29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2009-06-23 11:44:58 Felietony

Ostatnio przypomniała mi się pewna dykteryjka, którą opowiedział mi kiedyś mój przyjaciel, nomen omen, doświadczony samorządowiec. Było to wtedy, gdy sam przygotowywałem się do wyborów samorządowych startując do RM.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (5): Felieton: Dykteryjka... Strony: 1Dodaj komentarz
~Sceptyk (2009-06-24 10:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dwa razy czytałem echo tego samego autora, wyrzutów sumienia z doświadczeń zdobytych z uprzednich jego kadencji. Taką samą czkawkę mają wszyscy, którzy byli lub są radnymi w mieście. Osobiście mam wrażenie, jak by autorzy takiej publicznej krytyki, na to, w czym też brali udział, chociażby z powodu milczącego przyzwolenia, mieliby znowu ochotę wypłynąć.
Pisanie artykułów, to nie to samo, co żywy kontakt z ludźmi w sfrze publicznej. Zdrowiej będzie, gdy sami takich poszukamy. Kniecznie nowych - dotychczasowe doświadczenie starych wyjadaczy to zaraza paraliżująca to miasto. Proste kryterium, NIKOGO ZE STAŻEM RADNEGO. Taka jest potrzeba chwili w RAC-u

~???? (2009-06-24 07:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@kamil. Widocznie redakcja juz zamieniła fotografie ale pierwotnie zamiast Ćwika był Wojaczek.

~kamil (2009-06-23 22:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a gdzie Ty widzisz zdjęcie Piotra Wojaczka? w tekście nie ma ani jednego zdjęcia?

pyzaty (2009-06-23 19:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na moje zafuanie zasługuje kandydat, któremu nie jest obce znaczenie wyrażnia "nomen omen".

~???? (2009-06-23 10:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wprawdzie obaj są menadżerami ale zastanawiam się dlaczego pod tekstem podpisany jest Piotr Ćwik z NaM a na zdjeciu Piotr Wojaczek z KSSE?

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog