29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2009-06-08 18:07 Artykuły  Autor: henryk1946

Hominem te esse memento!

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (184): Raciborska inklinacja! Strony: 1 2 3 … 8Dodaj komentarz
~Judasz (2010-10-08 16:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

co sie  zaladkujecie  o tego  Adolfa . Poczytajcie  sobie  o  nim to  znajdziecie  podobienstwa  z tym parchem Kaczynskim . Taki  sam  niedorobiony  i  niedowartosciowany  przyglup  jak  Adolf .

~przechodzień (2010-10-08 16:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wierzyłem, poszedłem zobaczyć! Znowu raciborska księgarnia ,,promuje,, tego ludobójcę i barbarzyńcę czasów nowożytnych - wstyd! Kierownictwo ksiegarni sądzi zapewne, że pozycja ta rozejdzie sie jak świeże bułeczki!

~belfer (2010-10-08 07:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Raciborska księgarnia w Rynku !upload/small_2ScreenShot127.jpg

~AA (2010-08-12 20:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

co juz nie mocie wjyncyj fotek? Jakos nudno se zrobjylo. Poszpyrejcie w necie, moze cosik nowego znejdzicie.

~szperacz (2010-08-01 18:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

upload/small_2ScreenShot113.jpg

~bez przebaczenia (2010-07-31 10:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

upload/small_0ScreenShot104.jpgupload/small_1ScreenShot105.jpgupload/small_1ScreenShot106.jpgupload/small_1ScreenShot107.jpgupload/small_4ScreenShot108.jpgupload/small_7ScreenShot109.jpgupload/small_2ScreenShot111.jpgupload/small_5ScreenShot112.jpgTo dedykacja ku pamieci ofiar powstania warszawskiego dla takich osób jak,, judasz,,, czy ,,asia,, , które chca ,,wyrzucić,, z pamieci to crego dokonałi przedstawiciele ich Narodu!

~polonista (2010-07-31 08:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

bez przebaczenia  jak  slowo daje  znajde  cie  w Racku . Twoje  namiary  juz powoli mam , Nie masz  pojecia  jak  hackerzy  dzis  sa  sprawni i  obiecuje  ci  jedno twoj parszywy  ryjok  strzaskam tak  ze  cie  zaden doktor  nie  posklada . Moja  cierpliwosc do  ciebie  ty komsomolski durniu  juz sie  skonczyla . We  wrzesniu bede w Racku i cie ty  cholero komunistyczna  namacam i masz pewne  jak w ruskim banku ze  te  wszystkie  twoje  komentarze  ty  bolszweicki psie  nie  ujda  ci plazem .  Teraz mozesz  leciec do prokuratora  i na  policje  ze  jakis  Judasz  cie  strzaska  na kwasnie  jablko . Masz  to  pewne  jak  amen w pacierzu .

HALO! MODERATORZE ! JESTES NA BAKIER Z WłASNYM  REGULAMINEM  PORTALU?!

~bez przebaczenia (2010-07-31 08:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Judaszu! Poznawaj ,,najwybitniejszych,, synów Twojego narodu, mimo zbrodniczej i barbarzyńskiej przeszłości, chronionych przez rządy Niemiec! upload/small_24ScreenShot097.jpgupload/small_1ScreenShot098.jpgupload/small_1ScreenShot099.jpgupload/small_1ScreenShot100.jpgupload/small_1ScreenShot101.jpgupload/small_1ScreenShot102.jpgupload/small_0ScreenShot103.jpg

~Judasz (2010-07-30 13:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

bez przebaczenia  jak  slowo daje  znajde  cie  w Racku . Twoje  namiary  juz powoli mam , Nie masz  pojecia  jak  hackerzy  dzis  sa  sprawni i  obiecuje  ci  jedno twoj parszywy  ryjok  strzaskam tak  ze  cie  zaden doktor  nie  posklada . Moja  cierpliwosc do  ciebie  ty komsomolski durniu  juz sie  skonczyla . We  wrzesniu bede w Racku i cie ty  cholero komunistyczna  namacam i masz pewne  jak w ruskim banku ze  te  wszystkie  twoje  komentarze  ty  bolszweicki psie  nie  ujda  ci plazem .  Teraz mozesz  leciec do prokuratora  i na  policje  ze  jakis  Judasz  cie  strzaska  na kwasnie  jablko . Masz  to  pewne  jak  amen w pacierzu .

~^rus (2010-07-30 04:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

trzeci z lewej to moj opa

~bez przebaczenia (2010-07-30 04:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tu macie Wasz wymiar sprawiedliwości, chroniący morderców z SS! Wiedzieli o nim, teraz bedą go  sadzić jak......nieletniego! Judaszu! Nie trzymasz się chronologi wydarzen! Nie rozróżniasz absolwencie i.......a schule, p r z y c z y n  od    s k u t k ó w ! Ale nauczyć czegoś takiego tumana , to szybciej można ugotować kamień upload/small_2ScreenShot080.jpgupload/small_3ScreenShot081.jpg na miękko!

~asia (2010-07-30 03:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ok. przeprosiny przyjete. Tylko na drugi raz , najpierw sie zastanowcie niz cos napiszecie

~tyle w temacie (2010-07-29 18:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jako Polakowi jest mi wstyd i przepraszam miłujący pokój naród niemiecki za wywiezionych na Syberię waszych rodaków i pomordowanych w kopalniach na Kołymie.


A teraz zastanów się przez chwilę nad tym co napisałeś....

~Judasz (2010-07-29 17:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

na ludzi to wyszlismy  juz dawno ale tacy jak ty  bez przebaczenia  zostali ciagle  na drzewach albo pod slomiana strzecha .  Przypominam tylko o pogromach Zydow  urzadzonych przez polakow  po II wojnie  o milionach przepedzonych  z Slaska , Pomorza i Prus . O pomordowachych Slazakach w obozie w Lambinowicach , wywiezionych na Syberie  naszych rodakach i pomordowanych w kopalniach na Kolymie . To sobie wez do reki podreczniki do nauki historii ty  zawszona ruska kanalio . Nie bede z toba  ty durniu dyskutowal bo i tak jestes za  glupi i niereformowalny . Ty  parszywy wsciekly psie . ß

~bez przebaczenia (2010-07-29 14:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zebyście wyszli na..... ludzi, to cały czas należy Wam.... uzmysławiać i .....przypominać, że Wasi przodkowie / I -sza wojna światowa, II-ga wojna światowa/ to.... b e z w z g l ę d n i.... barbarzyncy,żądni panowania nad innymi /ubermenschen / z którymi w Europie ,nikogo nie można porównać! Wymaga tego pamięć milionów pomordowanych , powieszonych  ,zagazowanych, czy spalonych! Europa cały czas potrzebuje pamieci ,do czego możecie być zdolni jak wam nie przypominać i nie kontrolować! Wystarczy wziac do ręki Wasz podręcznik do nauki historii w szkole!

~Judasz (2010-07-29 12:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ty  mi tu  nie  dwojaj  bez  przebaczenia  bo  mnie tam  przy  tym nie  bylo . A za  rzeczy  sprzed  66 lat nie mam  zamiaru  odpowiadac . Ani  przed  sadem polskim ani  boskim ty qtasie  bez jaj . A  moj  opa  nie  byl  gefrajterm ale  felfeblem i nie  musial  W-wy  wysadzac . To zrobili  warszawiacy  sami i  ci kopnieci  politycy w Londynie +  Stalin za  Wisla  Bylo  siedziec  cicho jak  czesi  , francuzi i  wegrzy  to i  miasto by sie  ostalo . Byla  wojna i obowiazywalo  prawo wojenne . Strzelasz w plecy   bedzie  odewet . I jak  rzucasz obelgami to  je tez  otrzymasz z powrotem ty  sieroto pomazana . Cos  mi sie  widzi  , ze  ostatnie  upaly  podraznily  twoja  zakapiorska  mozgownice albo  znow  wychlales  flache  denaturatu  w ktorej  siedziales  zakonserwowany  od  czasow  Bieruta . ß

~asia (2010-07-29 11:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

mam 53 lata, moja cörka 26 a wnuczka roczek. Jestesmy tez barbarzyncami? Toz to trzy generacje.  Jak ci to za malo to wröc wspomnieniami do 1410 , do bitwy pod Grunwaldem.  bez przebaczenia, takich ludzi jak ty Europa nie potrzeböje.

~bez brzebaczenia (2010-07-29 11:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A co Ty myślałeś qtasie , że wymordowanie 270 000 cywili i zrównanie stolicy z ziemia zostanie Wam. b a r b a r z y  ń cy    z a p o m n i  a n e?

~Hanys z krwi i kosci (2010-07-28 20:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

i bez jajec. Amen

~Judasz (2010-07-27 12:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ty nam tu od glabow  nie  wymyslaj . Nie  chce  obrazac  polakow  ale  ty  jestes  takim  typowym polskim Antkiem. Jak  glupi  byl taki  zostanie . Glupi  i przepelniony  nienawiscia . Tak jak  to Kutz  powiedzial  " ci... bez omasty "ß

~bez przebaczenia (2010-07-27 11:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak widać, niczego Was historia, Waszego Narodu nie nauczyła! Jak byliście głąbami , nad g ł ą b a m i  hitlerowskich Niemiec, tak nimi nadal pozostaliscie! Wyjaśniam - g ł ą b  , to bardzo, ale to bardzo z a k u t y   łeb! Pozdro! Wachlować Wam jaja byków , a nie brać się do polityki - p o p a p r a ń c y!

~Judasz (2010-07-27 09:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Hanysku  co mu  chcesz wyrznyc ?  Dyc  tyn gupol ani  nie wjy co to som jajca  bo ich downo ni mo . To co lon mo som tzw wydmuszki . Kupjyl se kompa i klimpruje  jak  jakis  nawiedzony . ß

~Hanys z krwi i kosci (2010-07-27 07:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oj Judaszku, to nie po bozymu tak daleko go wysylac. Po mojymu to bych mu jajca wyrznyl, zeby juz takich mamlasow jak on nie plodziyl, a te jajca bych powiesiyl na stromie zeby se sikorki podziubaly

~Judasz (2010-07-27 05:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do bez przebaczenia
zobacz zdjecia  z " wyzwolonego " Raciborza , zobacz zdjecia z  Köln , Drezna , Hamburga ,i wielu innych  miast.  Ty popaprancu . Twoje  komentarze  sa tak idiotyczne , ze  czasmi mysle , ze ty  jestes jakims chorym , zinacym nienawiscia. Co ty pieprzysz o tym Stalinie . Czekal az sie  w W-wie wymorduja a potem wzial pol Europy w swoje szpony. Ty  jestes takim ignorantem , ze  slowa  sa zbedne . Tobie  trzeba  by  bylo pare  razy  strzelic w twoja  glupia  gebe. Na slasku  by  powiedziano " az bys  sie  snoplem zalknal " A potem  zapakowac i wyslac  na Kamczatke tam jest  twoje  miejsce ty  durniu .ß

~Ecik (2010-07-26 20:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ORMO tyz.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 … 8
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog