29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2009-04-02 00:00:00 Gimnazja

Sukcesem naszych uczennic Katarzyny Gnot i Małgorzaty Lewickiej zakończył się udział w konkursie "Wiem wszystko o: dziecku, rodzinie", zorganizowanym przez Koło Przyjaciół Dzieci przy Zespole Szkół Zawodowych w Raciborzu.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): II miejsce Gimnazjum Nr 5 w konkursie "Wiem wszystko o: dziecku, rodzinie" Strony: 1Dodaj komentarz
~loko (2009-04-13 18:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brawo Dziewczęta! Oby tak dalej.

~poziomkowy (2009-04-13 18:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

<p class="MsoNormal" style="background: white; margin: 0cm 0cm 10pt; line-height: normal; mso-margin-top-alt: auto; mso-margin-bottom-alt: auto;">a Ty malinowy w czas Wielkanocy zastąpiłeś Boga i stałeś się wszechwiedzący?!! skąd Twa wiedza gdzie poślę swoje dziecko? .... niestety muszę Cię rozczarować - wyślę je do gimnazjum nr 5 - BO TO NAJLEPSZE GIMNAZJUM W RACIBORZU!!! nawet tak nachalne malinowe klakiery nie zmienią mojej decyzji (do tej pory nikt nie podał konkretnych argumentów swych krytycznych uwag i komentarzy) A tak przy okazji w okresie Wielkanocy życzę więcej pokoju, pokory! Pozdrawiam

~malinowy (2009-04-13 16:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

G5 pierwsze, G5 drugie itd itd . Tylko ciekawe czemu rodzice nie chcą posyłqać tam dzieci? BO TO NAJGORSZE GIMNAZJUM W RACIBORZU!!!! I nawet tak nachalna promoc ja w internecie tego nie zmieni.

~taluna (2009-04-12 21:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do ASF
ideologia twojej mentalności nie obliguje mnie do wypowiedzenia się na twój komentarz
PS. Zazdrość szerzy się wśród ludzi!!!!

~antymalina (2009-04-02 21:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

i znów asf "jedynym i słusznym komentatorem G5" - czyżby wiosenne przesilenie?
... może jednak małe gratulacje dla stojących na podium?

~asf (2009-04-02 18:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

i znów g5 i g5 w tym raciborzu chyba brak innych szkół... szkoda gadać

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog