29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2009-02-01 15:55:20 Kuźnia Raciborska

Przedstawienie aktualnej sytuacji kolejki wąskotorowej w Rudach było jednym z tematów, na jaki dyskutowano podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Kuźni Raciborskiej.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (8): Rudy: jest nadzieja na ożywienie wąskotorówki Strony: 1Dodaj komentarz
~eska (2009-03-10 23:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kiedy ruszamy ?

~witkacy (2009-03-03 00:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W bieszczadach w okolicy Cisnej zaczyna się wąskotorówka. Klimat podróży tym pociągiem jest niesamowity. Wiem że Rudy to nie Bieszczady ale atrakcja będzie jak ta lala. Oby się udało.

~oby sie udało (2009-03-02 09:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Trzymam kciuki oby się udało :)

~wyroki (2009-03-02 09:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

w sprawie kolejki zapadły wyroki skazujące za kradzież torów kolejowyc\, to nie była żadna rozgrywka polityczna, wrzuć na luz i nie szukaj sensacji na siłę, bo jest to żałosne, coś tam wiesz, że dzwoni ale nie wiesz w którym kościele

~czyta (2009-02-04 19:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

witam
przecież była organizacja, jeszcze pare lat temu, która pociągnęła torowisko, uduchomiła kolej wąskotorową działała bez dotacji z gminy. a potem , przyszły rozgrywki, gdzie ci tco na zdjęciach podali do prokuratora działaczy tego stowarzyszenia, szanowna readakcjo, proszę się dowiedzieć, czy kogokolwiek z tamtych ludzi skazano, za to  za co oskarzała ich kuźnia, i rada tej kuźni. nie wiem, czy tak jest, ale jeżeli nikogo nie skazali, to wszystko co i jak działało tamte stowarzyszenie poszłoby w niwecz, a to już by zakrawało na paranoję.
proszę sprawdzić, a będzie zap[ewne ciekawa lektura.

~wąskotorowiec (2009-02-03 09:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I ja z niecierpliwością czekam na otwarcie sezonu. W Rudach zagoszczę pewnie nie raz.

~obserwator (2009-02-02 14:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nareszcie! Nie mogę się już doczekać kolejkowego sezonu. Czas najwyższy, aby kuźniańska gmina zasłynęła z czegoś innego niz tylko z pożaru czy powodzi.

~Kuźnianin (2009-02-02 09:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Jarosławie, jestem pełen podziwu, że zdecydował się Pan pociągnąć tę kolejkę :) Przecież rudzka wąskotorówka to chwyt na turystów. Oby się tylko udało!

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog