29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-11-13 09:26:34 Listy do redakcji

Oświadczenie "Grupy Rosynant" w sprawie organizacji sztabu XVII finału WOŚP w Raciborzu.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): List do redakcji: "Grupa Rosynant" nie będzie uczestniczyć w WOŚP Strony: 1Dodaj komentarz
~Dawid Wacławczyk (2008-11-16 19:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dla osób zainteresowanych poznaniem szerokiego tła całej sprawy z mojego punktu widzenia, polecam link do felietonu, który popełniłem: http://www.nam-raciborz.pl/?id=naszymioczami&felieton=coztymwospem

dratewka (2008-11-13 18:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

KASIU-jacy obrazalscy co za brednie tu stukasz
"papa obrazalscy...bez zalu"

Ostatnia edycja 2008-11-16 22:13 przez dratewka

kasia (2008-11-13 16:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

papa obrazalscy...bez zalu

~rowerzysta (2008-11-13 15:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pożyjemy, zobaczymy. Ja bym nie był wcale taki pewny, że się znajdą. Nie koniecznie od razu. Ale nawet gdy się znajdą - to tylko lepiej dla WOŚP. Nie wyobrażam sobie, aby jego organizacją zajmowali się ludzie, którzy choć szanowani przez ludzi na mieście i doświadczeni w organizacji niejednej imprezy,  to non stop waleni po głowie przez władze RCK i prezydenta. To by była przeciez istna paranoja i eskalacja konfliktu, a nie idea orkiestry, która zakłada wspólne dzieło. Ale skoro pani Nowacka twierdzi, że sobie RCK pod nowa banderą sobie poradzi, no to najwyższy czas żeby pani Wystub w końcu pokazała na co ją stać. Jeśli oceniać po dotychczasowych osiągnięciach - to możemy mieć imprezę 50 osobową za 20 tysięcy. A gdzie liczenie pieniędzy, organizacja wolontariuszy, obsługa logistyczna, transport itp...

~strasburg (2008-11-13 14:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I bardzo dobrze. Panu już dziękujemy, znajdą sie inni lepsi i z duchem wolnym od mitomanii.

~Maja (2008-11-13 10:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szkoda że przez rozgrywki polityczne cierpią inni.... RESZTĘ SOBIE DOPOWIEDZCIE.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog