29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (5): Pytania do Radnych Rady Miasta Strony: 1 
rom10 (2008-11-22 18:56)
Ocena: 0 + | -

Przewodniczący rady miasta Tadeusz Wojnar został  w dniu 23 lipca 2008 r. odznaczony medalem " Za Zasługi dla Policji" na uroczystości w Katowicach .Dziękował tam  za otrzymanie tego medalu wszystkim radnym z Raciborza. I tu mam pytanie: czy wszyscy radni byli z nim w Katowicach czy też dziękował  Wam  osobiście po przyjeździe.Proszę  o udzielenie odpowiedzi.

piotrek300582 (2008-11-09 17:42)
Ocena: 0 + | -

Witam!!!
Mam pytanie, czy remont ulicy Sudeckiej zakończy się w połowie jej ciągu czy planowany jest na inny termin dalszy ciąg remontu tej ulicy?. Bo to nie jest normalne zakończyć prace w połowie drogi to jest śmieszne, każdy się z tego śmieje. Zresztą powinniście sami to ocenić!!!

erich honecker (2008-11-09 15:39)
Ocena: 0 + | -

Witam
Normalnie pisze po śląsku i z humorem ale w tej sprawie nie ma do śmiechu
Chodzi  o budowe nerki ,byłem zobaczyć postep prac i na poapierze ta nerka jest piękna wszystko ładnie narysowane od cyrkla .
Jednakże po przybyciu na miejsce budowy i obejrzeniu jak tam jest wąsko stwierdzam że projektant conajmniej miał źle ustawiony cyrkiel i projektował to bez wyobraźni .
Proszę każdego z was by stanął na ulicy od strony odrostrady i wyobraźił sobie ze jest kierowcą tira i musi się dostać na Opole . skecenie w ten wąski pas 30 tonowym tirem graniczy z cudem ,ten kierowca będzie musiał zwolinć praktycznie do zera żeby wymanewrować ,gdyby nie mał wspomagania kierownicy to musiałby mieć muskle jak jakiś ciężarowiec ,czyż nie możnabyło złagodzić te skęty przez zmniejszenie tych stref trawników , po co takie szerokie pasy oddzielające ,wiem moge sobie pisać nawet kjakby ktoś mnie poparł to nic się nie zmieni bo krawężniki już położono ,kanalizacja skończona ,dlaczego nikt tego nie zauważył wcześniej że ten projekt wymaga poprawy ,tak samo za mostem na Oborze po co te pasy ruchu takie wąskie i wymyslne a pasy zieleni tak szerokie .Kolejny bubel   ,a miało być tak pięknie ,jeszcze to można zmienić ,poprzesuwać ,złagodzić zakręty ,przesunąć termin oddania dopłacić kilka tysięcy zł ,i niech będzie dobrze ,ale wiem że nikt tego nie zmeini zasłoni się że prawo nie pozwala na zmiany w trakcie realizacji ,ale jakby to była inwestycja prywatna ,czy ktoś pozwoliłby sobie na zrobienie bubla ?

Redakcja (2008-11-07 09:38)
Ocena: 0 + | -

Zapraszamy zarejestrowanych użytkowników do zadawania pytań.

 
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog