29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-10-11 12:32:26 Relacje

Realizm, który nie wykracza poza czubek swojego nosa, jest bardziej niebezpieczny od fantazjowania, bowiem jest ślepy - pisał Dostojewski.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (111): Młodzi raciborzanie oburzeni, że... koniec świata Strony: 1 2 3 … 5Dodaj komentarz
~gollas (2009-02-24 10:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chomiku, przeczytałem kilka książek Kiyosakiego, i to co tam wyczytałem absolutnie nie zgadza się z Twoją teorią. Robert nie pisze o liczeniu, na szczęście, o szybkim wzbogaceniu się, lecz o długoterminowej strategii dochodzenia do finansowej niezależności. To, ze wymieniłeś jego nazwisko pograżyło w moich oczach twój wpis. i dlatego właśnie w to nie uwierzę

~biala_myszka (2009-02-22 11:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chomiku, jakie dragi bierzesz?

~narkoman (2009-02-22 10:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

mój komentarz został usunięty tak samo jak wiele innych na tym śmiesznym portalu gdzie mogą być tylko wypowiedzi zgodne z pogladami właściciela tego portalu

~do narkomana (2009-02-21 09:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

http://www.raciborz.com.pl/art11767.html

[email protected] (2009-02-20 20:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Teraz przekazuję ci informację jak otrzymać pieniądze inwestując naprawdę drobną kasę. Zrobisz to dla zabawy a otrzymasz pieniądze a to już nie jest zabawa.Uczciwość to sens tej zabawy!<
1. Trzeba w to uwierzyć i zrobić tak jak zostało opisane powyżej.
2. Każdy kto otrzyma tę wiadomość musi podporządkować się temu co zostało napisane.
Internet daje teraz takie możliwości że w opisane poniżej działanie może włączyć się nieograniczona ilość ludzi, którzy nigdy nie mieli okazji się poznać i w tym jest powodzenie tego działania.A teraz treść ogłoszenia :
Ta strona zarobi dla Ciebie 15000 zł! Zamykając ją "wyrzucasz" 15000 zł.
Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuje, że nie pożałujesz!
Nie zmarnuj swojej szansy!Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać!To nie żaden żart!Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 25435 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie!Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas : )

~chomik (2009-02-20 19:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

[size= 24px; color: #ff6600]Jak zarobić Kilka Tysięcy Złotych[/size] [size= 24px; color: #ff6600]inwestując tylko 5zł?![/size]
Doczytaj do końca! Nie wyrzucaj tej wiadomości przed
przeczytaniem! Nie niesie ona żadnych zagrożeń dla ciebie lub
twojego kompa!
To co przeczytasz poniżej stanowi treść ogłoszenia które
przeczytałem i skopiowałem ale na początek przekażę ci parę słów
od siebie.
Kiedyś w latach 60-70 ludzie działając analogicznie jak to jest opisane poniżej przesyłali sobie dla zabawy setki widokówek. Wiele ludzi podostawało setki widokówek od nieznanych sobie osób. Wtedy nie robili tego dla kasy tylko dla przyjemności Ale to działało.
W latach 90 ludzie przesyłali sobie przekazami pocztowymi pieniądze na zasadach analogicznych do podanych niżej i znam osoby które wtedy dostały dużą kasę od nieznanych sobie osób.
Tylko wtedy trzeba było wysłać dużo więcej pieniędzy i odkupić od znajomego listę osób, którym trzeba było tę kasę wysłać. Ale to działało

~marwer (2009-02-17 17:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

http://images.chomikuj.pl/button/guinek.gif

~123 (2009-02-17 13:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

JAKI PORTAL = TACY LUDZIE I TEMATY!

~ojoj (2009-02-17 11:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

co za dziecinada... ludzie, pomyliliscie portale. dla was lepszy bedzie pudelek albo pomponik, a nie raciborz. com.pl

~Oburzony (2009-02-17 11:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ten jeden ze strzykawką faktycznie jest groźny!

~Oburzony (2009-02-17 11:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co to za kundle, bo nie jestem w temacie?

~dochodzeniówka (2009-02-17 09:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj
Komentarz usunięty przez moderatora
~Justyna (2009-02-16 22:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jesteście wszyscy u Pani

~kar (2009-02-16 20:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

SKANDAL! Powinni was pozamykać conajmniej na 5 lat tak dla przykładu. Czekajcie tylko, zobaczycie jak będziecie śpiewać jak was policja odwiedzi. Na każdego się coś znajdzie. Mam tam znajomych. Dowalą wam taką karę że w ratach przez lata będziecie spłacać. Lepiej już szukajcie nowej pracy bo w obecnej długo nie popracujecie. Już na was mam haki, prokuratura was będzie ścigać, mam wasze IP, wszystko zapisane i zarzuty niezaprzeczalnie mocne są. Także ten się śmieje kto się śmieje ostatni!

~kar (2009-02-16 17:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I to jest zabawne według was? zalosni jestescie...

~HEHH (2009-02-16 16:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

fajne

~bureq_jest_zabawny (2009-02-16 13:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj
Komentarz usunięty przez moderatora
~bureq_bierze (2009-02-16 13:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj
Komentarz usunięty przez moderatora
~bureq_speed (2009-02-16 13:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj
Komentarz usunięty przez moderatora
~zły_glina (2009-02-16 13:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

http://gimnazjum.polanow.pl/fotki/rysunki/piesek_kulinki_-_kulin_kl_2c.png

~ktokolwiek ale ktoś (2009-01-29 01:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pani wYstup to już sie doczekała swojego sukcesu. Mając potencjał do wykożystania postanowiła go zniszczyć i postawić na tak zwane "cośtam cośtam". no i dzieje się. Racibórza tak jak był dziurą kulturalną, tak będzie dalej - w momencie gdy mógł zaistnieć swoim prowincjonalnym pięknem - "niepowtarzalnością" - został mizerną popadziną kiecza.  no tak bywa.
Brawa pani wYSTUP

~obserwator (2009-01-21 14:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To  że  Pani  Wystub  jest  Dyrektorem   RDK  jest  zasługą  "sekty" , która  w  Raciborzu  stara  suię opanować  każde  miejsce  gdzie  spotykają  się  młodzi  ludzie  to  jest  ich  długofalowy  plan , SMS + internat , "głusi" , Wyższa  Szkoła , RDK , tam  gdzie  młodzi  , gdzie  przyszłość . Strach  żyć  i  mieszkać  w  Raciborzu  za  kilka lat.Nikt  tych  spraw  nie  łączy  , ale  taki  jest  ich  plan.

kasia (2008-11-09 01:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kto jest mi w stanie odpowiedz co sie dzialo w czwartek w Strzesze na zamknietej imprezie dla pracownikow?? niepozdrowienia dla antyprowokatorow a pozdrowienia dla pracownikow Strzechy

~racek (2008-10-29 14:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a mi się podoba!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapytam .... gdzie byli ci młodzi jak były wybory
odpowiadam... Włazili do d.... tym którzy teraz są w korytach władzy
dowód...
z kim się fotografował Wacławczyk na plakatach wyborczych i z kim ta ekipa jest w koalicji
Tak tak ,,młodzi" właźcie im dalej do d....
a sitwa wykończy i młodych i starych.

~a_propos_postu_krytyka (2008-10-28 21:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak, oczywiście...;) A krytyk to pewnikiem Pinokio - domyślam sie po stylu opublikowanego komentarza

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 … 5
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog