29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-07-24 11:46:06 Rudnik

Wielokrotnie podejmowaliśmy problem naruszania pasa drogowego przez rolników i plantatorów na terenie naszej gminy. Niestety mimo apeli Wójta Gminy sytuacja nadal pozostaje bez zmian.

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (35): Gmina Rudnik: Nasze drogie drogi... Strony: 1 2Dodaj komentarz
~do id: f865d585 (2008-07-25 11:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To już naprawdę zaawansowane schizy, że wszędzie widzicie jakiegoś "Januszka". Tych kilkunastu niepełnosprawnych w rudnickiej szkole wykazano za D.K. On wtedy był bezpośrednim przełożonym dyrektora szkoły w Rudniku i on nadzorował szkoły. Wreszcie on odpowiadał ostatecznie za podział przychodzącej subwencji na poszczególne szkoły. Ten przekręt to ewenement na skalę krajową i myślę, że może być o tym głośno jeszcze na całą Polskę.

~do skonam ze śmiechu (2008-07-25 10:59)

Ale to nie ich wina,że nic nie wiadomo.Bo to wina Koniecznego i Parysa bo przekrety robią.Do obecnego wójta nic niestety nie dochodzi,otrzymał władzę w gminie,ludzie mu zaufali,ale i ludzie rozliczą.Wójt nie musi pracować pan Januszek dba o jego wizerunek tutaj na forum jak i po okolicznych wsiach w gminie.Jest w tym do perfekcji doskonały.Dwa lata za nami a Ci ciągle patrzą że to inni winni,inni nie zrobili,kłamali,przekrety robili i dlatego teraz nic się nie da bo za późno.Śmiechu warte.

~do b51efab3 (2008-07-25 10:52)

Naprawdę współczuję boroczkowi DK. W Gminie Rudnik tak naprawdę mu juszcze nikt "nie dokopał". Pół miliona złotych to nie jest telefon komórkowy za 400 zł lub twardy dysk za 180 zł. Państwo może pewne drobne rzeczy tolerować i puszczać płazem, ale za wyłudzone pół miliona złotych żaden się nie podłoży i ktoś będzie w końcu musiał ponieść odpowiedzialność. Mam nadzieję, że nie dyrektor, bo on jest tutaj wg mnie  najmniej winny.

~skonam ze śmiechu-cd (2008-07-25 10:31)

Wiesz, nudzi mnie dokopywanie DK) NIkt nie ejst doskonały. jednak dawno go już w gminie nie ma, a ja i reszta rudniczan rozliczamy Was. Bo przez 2 lata można było wiele zrobić. Więc dajcie konkretne informacje- kiedy która droga będzie remontowana czy budowana a nie gadajcie pierdół, że się zastanawiacie, czy bedziecie pozyskiwac pieniądze zewnętrzne a i tak to to najwcześniej na za 2 lata... Ale Was tam juz nie będzie- za te 2 lata, jak tak dalej pójdzie!

~do id:b51efab3 (2008-07-25 09:51)

Takich zapóźnień w zakresie drogownictwa nie da się nadrobić w ciągu kilku najbliższych lat. Płyty w miejscowościach gminnych nie są rzeczą odosobnioną, zresztą lepsze są te płyty niż wszystkie drogi gminne wykonane przez zaprzyjaźnioną Panu etetowemu członkowi, wicewójtowi firmę Jabu....dex. Były niezłe geszefty ale się skończyły, teraz popisuje się w powiecie.I tak jak DK pociągnął na dno pana Wagę, tak Pan etatowy członek pociągnie na dno Adama Bełkotliwego....

~skonam ze śmiechu-cd (2008-07-25 09:23)

Drogi na osiedlach tez należą do powiatu? Droga do przedszkola, gdzie w zimę dwa auta się nie wyminą, choć i bez śniegu nie jest łątwo? Kto widział płyty zamiast asfaltu na drogach- w miejscowości gminnej? itd itp... płakac z rozpaczy. A w UG cytuję: "zastanawiają się, czy będą się starać o dofinansowanie ze srodków zewnetrznych na przyszłe lata"...

~Witam id:1e1e5631 (2008-07-25 08:51)

Witam pana Janusza Las.sak.Cieszę się, że mam przyjemność ponownie pana spotkać na forum.Bardzo pan dba o wizerunek pracowników urzędu, nie dziwię się żona tam pracuje więc ktoś musi chwalić.Jak tam pana zapytania,hydranty sprawdzone? przyłacz do pana domu też? Fajny z pana gość, powinien pan być rzecznikiem gminnym bo świetnie pan propagande sieje.Ma pan prawo,ale do ciągłych kłamstw?Raczej nie wypada panie Januszku!Aha, kiedy sie spotkamy?Moja propozycja rozmowy z panem jest aktualna. Basia

~do kąś (2008-07-25 08:05)

Główna autobana prowadząca przez stolicę to droga powiatowa, dziurawa jak szwajcarski ser. Gmina nie może łatać cudzej własności. Powiatowych dróg w gminie jest najwięcej!!! W roku bieżącym Rada Gminy zabezpieczyła ponad 50 tys. na remont i bieżące utrzymanie dróg gminnych, na komisji komunalnej dowiedziałem się, że kwota została już wydatkowana.

~donikąd (2008-07-24 20:05)

ja też ryczę

~skonam ze śmiechu (2008-07-24 14:02)

Gmina pisze bajki o niedobrych rolnikach, a sama o swoje drogi nie ptoafi zadbać! W jakim stanie są drogi w zarządzie gminy? W samym Rudniku- "stolicy" gminy jakby nie patrzeć?

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog