29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-07-23 14:54:59 Rudnik

Podpisano umowę na projekt i sporządzenie pełnej dokumentacji na inwestycję „Przystosowanie punktu lekarskiego w Szonowicach przy ul. Słowackiego 7”.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (40): Remont Punktu Lekarskiego w Szonowicach Strony: 1 2Dodaj komentarz
~panie Januszu (2008-07-24 11:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie mam zamiaru panie Januszu Ci grozić,to pana styl, za bardzo bym się do Pana upodobniła. Zresztą ma pan we własnym otoczeniu opinie dziwaka i oszołoma. Zdaję sobie sprawę,że pan nie popuści dopóki doputy nie pozamyka pan wszystkich popaprańców. Moja propozycja wspólnej rozmowy jest aktualna. Życzę panu wytrwałości w dalszym poszukaniu afer gminnych.

~do kobiety (2008-07-24 11:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak plucie i groźby nie skutkują to pseudoprzyjacielskie gesty. Podstawowa zasada mówi, że z diabłem się nie paktuje.

~popap (2008-07-24 10:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

robić a nie fandzolić.A tak na marginesie to podobno jakaś afera w szkole w Rudniku z nienaleznymi w latach ubiegłych subwencjami.Może to ktos wytłumaczy.Podobno nazbieralo sie tego z 500 tys.Chyba ktoś beknie.

~kobieta do Lassaka (2008-07-24 09:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widzę panie Januszu,że dalej bawi sie pan w propagandę. Szkoda, bo bardzo pana lubię. A ze zmniejszonej subwencji oświatowej TO RACZEJ WÓJT POWINIEN SIĘ TŁUMACZYĆ. Może panie Januszu spotkamy się i wymienimy poglądy co do budżetu. Myślę,że wiedzę którą posiadam jestem w stanie przekazać panu,a pan przekaże ją wójtowi podczas wspólnego spisywania następnej notatki na pana Badurczyka.Chciałabym z panem porozmawiać,jest pan przystojny, wykształcony. Prosze podać gdzie i o której spotkamy się?

~do id:581508da (2008-07-24 09:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A może ty jesteś z tych co są na usługach TW Doktora, Adama Bełkotliwego,Gabryni Gadatliwej i masz za zadanie propagowanie jedynie słusznej teologii rządów K.G.B na terenie Gminy Rudnik? 

~do kłamczuch (2008-07-24 09:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A nie zapytałaś tak przy okazji Pana Wójta dlaczego subwencja oświatowa jest w tym roku 0 500tys. mniejsza? Wiem, że zżera was od środka zgryzota o to, że Pieruszka radzi sobie doskonale. Zobaczymy więc w przyszłym roku, bo ja mam inne informacje na temat remontu tego obiektu. Może byłaś w innym Rudniku u innego wójta kłamczucho.

~poprzednik to kłamca (2008-07-24 09:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Byłam jakiś czas temu u wójta w tej sprawie i wiem dokładnie jak jest. Remont miał odbyć się w tym roku, niestety wpływy do budżetu okazały sie mniejsze (subwencja oświatowa mniejsza o 500tys.) i nie ma szans na remont w bieżącym roku. Co do środków raczej będą to w przyszłym roku tylko środki własne. Bardzo bym prosiła o niepodawanie kłamstw na forum, a zainteresowanych zapraszam do urzedu gminy gdzie w/w informacja zostanie potwierdzona.

~do faja (2008-07-24 05:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak wynika z przymiarek urzędu remont kapitalny z termomodernizacją rozpocznie się już w przyszłym roku. Pan Pieruszka ze swoimi ludźmi zrobi na pewno wszystko by pozyskać środki z zewnątrz na remont. Zrobiliby to pewnie już w tym roku ale bez jakiejkolwiek dokumentacji czy projektu nigdzie nie można aplikować o środki pozabudżetowe. Nie chodzi bynajmniej o kredyty, bo takie środki pozabudżetowe wykazywał głównie poprzednik...

~faja (2008-07-23 21:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Społeczność rejonu Szonowic od dawna zasługiwała na remont  ośrodka zdrowia.Tylko idiota chciał jego likwidacji.Ale to już polityczny trup.

~tata (2008-07-23 20:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

mama ty się za bardzo nie podniecaj! Jak umiesz czytać to dopiero podpisali umowę na dokumentację. Szkoda że nie napisali kiedy ten remont się rozpocznie. Jak znam życie będzie to chyba za dwa lata. I na dodatek za nasze (gminne) pieniądze. Grunt że propaganda już działa. A panu doktorowi życzę powrotu do zdrowia. Za ile opchnął pan tą zrąbaną brykę, bo chodzą ploty że ją panu ukradli?

~NaMiestnik (2008-07-23 18:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czasem gdy czytam informacje z gminy rudnik wydaje mi się że maja tam większy budżet niż Racibórz. A może władza lepsza...

~mama (2008-07-23 16:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brawo Panie Pieruszka ,Brawo Dr.Duda.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog