29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-07-23 14:54:59 Rudnik

Podpisano umowę na projekt i sporządzenie pełnej dokumentacji na inwestycję „Przystosowanie punktu lekarskiego w Szonowicach przy ul. Słowackiego 7”.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (40): Remont Punktu Lekarskiego w Szonowicach Strony: 1 2Dodaj komentarz
~do kanarek z brzezia (2008-07-25 23:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Marzenia "ściętej głowy". Nie możesz nawet stanąć gdzie Alojs się wy-ra. Jak już kogoś nawet z Baborowa wyrzucono po 9 miesiącach urzędowania to powinien się zająć wypasem kóz, a nie polityką. Uważaj tylko żeby cię jakiś kozioł nie bodnął bo zwierzęta też nie są głupie i instynktownie "wyczuwają" z kim mają do czynienia.

~kanarek (2008-07-25 21:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brawo Alojs! Bierz swoje w kabza i pier..l ten cały Rudnikołchoz. A jak już go totalnie zapuścisz ze swoim I Sekretarzem i jej  nawiedzonym chłopkiem, to przynajmiej nikt się na niego nie połasi w następnych wyborach. W tym szaleństwie jest metoda !..

~marek (2008-07-25 20:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brawo Alojs! Rób spokojnie swoje i nie przejmuj się popaprańcami. Oni do pięt Ci nawet nie dorastają.

~N... (2008-07-25 19:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czyli Wójt, jak zwykle czeka, Pani I Sekretarz już wszystko wie (wraz z mężem), tylko nie wie w którym kościele dzwoni-ale to przecież bez znaczenia w końcu sama była najlepszą przyjaciółką D.K. i najlepiej wie co on kombinował zanim się z nim pokłóciła i to chyba o kasę.

~do marysia (2008-07-25 18:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z tego co wiem Wójt na razie czeka na oficjalne stanowisko dyrektora szkoły. A może radni wiedzą coś więcej na ten temat? Kilku z nich jest do dzisiaj w zażyłych stosunkach z D.K. Oficer prowadzący to nawet w trakcie przerw podczas sesji ustala z nim "strategię polityczną". Nie zdziwił bym się gdyby przewodniczący był również w tę sprawę doskonale wtajemniczony.

~ludzie (2008-07-25 17:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

!!!!idzcie tak jak zwykle,w niedziele do kosciola!tam u was w gminie nienawiscia az kapie!nigdy niczego nie zbudujecie,przekrety,od tego sa odpowiednie sluzby,ale wy wolicie wylewac pomyje na siebie,to wygodniejsze,a jeszcze bez podpisu,ha to jest frajda!bawcie sie dobrze!

~marysia (2008-07-25 14:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

urząd chyba zajmie oficjalne stanowisko w sprawie tego pół miliona zet na łamach choćby tego portalu

~do lassaka (2008-07-25 13:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ależ pan zdenerwował tych gości. Nowa choroba będzie w katalogu schorzeń - Lassakomania. Najpierw jakaś Lassak teraz Pan... Ciocia może zacząć już terapię. Brakuje im dawnych atrakcji: DK przy każdej wizycie urządzał dziecom w szkołach "kwizy", a jego z-ca urządzał teleturnieje pt. "może się dogadamy"

~brzoza (2008-07-25 12:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zostawcie starego chłopa w spokoju. Przecież on nie umie nawet pisma porządnie przeczytać. Jakby mu powiedzieli, że w Brzeźnicy wylądowało UFO to też by w to uwierzył.

~Basia (2008-07-25 12:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Skornia co pan na to,że pan Lassak pana obraża??? Ten człowiek nie zna granic.

~do Baśki (2008-07-25 12:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ależ ty naiwna jesteś kotku! Radni doskonale wiedzą co się kroi więc najlepiej głowa w piach, udawajmy, że nic się nie stało i zapomnijmy o całej sprawie. Zwłaszcza, że wielu z nich było radnymi w poprzedniej kadencji i nie zrobili nic by ukrócić samowolkę DK i jego mondziołów. Szefowie komisji: Absalon najchętniej przeczekałby całą sytuację gdzieś w kąciku, Skornia i Janik to tołdiki poprzedników więc będą cicho sza... Co ich obchodzi interes Gminy czy mieszkańców???

~do Basia (2008-07-25 12:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widzę, że ten "J.Las.sak" ewidentnie cię ignoruje. Może ty jesteś tą schorowaną cioteczką co się pół roku na głowę leczyła u doktora "Koguta". Jak nie pomogło proponuję się dać zaszczepić na wściekliznę. Jest to bardzo nieestetyczne pokazywać się publicznie z pianą na ustach. Mieszkańcom Rudnika proponuję aby nie wypuszczali psy na ulicę (szczególnie w okolicach Szkolnej) bo to bardzo zaraźliwa choroba.

~Basia do J.Las.saka (2008-07-25 10:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Januszu Las.sak. Spędza pan sporo czasu w urzędzie gminy Rudnik czy o wszystkim szczegółowo informuje pana żona?Co to za kontrola w urzędzie można się troszke dowiedzieć?Tyle nieprawidłowości więc co robią radni na komisji oświatowej,rewizyjnej i komunalnej?Czym własciwie sie zajmują że nic nie wiedzą a tyle nieprawidlowości i przekrętów?Panie Januszu wstydu oszczędź!A wójt cichutko 7,8tys bierze, uczy i się śmieje się bo po co pracować jak i tak pensyjka jest.

~do id: 775261a7 (2008-07-25 09:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szczegóły ustaliła już kontrola w Urzędzie, na pewno sprawa zostanie przedstawiona na komisjach rady oraz na sesji. O szczegółach można dowiedzieć się osobiście lub od FOTOKOKSA, który dokona rejstracji obrad rady na swojej spec kamerze. Zresztą Pan DK też niedaleko rezyduje w Raf...ko, jak wynika z relacji dyrektorów placówek oświatowych ON najlepiej zna szczegóły sprawy, "nadzorował" je osobiście. Tak jak chciał to zrobić w Baborowie z Panią Kielską... No cóż.. To nie temat na forum dyskusyjne

~fajnie (2008-07-25 09:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

niestety jesteś w błędzie.Poprzedni rok szkolny to jeszcze był za starego wójta /projekty zatwierdza się w marcu na następny rok/,zresztą to łatwe do sprawdzenia ,a o ile mi wiadomo to dyrektorzy w tej szkółce sie nie zmienili.Też chciałbym do firmy dostać pół miliona , no naprzykład na jakiś inwalidów bez głowy.Jak mozna było cos takiego podpisywać.

~do kolor cd. (2008-07-25 08:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chciałabym przypomnieć że p. Dominik Konieczny nie urzęduje w gminie już prawie dwa lata. Więc z jakiej racji ma on odpowiadać za uszczuploną subwencję oświatową w tym roku? Przecież budżet jest uchwalany co roku i za bieżący rok odpowiada wójt Pieruszka a nie p. Dominik Konieczny! Przecież to jakieś chore, aby za bieżące sprawy i budżet gminy odpowiadał ktoś, kogo już dwa lata nie ma. Ten rok jest już efektem pracy wójta Pieruszki, niestety mizernego budżetu.

~oma (2008-07-25 07:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no i jeszcze jedno ,za takie sprawy odpowiada wyłącznie dyrektor szkoły ,chyba że jest do tego przymuszany przez przełożonych.Tak czy inaczej to paragraf.

~oma (2008-07-25 07:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

czy zgłosił to ktoś do RIO

~oma (2008-07-25 07:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wydaje się ze to bardzo poważna sprawa ,a podawanie fałszywych danych to sprawa karna.

~do kolorów dwóch (2008-07-24 23:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rżnięcie głupa to coś co potraficie najlepiej. Na 100% znasz radnych poprzedniej kadencji. Jak chcesz coś wiedzieć to idź i ich spytaj zamiast siedzieć na dupsku w urzędzie i pierdzić w stołek. Zniknęło wam pół miliona ?? Cóż, stawiam na to że D.K. tę kasę zakopał ... I co prokurator jeszcze o tym nie wie ??? No, weź kopnij tego Januszka, ktoś to w końcu musi zgłosić !

~do kolor (2008-07-24 20:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z całą pewnością wielu ludzi wiedziało o tym przekręcie, ale wszyscy bali się przeciwstawić komuś na czyje polecenie dokonano tego przekrętu. Przypuszczam, że dyrektor szkoły w Rudniku nie miał żadnego interesu aby podawać nieprawdziwe dane odnośnie ilości niepełnosprawnych uczni. Jestem ciekawy na co D.K. przeznaczył te pół miliona złotych? Ciekawi mnie też jakie informacje posiadali radni zeszłej kadencji? Jak wyglądała ich kontrola wpływów do budżetu? Pół miliona trudno przeoczyć.

~kolor (2008-07-24 16:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Taki przekręt,czyli wyłudzenie dotacji musieli znać wszyscy i tolerowali to ?To zdumiewające.Ktos zatwierdzal projekt organizacyjny szkoły na poprzednie lata.Jest w szkołach więcej takich kwiatków,ale pół miliona to niezły przekręt .Ciekawe czego jeszcze się dowiemy z tej gminy.

~do polo (2008-07-24 14:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Możesz zapytać dyrektora z Rudnika skąd wzięło mu się w szkole kilkunastu niepełnosprawnych. Z tego co wiem na razie mota się w zeznaniach. Zresztą dyrektorka z szkoły w Baborowie też "otrzymała lekcję" w jaki sposób pozyskać dodatkową subwencję. Na szczęście nie dała się wpuścić w kanał, a ten "mistrz" od pozyskiwania dodatkowych środków wyleciał stamtąd z wielkim hukiem po 9 miesiącach urzędowania.

~polo (2008-07-24 13:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

czy tam nie mają dyrektora w tej szkole a może o jednego za dużo, i co nikt za to nie odpowiada ?Wykręcić debet pół miliona to niezły przekręt.

~Helmut (2008-07-24 13:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie ma co z popaprańcami rozmawiać. Gdyby nie Pan Pieruszka i dr Duda to oni by już prawdopodobnie dawno zamkneli ośrodek zdrowia w Szonowicach. Teraz ich zazdrość zżera i próbują tutaj jątrzyć bo Pan Pieruszka dobrze żyje z mieszkańcami i realizuje ich potrzeby mimo, że Gmina będzie musiała zwrócić 500 tys. zł. bezprawnie pobranej subwencji oświatowej ponieważ za rządów D.K. wykazano nieprawdziwą ilość niepełnosprawnych uczniów na których przychodzi o większa subwencja.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog