29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-06-17 13:26:27 Turystyka i rekreacja

Już 21 czerwca pierwsza grupa dzieci i młodzieży (ponad sto osób) uda się na trzytygodniowy wypoczynek do Pleśnej (woj. zachodniopomorskie).

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (7): Jak na obóz, to do Pleśnej! Strony: 1Dodaj komentarz
~dorosła obozowiczka (2008-07-18 11:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z łezką w oku wspominam obóz w Gąskach. To dopiero był obóz!Żal, że nie cofną się lata i już nigdy nie będzie tak jak było.

~Kinga (2008-06-19 14:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak na obóz to tylko Pleśna :)Warunki moze nie sa zaciekawe al;e o to chodzi bo to oboz z harcerstwa a nie jakas tam kolonia,..!

~Komendant (2008-06-18 08:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zgadzam się absolutnie z moim poprzednikiem. To jest obóz harcerski, a nie hotel 5 gwiazdkowy. Stosujemy metodę harcerską i stwarzamy warunki harcerskie. A skoro osoby niezrzeszone nadal jeżdżą i to nie w małej ilości, to chyba świadczy o tym, że jednak zainteresowanie jest i warunki nikomu nie przeszkadzają. Mogę podać od razu nową informację. Już nie ponad 300 dzieci będzie na obozie Hufca Kuźnia Raciborska w Pleśnej ale ponad 400.

~ah oh (2008-06-18 08:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak na obóz to do Pleśnej, a jak komuś nie pasuje prysznic i warunki polowe, to niech ni posyła dziecka na OBÓZ tylko do hotelu 5 gwizdkowego ! Cały klimat w tym żeby było po harcersku!  ja za młodu byłem w pleśnej 4 razy z rzędu i warunki było bojowe, no ale to przeciez o to chodzi!!

~:o:o:o (2008-06-18 07:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do Pleśnej :o byle nie do ośrodka z Racka obraz Nędzy i rozpaczy poprostu wielka tragedia :/ prysznic w starym blaszanym garażu myślę że w RUMUNII są lepsze obozy od tego naszego w Pleśnej więc rodzice nie wysyłajcie TAM SWOICH DZIECI!!!

~Komendant (2008-06-17 15:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oczywiście, że do Pleśnej:) Jeżeli ktoś nie był na obozie w Pleśnej, to nie ma prawa się wypowiadać. Ja oczywiście mówię o obozie należącym do Komendy Hufca w Kuźni Raciborskiej.

~P. (2008-06-17 13:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak na obóz to... wszędzie byle nie do Pleśnej.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog