29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-05-20 11:34:37 Motoryzacja

Sezon letni zaczął sie na dobre. Widać i słychać to, szczególnie wieczorem na ulicach miasta – szyby w samochodzie otwarte, muzyka, którą słychać z odległości 100 – 200 metrów...

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (4): Omijanie nagłych przeszkód Strony: 1Dodaj komentarz
~zaba (2008-07-02 13:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mam pytanie: Czy doczekamy się w końcu innego rozwiązania skrzyżowania na mycie? Wiem, że to bardzo proste pytanie i pewnie bez problemu można na nie odpowiedzieć, ale postanowiłem je zadać. Może akurat jakaś "mądra" głowa z Urzędu Miasta odpowie na nie. To skrzyżowanie to jakaś pomylka, do Raciborza nie da się ani wjechać, ani wyjechać. Samochody wyjeżdżające z miasta stoją aż do Shella lub jeszcze dalej. Nie wiem jak można mówić o jakimkolwiek przyciąganiu inwestorów, jeżeli już teraz miasto s

~net (2008-05-21 13:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no i jakoś ten artykuł nie pomógł kierowcy renówki... tolek-jak będziesz chciał nauczyć sie uprawiać seks to będziesz czytał "sztukę kochania"- życzę powodzenia.Z prowadzeniem każdego pojazdu jest jak z seksem- praktyka czyni mistrza.

~tolek (2008-05-20 21:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A po to, by potem takie buraki jak ten z niebieskiego renaulta rozbitego na Staszica wiedziały jak się powinno jeździć prawidłowo po mieście. Wielki szpan przed siusiumajtkami, że rodzice kupili wypasione autko a oni jeszcze zrobią mu wiejski tuning i dochodzi do sytuacji, że nie potrafią wykonać prostych manewrów.

~net (2008-05-20 12:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zupełnie nie wiem po co to coś się pojawiło na portalu- zupełnie nic to nie wnosi. Nic nie nauczy Cię lepiej jeździć niż tysiące wyjeźdzonych kilometrów.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog