29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-05-19 11:41:23 Rudnik

23 kwietnia podczas gminnej sesji w Rudniku doszło do incydentu...

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (297): Rudnik: Mieszkaniec uchybiał powadze sesji Strony: 1 2 3 4 5 6 … 12Dodaj komentarz
~do czytelnika (2008-06-03 19:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie ma się z czego śmiać! Tu trzeba raczej płakać nad głupotą niektórych forumowiczów. Niemniej śmiesznie będzie jeżeli pomimo buńczucznych zapowiedzi na tym forum żaden radny nie odważy się złożyć wniosku o odwołanie generała. I nie pomogą nawet pohukiwania "kalki" !

~czytelnik (2008-06-03 18:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jesteście żałośni :)) Cały Racibórz, co tam, cała Polska a może i zagranica z Was się śmieje.

~kalka (2008-06-03 17:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zmienić przewodniczącego ,tego wymaga demokracja ,rządzi większosc a nie przegrana mniejszosc

~do grzegorz c.d. (2008-06-03 12:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Są tak "uczeni", że aż im z czaszek dymi na sesjach. Nie dają nawet prawnikowi dojść do głosu. Niech M.G. spróbuje na sesji otwartej konfrontacji z Alojzem, a jestem pewien, że najwyżej trzech radnych stanie za nim.

~do grzegorz (2008-06-03 11:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I tu się mylisz jak ci się wydaje, że M.G. ma radnych na smyczy. Kilku to on może ma na smyczy na czele z S.J. a reszta to go ma w "głęboko w poważaniu". Taka sytuacja jaka jest teraz jest dla rady idealna, bo M.G. musi być bardzo akuratny i musi się bardzo pilnować ponieważ jest cały czas pod lupą. Jak radni uchwalą uchwałę niezgodną z prawem to będzie na niego. Wszyscy przecież wiedzą, że M.G. wraz z swoim bliźniakiem S.J. są bardzo uczeni w przepisach prawa samorządowego.

~do grzegorza (2008-06-03 11:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Skąd wiesz, że radni ziewają? Masz może film?

~grzegorz (2008-06-03 11:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wójtowi to wszystko ,,zwisa" bo i tak go wszyscy uwielbiają, pani sekretarz udaje ,,mądrą", mąz pani sekretarz pieje i pieje aż moze kiedyś zachrypnie, radni ziewają bo za dlugo sesja, a fotokoks filmuje i moze bedzie HITTTT. Fajnie jest pozdrowienia dla wszystkich.

~grzegorz (2008-06-03 11:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brawo dla wójta za zaradność, ale radni nie zdają u mnie egzaminu bo mimo argumentów pana ?????? który sam chyba jest radnym, stwierdzam że mają wszystko gdzieś i boją sie podjęcia odpowiedzialności w dymisji obecnego i wyborze nowego przewodniczącego. Ale to nic nie zaszkdzi dobrej zabawie, moze my mieszkancy zdecydujemy się byc publicznością tego gminnego cyrku gdzie przewodniczący ma radnych na smyczy ...........cd

~??? (2008-06-03 10:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wójt nie odpowiada za radnych. Jak uważają, że to nic takiego to se mogą nawet z tym FOTOKOKSEM na stole zatańczyć. Najważniejsze, że realizują zadania jakie mieszkańcy gminy stawiają przed wójtem. Dopóki to realizują Alojza na pewno nie będzie ani parzyć ani ziębić w jakich stosunkach są z generałem. Ludzi wypróbowuje się w boju, a Alojz ma taką pozycję wśród mieszkańców, że nie potrzebuje radnych za adwokatów.

~grzegorz (2008-06-03 08:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Też mam taka nadzieje że ten fotokoks czy ZIga czy jak go tam zwą przyjdzie bo jak zabawa to na calego, a dołaczajac do tego niezniszczalnego przewodniczaceo, niejakiego janika i innych tchórzy radnych będzie ubaw po pachy. Aha zapomnialbym jeszcze o ,, Szła dzieweczka do Lassaka"  niech tez przyjdzie bo żona na sali to może ............... chłoptasiowi. Ale bedzie impreza tylko widownie ściagnąć.

~do ??? (2008-06-03 08:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dziwię się, że taki doświadczony dupo...łaz po tylu już kadencjach nie wie, że najwięcej dla swoich mieszkańców może zrobić żyjąc w zgodzie z wójtem, a nie z nim wojując. Jak mówi stare przysłowie "Zgoda buduje, a niezgoda ruinuje". Tak wygląda ta wioska bo jej "etetowy" radny wojuje z każdą władzą i nie tylko. Podstawą wspólnych działań jest zaufanie i dobra wola. Szkoda, że na tym generałowym wojowaniu tracą mieszkańcy. jeżeli wojna to jego hobby to wysłać go na jaki front.

~do grzegorza (2008-06-03 08:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mam nadzieję, że tak wywoływany ZIGA coś nam przygotuje. Stół sie przyniesie z GCI. Mikrofon nawet się znajdzie jak zechce "dać głos" i będzie chciał np. coś zaśpiewać. Generał lubi defilady i parady, może nawet włoży mundur z lampasami na tę okoliczność?

~grzegorz (2008-06-03 07:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do ???? . I trzymam Cie za słowo z tym tancem na stole, moze by zwolać mieszkańców aby popatrzyli jak sie zachowują niegodnie radni, przewodniczacy i ten Fotokoks? Przejrzalem przed chwila tematy sesji na BIP-e na jutro i widzę że jest ciekawa bo radni znów maja skargi tego dziwaka Lassaka, który się skarży bo mu chyba żona.................. ła. Ale cóż ma prawo. Więc mieszkańcy na sesje czas się wybrać i popatrzeć sobie na cyrk jesli przedmówca nie kłamie?

~grzegorz (2008-06-03 07:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do ???? - Widze że jestes pewny(a) siebie co oznacza że sporo wiesz na temat o których ja i inni mieszkańcy wiedzą. Moze w skrócie powiesz o co chodzi?. Przypuszczam że jestes jednym z radnych więc powtórze się: wójt ma zwolenników w przewadze i nie powinien dopuszczać do takiego bałaganu. Coś mi tu nie pasuje bowiem aby dopiec D.K lepiej by bylo dla wójta mieć swego przewodniczącego.

~??? (2008-06-03 07:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pan M.G. będzie musiał niestety zjeść tą żabę, którą mu ugotował kolega D.K. Żaden z radnych nie jest samobójcą, żeby w takiej sytuacji jaka panuje włazić w to "szambo". A tak mają swojego zdekonspirowanego szambonurka, który z jednej strony jest na smyczy D.K. a z drugiej strony może co najwyżej Alojza polizać po pięcie.

~grzegorz (2008-06-03 07:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To nie dopuszcalne aby takie rzeczy działy sie na sesji. Dlaczego wójt ze swoimi radnymi przyzwala na ten cyrk, dlaczegopan Goliasz wciąż jest na stanowisku przewodniczącego jeśli prawdą są zapisy poprzednika ????. Czy radnych nie stać na to, aby powołać nowego przewodniczącego? Przecież zarówno pan Stefan Affa jak i Stefan Absalon są godni tego stanowiska więc co stoi na przeszkodzie w podjeciu takiej decyzji? Moze mi ktoś wyjaśni dlaczego radni tak boją się Goliasza?

~??? (2008-06-03 06:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Proponuję ekspresyjny taniec w stylu Ivo Pesaka z Banjo Band, który wykonuje w piosence "Jozin z Bazin". Należało by jednak przynieść na salę obrad jakiś mocniejszy stół, bo te co tam są takiego tańca nie wytrzymają. Proponuję to zrobić jak najszybciej bo jak się jaki stół pod FOTOKOKSEM złamie, a on se kości pogruchocze to kontrola BHP murowana.

~do Fotokoksa (2008-06-03 06:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ma Pan już jakiś układ choreograficzny? Radni czekają na taniec na stole. Pan przewodniczący ps. "generał" nie będzie miał nic przeciwko, co najwyżej wyłączy się z prowadzenia sesji, będzie bił brawo i wołał bis. Potem wszyscy zawołają gorzko, gorzko i ucałuje się z radnym Janikiem w geście pojednania. Będzie super, przyjdźmy zobaczyć ten cyrk. Panie FOTOKOKS niech pan tylko nie zapomni włączyć tej kamery, dla potomności. Taka czerwona lampeczka musi się świecić jakby pan zapomiał.

~ by rudi (2008-06-02 19:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...a jak już ugryźć nie mogę to chociaż obsikam!!

~Josef (2008-06-02 17:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przed chwilą dowiedziałem się, że generał odwołał w oficjalnym, urzędowym piśmie temat egzekucji z porządku obrad. Widocznie lubi grać va banque. Ciekawe w jaki sposób to uzasadni? Oby tylko nie zdegradował go ktoś odgórnie. Jestem też ciekawy jego zagrań jak będzie musiał wystawić pluton egzekucyjny w sprawie oświatowej. To już nie jakiś nieuprawniony podpis, ale setki tysięcy złotych. Tego po prostu już nie da się zamieść pod dywan.

~do Josefa mężuśa K.L (2008-06-02 16:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Daj se siana chłopie. Sam jesteś godny współczucia. A jak myślisz, że już masz w garści ośmiu radnych to się mylisz i to głęboko. Widać bardzo cierpisz z powodu generała. Ale nie martw się. Jest lekarstwo na twoje męki .Napisz sobie jeszcze jakąś skargę, to na pewno ci ulży. A i radni będą zadowoleni bo im znowu kasiura spłynie do kieszeni.

~trawa (2008-06-02 15:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jaki generał ,jaki brat syjamski ,to pedałów też tam macie? ciekawa gmina.

~Josef (2008-06-02 15:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bardzo współczuję generałowi bo będzie musiał w środę kierować "plutonem egzekucyjnym". Najgorzej, że "skazańcem" jest jego wierny przyjaciel. Ciekawe co wymyśli aby odwlec tą "egzekucję".

~do grzegorza (2008-06-02 12:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wiem kto się skarży, że obecnemu Wójtowi dzieje się krzywda? On sam umie zadbać o siebie! Żaden radny nie musi mu współczuć i go opłakiwać. Niech płaczą raczej na sobą, "generałem" i jego syjamskim bratem. Podobno ci dwaj robią teraz tourne po zebraniach wiejskich. Widziano ich razem w Sławikowie, podobno nawet trzymali się za ręce..... 

~grzegorz (2008-06-02 11:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A Nasi radni moga zbierac pensyjki zarówno podczas komisji, sesji bo co jak co ale skarg i wniosków w tejze gminie nie braknie. A reszta nie istotna, dwa latka jeszcze są na szczęście więc tylko przetrwać a później coś się wymyśli. Oj biedni radni - po prostu boicie się chyba pana Goliasza a tu ściemniaci i wymyślacie jakieś bajeczki. Macie prawo do tego wczoraj był Dzień Dziecka wiec sie sprzyda ta umiejetność.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4 5 6 … 12
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog