29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-05-18 00:50:46 Wiadomości

Pierwsi klienci Galerii Młyńskiej mogli wejść do centrum w sobotę 17 maja tuż po godzinie 9.00.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (25): Wielkie otwarcie Młyńskiej Strony: 1Dodaj komentarz
~aga (2008-05-30 12:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A mnie najbardziej podoba się na byłym Despolu.Podjadę i mam parking darmowy.Z targu zakupy odrazu ładuję do bagażnika.WYGODA

~Arteks do AXZ (2008-05-30 11:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

było tyle ludzi ile u nas jest w niedzielę o 9.00... Naprawdę pustki, a przecież piątek to dzień kiedy w centrum powinno się kotłować - nawet w mniejszym mieście.

~Arteks do AXZ (2008-05-30 11:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak sobie czytam twoją wypowiedź i się zastanawiam co ma piernik do wiatraka? Plaza i Focus do Galerii Młyńskiej???!!! Ulokowanie ich w takim miejscu jeszcze bardziej spotęgowało ruch pieszy w Śródmieściu. W weekendy w Rybniku jest tłoczniej niż w Gliwicach czy K-cach gdzie Śródmieścia pustoszeją. Ruch pieszy w centrum R-ka zawsze był duży, teraz jest mega-duży:) Życzę R-rzowi aby galerie w centrum również przyciągnęły ludzi do centrum bo byłem kiedyś w Racku w piątek i na Mickiewicza o 14.00

~studentka (2008-05-20 21:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No i odezwali się sprzedawcy z owej "galerii" - jak szumnie nazywa się ostatnio współeczesne hale targowe (bazary z markowymi ciuchami). Buda - bo z blachy, nic ładnego. Czy buty dla studentki za 19,90 to drogo? Zależy dla jakiej, skąd, czy pracuje itp. Mnie w Raciborzu brakuje czegoś z klasą, a nie adidasa czy housea. Chanel 5 - owszem drogi, ale ten zapach był modny i "boski" jakieś 25 lat temu. Dziś kupują go Ci, którzy nie znają na perfumach (60s) i chca zaimponować gościom swoich łazienek

~AXZ (2008-05-20 21:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Uważam, że jednym z większych błędów Rybnika było pozwolenia na wybudowanie Focusa i Plazy w takim kształcie. Owszem multikina były potrzebne - ale już nie tak monstrualne "galerie". Efekt jest taki, że życie z centrum Rybnika, z uliczek przeniosło się do dwóch monstrualnych budynków o urodzie opakowanego bunkra przeciwatomowego. Te wszystkie sklepiki z galerii  mogły funkcjonować na ulicach, dodając miastu życia. W taki sposób Rybnik zepsuł sobie nieco centrum. Nieco. 

~przechodzień (2008-05-20 21:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie prezydencie. Jak już Pan tak tniesz te szlajfki z tych mini inwestycyjeczek w mieście to zapraszam do przecięcia jeszcze jednej szlajfki. Na Chełmońskiego otwarto kolejny sex-shop w mieście. Możesz Pan do przecinania zaprosić kolegę Hajduka, bo on ma po sąsiedzku do tego przybytku.

~ja (2008-05-20 19:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To jazda do Rybnika czy Wrocławia. Nikt Cię tutaj nie trzyma.

~aj;[ (2008-05-20 18:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ta galeryjka nawet nie pachnie tak jak focus czy nawet najmniejsza galeria wroclawska. po prostu zalosnie. zadnych nowych sklepow. malutkie, klaustrofobiczne boksiki. zalll...

~trt (2008-05-20 12:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

samochód można pozostawi na płatnym parkingu... w tym też ktoś partycypuje... zakupy - kasa dla jednych, parkingi - dla innych, jeszcze tylko platne ubikacje powinni zrobic...

~kajko (2008-05-20 12:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mało. A wszystkie już zajęte przez taxi

~kokosz (2008-05-20 12:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy ktoś wie ile jest miejsc parkingowych do przy tej nowo otwartej galerii?

~do luki (2008-05-20 10:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

hehe, to już chyba standard z wykończeniami galerii. Ale to i tak lepiej niż w największe galerii we Wrocławiu, gdy po otwarciu w jednym ze sklepów na klientkę wylały się fekalia z pękniętej rury...

~zbych (2008-05-20 10:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja uważam, że najbardziej ucieszyli się tym "Wielkim otwarciem Młyńskiej" emeryci, którzy tak tłumnie rzucili się na towary, wyszukując wśród nich tych najbardziej luksusowych.

~Do studentki (2008-05-19 09:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Byłam tam,ale jakoś butów za 19,90 nie widziałam. Na kieszeń studentki to i tak dużo prawda? A perfumy? "Kioskowych" nie widziałam.Droga i dobra drogeria jest w galerii w Auchan. Ale jakoś ciebie tam nie było widać:)A propos budy,to chyba myślałaś o swojej remizie strażackiej w osadzie w której zamieszkujesz!!!!!!!! Perfumy Coco Chanel 5 pasują? Kosztują około 300 zł.Wracaj na ziemię kochana.

~mieszkaniec (2008-05-19 09:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I bardzo dobrze, że zapomniano go wymienić. Ziajka to żaden powód do dumy.

~L.K. (2008-05-19 06:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chyba zapomniano tu o inwestorze i właścicielu tereny Panu Ziajce. To On zainicjował obiekty handlowe przy ul. Mickiewicza,także ten niedokończony jeszcze.

~studentka (2008-05-18 21:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Znowu kolejna buda z prowincjonalnymi specjałami, promocyjnymi butami za 19.90 i perfumami z górnych półek kiosków ruchu... Jakie miasto taka "galeria"...

~galernik (2008-05-18 16:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No to Mirek Nożycoręki znów se pochlastał uroczyście. A ktoś tu mówił, że on lenkliwy...

~sergo (2008-05-18 13:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

bo to klasyczny przykład anty: księdza, kapłana, duszpasterza i gospodarza i proboszcza. Wiecej na ten temat lepiej moze nie mowić...

~ktoś (2008-05-18 12:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mało brakowało a Galeria poszła by z dymem. Dzisiaj płonęły śmieci w śmietniku,a obok stało kilka samochodów. Wyglądało to groźnie. Brakowało 2 metry do tragedii. Popłoch! Ochraniarze nie wiedzieli co robić,dopiero pani ekspedientka nakrzyczała na nich,żeby ogłosili szybko żeby właściciele aut,odjechali. Auta stały zaraz koło drzwi tylnych Galerii.

~pewna (2008-05-18 11:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

i mieli rację nie wołając,ksiadza codziennie jest w kościele, a przypadki chodza i po kościołach np. pożary

~zniesmaczony (2008-05-18 10:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Coś się tak sergo uwziął na proboszcza z parafii pw.WNMP?

~ugabuga (2008-05-18 09:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No oczywiście, obecność czarnego wręcz obowiązkowa, bez pokropku w dzisiejszych czasach ani rusz!!! Tylko do kogo pretensje, jeśli mimo pokropku komuś coś sie tam przydarzy???

~sergo (2008-05-18 09:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

prezydent na usługam wszystkich, tylko nie wyborców już jest, brakuje tylko proboszcza z farnego. czyżby za mało mu dali, że sie nie pojawił?

~luki (2008-05-18 07:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dobrze, że coś się "rusza" w tym Raciborzu. Nie jest to kolos warty takiego rozgłosu, ale racjonalnie wielki do wielkości Raciborza. Szkoda tylko, że z tego wyszła nowa hala targowa - ciasna i mała. Samo wykończenie również pozostawia wiele do życzenia. Np na ostatnim piętrze (CCC) nad linią sufitu widać chamsko pomalowane cegły - jak u mnie w piwnicy, ohydne to jest. Sklep obok, pod oknami wystaje pianka poliuretanowa, nikt nie pofatygował się tego obciąć i obrobić...

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog