29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-01-22 00:00:00 Wiadomości

...KONSEKWENTNIE PRZEKONUJˇ PANIE Z FORUM KOBIET POWIATU RACIBORSKIEGO
Organizatorzy spotkania przekonywali także do tzw. pozycji wertykalnej, czyli w pionowym ustawieniu ciała przy użyciu piłki, drabinki lub worka sako. Każda z tych innowacji ma służyć kobiecie i dziecku, tak by poród stał się pozytywnym wydarzeniem, a nie koszmarem związanym z bólem...

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (40): Twój poród może być łatwiejszy Strony: 1 2Dodaj komentarz
Daria053 (2009-12-05 18:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

witam serdecznie , jestem studentką III roku Położnictwa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i w tym roku piszę pracę licencjacką pt;" Immersja wodna w ocenie kobiet rodzących  i jej wpływ na odczuwanie bólu porodowego". Mam ogromną prośbę do kobiet które podczas porodu korzystały z immersji wodnej o wypełnienie ankiety :

http://www.wbadanie.pl/ankieta/209966175/
z góry dziękuję

~Wiktor (2005-03-08 08:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gratuluje  promocji!

~matka (2005-02-05 10:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Proszę z uporem maniaka nie przesyłać wciąż tych samych informacji. Może o godz.00:15 czas zająć się ,,przyjemniejszymi uciechami" .

~Edek (2005-02-03 09:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dajcie sobie siana już z tym lizustwem. Bo aż się źyg... chce.Tym bardziej że większość jak sądzę pisze ta sama osoba.

~L.P. (2005-02-03 06:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Temat przyznam,że interesujący.

~aktywna mama z Głubczyc (2005-02-02 23:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ostatnio rodziłam na plecach  i  już nigdy sie na to nie zgodzę. KOBIETY maja dość rodzenia na leząco.   Przyjście na świat dziecka to naturalny proces a nie operacja, mama powinna przeżywać go na swój sposób  , ale z fachowym wsparciem personelu medyczne

~ / Głubczyce / (2005-02-02 23:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

  Jestem lekarzem. W Polsce przybywa szpitali, w których kobiety mogą witać swoje maleństwa w wodzie. Jesli ciąża przebiega bez powikłań, dziecko położone jest główka w dół, a cieżarna jest zdrowa, poród może odbyć sie w wodzie, ale zgodę na to musi wyraź

~Krystian i Kamila z Prudnika (2005-02-02 22:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zdecydowałam sie na poród naWaszym  Oddziale Połozniczym. Mam 26 lat i jestem matka 6 letniego Karola. Wraz z mężem przeczytalismy Wasze stony internetowe. Jestem zauroczona  Waszymi informacjami .  Spodobała mi się sala do porodu z wanna. Jest jak w film

~Dominika z Raciborza (2005-02-02 22:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pozdrawiam Panie ,które podjęły się tak ważnego tematu ! Bo przecież chodzi tu o zdrowie kobiet i ich dzieci.  Jestem dumna,że w Raciborzu mamy taki Szpital z mozliwościa porodu w wodzie. Prawie wszedzie szpitale pobieraja opłaty za porody w wodzie.  W Ra

~Ania (2005-02-01 10:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do Pani w nowych szpileczkach:  Przypuszczam, iż karierę w Forum Kobiet zakończy Pani tak szybko jak w telewizji Sat-Kom.

~do Ani (2005-02-01 10:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak to jestem ja.
teraz mam nowe szpileczki.
tamte mi powódź zabrała.

~ANIA (2005-02-01 08:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

PONAWIAM PYTANIE : Czy autorką artykułu jest ta Pani która w czasie powodzi 1997r. przyjeżdżała na Ostróg w szpileczkach ?

~Wojciech (2005-01-30 23:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Temat przyznam,że interesujący. <br>Wspaniale ze położnicy ze szpitala w Raciborzu zadbali o europejski styl porodów. Widać nie odbiegamy od norm światowych.<br>Życzę dalszych ............. w służbie medycznej .<br>Wojciech  z  Raciborza

~Janusz (2005-01-30 21:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Drogie Panie jesteście niesamowite w  działaniach.

~Forum Kobiet Powiatu Raciborskiego (2005-01-30 19:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Drogie Panie Położne z Kędzierzyna  pragne za pośrednictwem internetu przekazać  :<br>Przestrzeganie praw pacjenta było zawsze  w centrum zainteresowania FORUM Kobiet Powiatu Raciborskiego <br>i stanowiło pole jej wielu aktywności - poczynając od pierwsze

~Julia/Strzelce Opolskie/ (2005-01-30 19:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pragnę przesłać tą drogą  pozdrowienia  dla  CAŁEGO PERSONELU ODDZIAŁU GINEKOLOGICZNO-POŁOZNICZEGO SZPITALA W RACIBORZU.<br>POZDRAWIAM   PANIE POŁOŻNE  O KTÓRYCH PRZECZYTAŁAM W "ECHO"PANIE : ZDZISŁAWĘ GUŻDA,MAŁGORZATĘ LENART,ELWIRĘ KLIMA.<br>DUZYCH SUKCES

~Julia/STRZELCE OPOLSKIE? (2005-01-30 19:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Po przeczytaniu artykułu w Gazecie w naszym Regionalnym Tygodniku  Echo"  reportaża na temat narodzin w wodzie ,skorzystałam z podanych w nim stron internetowych .Wasze linki dostarczyły mi tej  informacji,którj  szukałam. Pragnę aby moje dziecko urodziło

~Ciekawska (2005-01-30 10:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Fajna jest ta sala porodowa. Ciekawe ile kosztowało  to wszystko!

~Raciborzanka (2005-01-29 21:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Można obejrzeć zdjęcia Oddz.Położniczego i Traktu Porodowego w Szpitalu Rejonowym w Raciborzu na stronie http://www.szpital.raciborz.pl

~połozna z Kędzierzyna (2005-01-29 20:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W Polsce aktywność kobiety podczas porodu ogranicza się najczęściej do możliwości poruszania się w I okresie porodu. Wciąż dominującą pozycją do parcia jest pozycja leżąca i półleżąca. Niewiele położnych i lekarzy zna wyniki badań naukowych świadczących o

~Mariusz (2005-01-29 19:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Drogie panie wasze komentarze są interesujące zresztą tak jak sam poród w wodzie. Czy wiecie,że kobiety juz od czasów istnienia człowieka rodziły w pozycji pionowej . Żona Nostradamusa  tez rodziła w sposób - w pionie . Więc to żadne nowości w medycynie.<

~Barbara z Kędzierzyna (2005-01-28 09:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pozdrawiam  Panie ,które  podjęły się  tak  istotnego tematu !<br><br>Robicie dla kobiet coś wspaniałego .<br>Jesteście KOBIETAMI NA WYSOKICH OBCASACH.<br>życzę Wam  dużo  odwagi i uporu . Słyszałam kiedyś w sobotę w  Vanessie Waszą audycję . Wtedy do Was

~Krzysztof (2005-01-28 09:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pozdrawiam lekarzy i połozne szpitala w Raciborzu. Własnie wczoraj zostałem ojcem. Moja ukochana żona urodziła  mi syna. Pozdrawiam Wszystkich !<br><br>Krzysztof.<br>P.S.  Życze wszystkim kobietom takiej opieki medycznej jaką miała moja żona na oddziale P

~Adrian (2005-01-28 09:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kobitki jesteście super. Tak trzymać<br>Róbcie swoje . Bierzcie sprawy kobiet w swoje ręce.<br>Adrian

~Ania z ul. Goduli (2005-01-28 09:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy autorką artykułu jest ta Pani która w czasie powodzi 1997r. przyjeżdżała na Ostróg w szpileczkach ?

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog