29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-04-21 11:39:00 Archiwum zapowiedzi

W środę, 14 maja, o godz. 20.30 na stadionie PWSZ przy ul. Kardynała Wyszyńskiego wystąpi zespół Hey.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (59): Hey gwiazdą Juwenaliów 2008 PWSZ Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~magnificencja (2008-05-15 10:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I bardzo dobrze, że była policja. Przecież to co działo się wczoraj w okolicach stadionu PWSZ to jedne wielkie alkohonalia. Naprani leżeli między puszkami i flaszkami, przed i za płotem stadionu, już przed 18.

~M (2008-05-15 09:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I chyba troche trzebabyło by dzieci upilnować. Szła grupka nawalonych gimnazjalistów, darli sie na pół miasta...

~M (2008-05-15 09:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

koncerty zajeb*****. a policja moze dlatego, że 40% uczestników nie umiała ustać na nogach, kolejne 40 było pod wpływem, a reszta- załóżmy, że porządna :). Widziałem jak podjechali pod stadion wózkiem z PLUSA pełnym puszkowego piwa :)

~lola (2008-05-15 09:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No, jak się słyszy, że na juwenaliach gwałcą studentki, to się nie ma co dziwić, że policja dogląda imprezy. A poza tym to chyba standard. Przy takich dużych imprezach musi być policja. No i mimo "niby" sprawdzania torebek i plecaków przez ochronę,to wiele osób wyciągało z nich później butelki wina, tudzież wina musującego.  A sam koncert sympatyczny. I Kasia w dobrym humorze:)   

~krecik (2008-05-15 09:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wszystko ładnie,pięknie tylko po co tyle policji po zakończeniu koncertu. Wyglądało to jakby "zostały otwarte drzwi więzienia". Z leksza żałosne

~gienek (2008-05-15 07:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

impreza przygotowana jak trzeba wielkie ukłomy z mojej strony, po raz pierwszy estrada rybnik zrobiła nagłośnienie jak trzeba 5+ dla akustyka, no bowiadomo że, Hej ma swojego więc zawsze brzmi jak trzeba. Po za tym faktycznie pieczarek było co nie miara... cóz...trudno. Ale to przez co przeszli organizatorzy to tylko oni wiedzą i proponuje żeby to opisali, teraz już mozna.

~studentka (2008-05-15 07:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak ma być widać studentów na mieście, skoro miasto robiło wszystko, aby nie odbyła się żadna impreza juwenaliowa. W końcu jak studenci upchnęli się na własnym stadionie na peryferiach, to łaskawie prezydent i starosta dali im klucze, zapowiadając ścisłą kontorolę, jednoczesnie ustawiając pod wejściem kolumnadę samochodów policyjnych... Czułam się jak na meczu a nie jak na juwenaliach... Ale jak się studiowało za komuny 30 lat temu, a potem w D. było i G. widziało... to tak to wygląda!

~*** (2008-05-15 07:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Byłam tam wczoraj i nic specjalnego się nie działo. Poza kilkoma obrzyganymi ludźmi, dużą ilością śmieci (na stadionie?) to było nudno... No i te małolaty z piwem... Żal...

~111 (2008-05-15 07:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Słyszałem odgłosy gry tego zespołu i nic więcej. W taki dzień studenci powinni być widoczni w mieście. Przebrani lub ubrani w wymyślny sposób. Ich swobodny wygląd powinien być wzmocniony swobodnym zachowaniem, cieszącym się akceptacją społeczną i zarazem szokując i zaskakując. To jedyne dni w roku dla naszych żaków. Dalej bawcie się i ja z wami.

~ja;] (2008-05-14 16:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to juz dzisiaj;];] juz nie moge sie doczekac;p nie narzekac;p cieszcie, sie , ze wogole przyjechali!

~Kasia (2008-05-14 09:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie narzekać, tylko na stadion, bawic się!;)

~...do brum (2008-05-14 09:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

i w skutek tego wszystkiego pierwsze kapele muszą już grać ok godziny 16:00żeby hey wyrobił sie przed 22:00. co to za pora na juwenalia ??  masakra :(

~do brum (2008-05-14 09:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nie wiem co napisał pan BRUM ale chyba wiem o co chodzi. chodzi o pewną "kulturalną" kobietę z UM która robiła wszystko żeby impreza się nie odbyła, no i w sumie mamy impreze do 22:00. porażka

~janek muzykant (2008-05-12 13:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

oj będzie sie działo .....

~studentka (2008-05-12 06:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

łasica... tylka Ci się tak wydaje, że ten układ nie ma swoich żołnierzy w PWST. Połowa "władzy" uczelnianej je z ręki towarzystwu wojnarowo-lenkowemu...

~absolwent PWSZ (2008-04-22 16:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

podobno uczelnia i studenci są oczkiem w głowie UM...   A ilu z tych studentów otrzyma później zatrudnienie,bez konieczności pisania peanów na cześć pana prezydenta?

~bleblacz (2008-04-22 08:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W koncu HEY znowu w Raciborzu.

~łasica (2008-04-22 06:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Miasto nie ma możliwości zarobku na takiej imprezie... piwo, jedzenie, zabezpieczenie imprezy, sponsorzy i inne rzeczy załatwia Uczelnia a nie urząd - więc szuka się sponsorów i kogoś taniego, często z zewnątrz - urząd nie może zlecić nic swoim znajomkom z układu polityczno-biznesowego, którzy potem się z nimi podzielą... Pieniądze omijają ich kieszenie - więc po co się starać? bo chyba nie ku chwale miasta i kultury...

~M (2008-04-22 05:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

czesciowo do BRUM Czy wy tylko narzekać umiecie? Możecie iść na fuj dworzec PKP, kupić bilet u niemiłej pani, wsiąść do brzydkiego pociągu gdzie wredny konduktor każe wam pokazać bilet i jechać tam gdzie będzie się Wam podobało... To że będzie HEY wiadomo już od kilku miesiący, a jak już nie wierzysz: http://www.hey.art.pl/koncert.php?id=244  i pamiętaj, nikt cię w raciborzu nie trzyma, wyjedziesz- jednego marude mniej, chyba nikt nie będzie płakał.

~cd (2008-04-21 22:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie chce mi sie w to wierzyć, tym bardziej że na forum studentów pwsz cisza na ten temat.

~cd (2008-04-21 22:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

tu piszesz? Może sprawą zająłby się obiektywnie jakiś dziennikarz bo to bardzo interesująca sprawa. Co na to studenci, władze PWSZ i UM łącznie z tą panią?

~aha (2008-04-21 22:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brum... to co piszesz to jakieś kuriozum. Mógłbyś coś więcej?? Jak to możliwe, i jeśli tak to z jakich powodów, ta osoba po części zablokowała tę imprezę? Jaki miała w tym interes? Nie chce mi się wierzyć że Urząd Miasta ma w d... studentów... podobno uczelnia i studenci są oczkiem  w głowie UM... No cóż, zawsze znajdzie się jakiś urzędas, który nieświadomy swojej misji wszystko popsuje. Ale czy tak było i w tym przypadku? Czy naprawdę ta godzina policyjna 22.00 jest dziełem osoby o której

~BRUM (2008-04-21 21:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bo wyobrazcie sobie takie inicjatywy w Raciborzu... wątroba, trzustka, śledziona, chodnik, trawnik, murek, schodek - raciborski urzędnik znajdzie jakikolwiek powód, byle tylko była cisza w mieście. O 22.oo wszyscy idziemy spać, bo to się Piaseckiej udało - ani minuty dłużej juwenaliów. dobranoc

~BRUM do UM (2008-04-21 21:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pamiętam jak kilka lat temu Prezydent Wrocławia - Dutkiewicz przyjął z radością jedną z dziesiątek inicjatyw młodych ludzi,tym razem o wystawie fotograficznej w opuszczonej fabryce. Wymagał jedynie formalnego bezpieczeństwa imprezy "Kwit i legalizujcie" - odparł. Wszystko. Zostawił studentom sprawę wiedząc,że dadzą rady własnej inicjatywie... Potraktował ich jak "społecznie chcących" i przede wszystkim wnoszących coś miastu. Uczcie się urzędnicy jak tworzyć społeczność.

~BRUM (2008-04-21 21:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

<b>na prośbę autora komentarzy jego wpisy w tym wątku zostały usunięte</b>

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog