29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-03-17 10:33:44 Archiwum zapowiedzi

Z powodu choroby jednego z artystów występ kabaretu Ani Mru-Mru został przeniesiony na 2 kwietnia o godz. 17.30 w RCK przy ul. Chopina 21.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (19): Kabaret Ani Mru-Mru wystąpi 2 kwietnia o godz. 17.30 Strony: 1Dodaj komentarz
~cameleonix11 (2008-04-04 10:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ludzie, nie dajmy się zwariować. Szanuję Naszego Papieża, ale nie róbmy z rocznicy jego śmierci dnia żałoby narodowej. Jeśli ktoś czuje potrzebę uczczenia Jego śmierci, niech pójdzie się w spokoju pomodlić i tyle. Równie dobrze można mieć pretensje, że sklepy były otwarte, że w radiu leciała muzyka...

~BRUM (2008-04-03 20:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No wiesz... czy można w tym dniu  oddać się błahym wygłupiankom ? Niech ktoś napisze, czy to wypada, czy nie...

~Do Brum (2008-04-03 20:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

!9 kwiecień ??????????? Może ty zabłyśniesz?

~BRUM (2008-04-03 20:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No właśnie... a 19 kwietnia jest występ Marcina Dańca. Zaopiniuj tą datę lepiej.

~Do Brum (2008-04-03 19:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ośmieszyłes się przez ta wypowiedz. Czysty frajer!!!!!!!Twoje posty nic nie wskazywały na twoją schizę.

~BRUM (2008-04-03 12:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ja pseprasam, ze posfoliłem sopie na uśmiech tego śfiętego dnia, a fam to mokło przeszkacać.. Nie fieciałem.  Jakimsz bylem egoistą, ze postąpilem inaczej nisz fy i poszetłem to eRDeKu .. pseprasam fas, jak obrasiłem fasze uczucia relikijne i postąpiłem tak potle kupując pilet w kasie. Fszyscy s ErDeKu tesz pofinni pszeprosić tak jak ja i opiecać,że za rok nie pójtą jósz do eRDeKu!!

~xxx (2008-04-03 09:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

idź się pomódl bo za takie obrażanie pójdziesz do piekła!!!

~I.J. (2008-04-03 09:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie odpowiadajtym zwyrodnialcom, którzy nawet nie potrafią uszanować pamięci Papieża Polaka. Dla nich nie ma świętości bo to widocznie jeszcze chłopcy niedojrzali psychicznie.Chyba uznają w życiu zasadę wpojoną im przez media - róbta co chceta. To takie mylne pojęcie demokracji i wolności. Zostaw ich wypowiedzi prymitywne. Niech dalej brną w przekonaniu ,że im się wszystki należy bo są bezkrytycznymi egoistami.

~xxx (2008-04-03 09:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

i na urodziny Rydzyka też!

~scontri (2008-04-02 20:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rozumiem z wywodu SK, że tego typu imprezy należałoby odwoływać także w rocznicę śmierci Jana Pawła I, Pawła VI, Jana XXIII,..., św. Piotra. Może zrobisz listę tych dni abyśmy wiedzieli, kiedy nie wolno robić żartów i wygłupianek?

~BRUM (2008-04-02 17:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Peesik: To jest dopiero kabaret :)))))))

~Misza (2008-04-02 17:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Od razu widać że S.K jest z PISu. Hahaha.

~BRUM (2008-04-02 17:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Stado baranów znowu beczy? Co jeden to świętszy? Jak tak czujecie, to róbcie dzisiaj post i zadumę!! Nie jezdzcie nawet pierogów ruskich, nie dotykajcie czosnku i bądzcie  świętymi. Nie nakazuje Wam tego nikt inny, tylko sumienie. Ale każdy ma prawo inaczej przeżywać dzisiejszy dzień,więc co Wam dewoty do tego? Co Wam do tego,że świetnie się dzisiaj bawiłem? Najpolszy,najkatolicki i najmniej tolerencyjny Ciemnogród atakuje ludzi którzy pojszli dziś do RCKu. Co za barany :)) ..zjechałem :)) sorka

~Loko (2008-04-02 16:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kto chce sie bawić niech sie bawi, kto chce zgrywać świątobliwego niech zgrywa. każdy ma wolny wybór.S.K., jak możesz w tak wielkim dniu używać komputera. Wstydź się!!! Od rana powinieneś płakać i wspominać.

~Do Ricardo (2008-04-02 12:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na szczęście nie każdy jest tak zdemoralizowany jak Ty. Zmarłemu Ojcu Świętemu, wielkiemu Polakowi należy się w tym dniu szzególnie wielki szacunek i modlitwa. To nie jest sprawa dewotek. To wielka sprawa nas Polaków którą ty nie potrafisz uszanować.

~Ricardo (2008-04-02 12:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

S. K. - nie każdy jest tak zdewociały, jak Ty.

~S.K. (2008-04-02 12:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niefortunny termin imprezy. Kabaret czyli żarty i wygłupianki w dniu 3 Rocznicy Śmierci Papieża, dniu smutku i zadumy, w dniu modlitwy i uczczenia pamięci.Wstydżcie się organizatorzy. I tak będzie niska frekwencja.

~xyz (2008-03-26 09:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ani Mru Mru jest już zgrany i oblatany. Teraz czekam na Łowcy.B :). Już kupiłem bilet aby siedzieć blisko sceny. Oglądać takie cudowne sweterki - bezcenne.

~zniesmaczony (2008-03-25 22:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niedługo podadzą informację, że występ odwołany - w ubiegłym roku odwołali, więc dlaczego w tym roku nie mają odwołać? Ciekawe jaka to choroba, że wiadomo już 14.03. o fakcie, że 26.03. występ nie odbędzie się...

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog