29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-03-14 10:02:04 Archiwum zapowiedzi

28 marca o godz. 19.00 w sali widowiskowej DK "Strzecha" odbędzie się spektakl pt. "What a bloody story" w wykonaniu Tetraedru.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (9): "What a bloody story" Tetraedru Strony: 1Dodaj komentarz
~k2 (2008-04-17 10:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do Ja - jak myślisz, z czym najbardziej może kojarzyć się czerwona farba, która jest zestawiona z hasłem "bloody"?

~Ja (2008-04-17 10:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wy chyba nieźle macie zryte pod czaszką :-) Gdzie tam widzicie krew? Przecież to jakieś plamy (farby) czerwonego koloru. LOL! :-D

~k2 (2008-04-17 09:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rzeczywiście, plakat zepsuty na całego. Ta krew to totalna porażka. Kto to zaprojektował? Przeciez w Tetraedrze są plastycy i podobno mają oni wyczucie estetyczne. A tu takie badziewo ten plakat. 111 lepiej naucz się najpierw angileskiego, później idź na spektakl i dopiero wtedy wypowiadaj się w temacie, bo błądzisz niesamowicie.

~k (2008-04-17 07:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"bloody" znaczy po angielsku "cholerny", "przeklęty", "kurewski", tytuł spektaklu znaczy wtedy przecież w wolnym tłumaczeniu zawołanie: "cóż za cholerna opowieść".i to jest własciwa droga analizy, gdyby koniecznie poszukiwać wksazówki. aby tytuł tak zrozumieć, nie trzebza żADNEJ filozofii. nasuwający błedne skojarzenia interpretacyjne plakat może być ... prowokacją ;) lub ignorancją ze strony jego wykonawcy. nie ma lekko w życiu. rozumu trzeba używać.

~111 (2008-03-28 14:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Trud jest zawsze zdominowany przez lud! Nie mam wpływu na trwającą od wiekó erozję, nawet gdy się ma na imię Renata. Tak właśnie jest z niemocą w wydaniu utleniacza, co zowie się rozumem.

~sal (2008-03-28 14:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

widzisz, Renato, poza słownikową znajomością trzeba tez sięgać do kontekstu. Lepiej prawić mądre wywody bez błędów ortograficznych i ze znajomością spektaklu rzeczonego (lub ze zrozumieniem spektaklu). Pozdrawiam autorów plakatu.

~Renata (2008-03-28 13:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy 111 to przypadkiem nie jest słynny Józef N.? Mniej więcej ten sam poziom pseudo akademickiego bełkotu... A co do mądrych wywodów sal: bloody znaczy oczywiście holerny, kurewski itp. Ale za dużo filozofii tu szkodzi - w pierwszym znaczeniu bloody to po prostu "krwawy, pełny krwi" - np. bloody horror, bloody Mary, bloody hell itp. Polecam sprawdzić w pierwszym lepszym słowniku albo na onecie...

~sal (2008-03-28 13:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"bloody" znaczy po angielsku "cholerny", "przeklęty", "kurewski", tytuł spektaklu znaczy wtedy przecież w wolnym tłumaczeniu zawołanie: "cóż za cholerna opowieść". I co za cholerny idiota dał na plakat KREW? I co to za cholerny ignorant wypisuje coś o czym zdaje się nie pa pojęcia? 111, widziałeś ten spektakl? ja tak, fantastyczne!

~111 (2008-03-28 12:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Po co historia krwi , może inaczej? Jak to jest, że zawsze twoja reżyseria kieruje się czarnym scenariuszem? Jakość zdominowana do trwania całkowitej negacji nie jest wartością. Myślenie o wartościach kosmicznych nie jest teatralnym ego. Ja jako mieszkaniec tego miasta nie będę brał w tym udziału świadomie. Jak chcę się odmienić pozytywnie czy negatywnie to pojadę do muzeum do Oświęcimia.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog