29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-01-10 09:54:33 Wiadomości

23 stycznia swoje podwoje w Raciborzu otworzy Castorama.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (44): Castorama rusza Strony: 1 2Dodaj komentarz
~zakupowy (2008-02-17 21:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

już się cieszę na ranne śniadanko w kastoramie,całkowicie gratis.

~klient (2008-02-13 11:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

O co chodzi w tej dyskusji? Każdy niech kupuje gdzie chce. Zawsze tak będzie, że pewien asortyment towarów w jednym sklepie będzie droższy, a w innym tańszy. Nie ma żadnego przymusu kupowania tylko w jednym sklepie. To rynek decyduje czy działa sklep. Jak nikt nie będzie kupował to go zamkną i wszystkie dyskusje na ten temat są bez sensu.

~zakupowy (2008-02-12 21:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Byłem dzisiaj w mrówce o dziwo było aż dwóch klientów,kobieta z małym dzieckiem.

~zakupowa (2008-02-09 12:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mrówka tez ruszy

~zakupowy (2008-02-08 22:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kupujcie w Mrówce,tam służba zasypia z nudów,jeszcze chwila i najbardziej wierni uciekną za chlebem do castoramy.

~A-F (2008-02-07 22:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Moi znajomi kupowali wannę w Castoramie, która kosztowała ponad 300 zł. Identyczna wanna w sklepie na ulicy Rybnickiej kosztuje ponad 900 zł. Warto jechać do Castoramy i sprawdzić czy przypadkiem tam dany towar faktycznie jest najtańszy w okolicy.

~raciborzanin (2008-02-07 20:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Lubię kupować na Mariańskie jest tam bardzo miła obsługa towar podają wprost do samochodu,tylko tam spotykam się taką uprzejmością.Na ręce personelu sklepu safer chciałbym publicznie podziękować.

~nowy (2008-02-07 20:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Castorama nie taka tania jak się reklamuje,jedno jest pocieszające,zwraca różnicę za towar jeżeli gdzieś na terenie Raciborza kupisz taniej.Kupiłem   listwę przypodłogową w castoramie,podobna listwa w saferze na Mariańskiej była 4 zł. tańsza więc dostałem zwrot     różnicy.

~Do "Drogo i tyle" (2008-01-31 16:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jesteś pracownikiem Mrówki, że tak natarłeś na Castoramę?

~miodzio (2008-01-31 16:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Już 5 pączków zjadłem i "s" z castoramy :)

~miodzio (2008-01-31 16:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mrówka będzie mieć zgryza jak się zacznie remont mostu- to już chyba padlina a tu jeszcze catorama doszła

~do hihot histoeii (2008-01-27 17:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Hichot to ty aktualnej historii nie sledzisz i zyjesz przeszłoscią? Jacheć nie jest juz radnym od nowej kadencji;o)

~Do "Drogo i tyle!" (2008-01-27 16:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pytanie... A czy ci "lokalni" płytę meblową laminowaną przewiozą za darmo?

~:) (2008-01-27 15:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Hahahah, w elbisie? to chyba zależy od tego o co pytasz! Ja się tam raz przez 15 minut nie mogłem o coś dopytać. Tak samo się gostek szkolił... i informował przez net na dany temat... Mnie w Castoramie obsłużono szybko i dobrze mi doradzono.

~jo- (2008-01-27 13:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

sami fachowcy w tej kastoramie. Potrzebowałem informacji na temat zastosowania pewnej części elektrycznej oraz dodadkowych parametrów - gostek na zadane proste pytanie zrobił buraka i w szoku zaczął studiować info na opakowaniu i stwierdził ze nie wie bo się dopiero szkoli.   Dlatego elektryczne rzeczy kupuję w elbisie bo wiem że tam są elektrycy fachowcy i wiedzą co sprzedają i doradzą dobrze.

~Drogo i tyle! (2008-01-27 12:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dodam jeszcze, że firmy budowlane kupujący profesjonalny sprzęt, nie jakiś Topex czy inne badziewie, potwierdzają tylko, że w takich marketach jak Castorama, Obi itp. jest najdrożej. Market taki jest najlepszy dla klientów kupujących pojedyńcze produkty w małej ilości, a jak przepłącą parę złotych to nie ma to dla nich znaczenia.

~Drogo i tyle! (2008-01-27 12:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie myślcie, że jestem przeciwny Castoramie. Mam nadzieje, że dzieki niej będzie możliwe jeszcze większe obniżenie cen na lokalnym rynku i większa dbałość o klientów. Piszecie, że jest full wybór, ale taniochy i często tandety! Spróbujcie kupić markowy produkt z najnowszej kolekcji. Czeka się tyle samo co u innych a jest drożej, bo nie dają rabatu od ceny katalogowej.

~Drogo i tyle! (2008-01-27 12:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Trzeba jeszcze patrzeć na transport. Większe ilości dowiozą, ale jak zabraknie pare sztuk trzeba zapłacić, a lokalny zawsze dowiezie gratis, nigdy nie było z takim czymś problemu. Poza tym lokalni są na telefon, dzwoni się i dowożą potrzebny towar, na WZ i dodatkowo z odroczonym terminem płatności.

~Drogo i tyle! (2008-01-27 12:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jest NAJDROŻEJ w mieście. Ludzie porównajcie ceny, ale wycieraczki, czy młotka, a ceny towarów, które na budowę potrzebuje się w dużej ilości. Na moim etapie wszystko co potrzebowałem było droższe. Przykłady: kątownik alu. 19,50 Oman 16,50,klej Atlas worek 44zł Oman 39,50 - przy ilości 50 worków mam ok.6 worków gratis, plyta gips. różnica stosunkowo niewielka 0,50zł za szt. Rozmowa o rabacie za większą ilość odp. mamy najniższe ceny w regionie. Nic dodać, nic ująć!

~Mrówk-o!-Man (2008-01-26 18:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Sporo bylych pracownikow Mrówki i Omanu zauwazylem w Castoramie.  Wole zaplacic pare zlotych wiecej w Castoramie - full wybór (oby sie nie zepsuło) i wszystko na jednym miejscu. Pozyjemy - zobaczymy w jakis sposob niewidzialna reka wolnego rynku podzieli "tort"...

~wzdryngiwacz (2008-01-25 23:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W sklepie DYWYTA są o wiele tańsze karnisze Bojanek, wykładziny dywanowe, maty łazienkowe i ceraty - to akurat zapamiętałem. Dywan Toppsy w chyba 2x3 (czy cos kolo tego) w castoramie jest za 9 stowek a w dywycie za 600 zl. Ale za to maja dużo innych fajnycg rzeczy i wszystko na miejscu. Doberze ze jest !

~wędrowiec (2008-01-24 15:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wędruję ul Piaskową do castoramy i co widzę ulica oświetlona po prawej stronie od miast aż do ul.Rybnickiej a chodnik ciemny bo lampy po drugiej stronie.Panie Prezydencie placimy za oświetlenie ulic a tutaj taki pasztet!Komu to świeci kierowcom,myszom polnym czy co!Należy to zmienić natychmiast

~hihot historii (2008-01-24 12:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pamiętam jak radny Jacheć (właściciel Mrówki) zabiegał żeby sprzedać Kamieniok (po tym jak się z Wojnarem poukładali)

~tinka (2008-01-24 11:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Develope okey, podeślij wizytówkę:)

~:) (2008-01-23 22:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wolny rynek, wolne marże... i nie wrrrr, tylko bzzzzzzt (tak chyba robi spawarka?)

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog