29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-10-26 00:00:00 Komunikacja w regionie

Na tę chwilę raciborzanie czekali pół roku. W piątek 26 października w samo południe most na ul. Rybnickiej został w końcu otwarty.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (18): Most na ul. Rybnickiej przejezdny Strony: 1Dodaj komentarz
~jony (2007-11-11 10:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

podobono wszystkim rządzi rynek.posiadaczem jakiej fury jesteś... bo mnie tylko od beemy w górę interesuje...:)

~Ginio der Krokodil (2007-11-11 10:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

booooooo... poszukuje Studentki z Dobrego Domu

~Ginio der Krokodil (2007-11-11 10:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...ciekawe czy zamieszczenie anonsu matrymonialnego na tym forum jest dozwolone czy zabronione?? :/

~jony (2007-11-11 10:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no i Ginio der Krokodil podróże wychodzą na przeciw Twoim oczekiwaniom.nowe smaki,nowe wyzwania....swoją drogą,to masz dosyć pospolite zainteresowania

~Ginio der Krokodil (2007-11-11 10:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

mnie interesują tylko "dupy i piwo"

~jony (2007-11-11 09:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

świetna impreza,nic tylko podziękować organizatorom.fajnie po pokazie wypić piwko z podróżnikiem i pogadać.aż apetyt rośnie...

~nordek (2007-10-29 14:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Byłem na spotkaniu z żeglarzami , którzy przeszli north-west passage . Byłem mile zaskoczony profesjonalnym przedstawieniem przygody przez tak młodych ludzi.Brawo za organizację i pomysł

~AXZ (2007-10-29 11:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wiatraków, a w tym roku nie było żadnej medialnej gwiazdy. Widocznie publiczność coraz bardziej przekonuje się że przyjść warto, bo ludzie są naprawdę niezwykli, chociaż często niezauważani przez telewizję.

~AXZ (2007-10-29 11:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

własnie przy pierwszym polskim rejsie przez north-west passage wyciągnął wyblakłą karteczkę z imionami polskich żeglarzy Ludka Mączki i Wojtka Jakobsona którzy w tej osadzie  zimowali. Powiedział, że pamięta a karteczkę dali mu własnie Polacy,  z zzanaczeniem, że ktoś kiedyś przypłynie i zapytą o nią. I ten dzień właśnie nadszedł - po 20 latach. Naprawdę cała masa krótkih historii. Świetny akcent na zakończenie festiwalu.  Festiwal ma coraz większą frekwencję - największą ze wszystkich 

~AXZ (2007-10-29 11:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wczoraj swietny pokaz dali żeglarze, którzy przepłynęli tzw. przejście północno - zachodnie,  czyli przejście między Ameryką Północną a Arktyką. W stulecie pierwszego takiego przepłyniecia przez Roalda Amundsena. To było drugiue polskie przepłynięcie tego przejścia. Slajdy i filmiki na żywo komentowane przez uczestników rejsu - ludzi przed 30-ką. Naprawdę niezykły rejs. Trzeba było wysłuchać jak w odległej arktycznej osadzie, mieszkaniec zapytany czy pamięta Polaków którzy byli tam 20 lat temu..

~AB (2007-10-29 09:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Byłem na wszystkich festiwalach, z roku na rok coraz więcej ludzi,coraz lepsza atmosfera, klimat festiwalu, tak trzymać i żeby nikt tego nie rozwalił dla własnych pseudo interesów !!!

~Anty AF (2007-10-28 22:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jestem tego samego zdania co AXZ! Ludzie co się dzieje? Odrętwienie? Maligna? Przesyt? Co jest grane? Dikanda to nie jest zespół do oglądania ani też do słuchania. To trzeba czuć... tak jak Leszek Sz. Boże jak było pięknie!!! Dawid gratulacje !!!

~u jea! (2007-10-28 11:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Koncert był zajeb**** Ludzie tańczyli, ekstra!

~Dawid Wacławczyk (2007-10-28 01:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na podsumowanie przyjdzie jeszcze czas, ale jak na razie, po 2/3 wiatraków już mogę powiedzieć, że frekwencja zaskoczyła nawet nasze najsmielsze kalkulacje! Kochani - nie odpuszczamy, po niedzielnym obiedzie zapraszamy na 15.00 do Strzechy - przed nami kolejne dalekie lądy i morza...

~AXZ (2007-10-27 21:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I więcej ludzi spoza Raciborza niż z Raciborza. A naprawdę warto było przyjść. I warto będzie jutro.

~rewela!!! (2007-10-27 20:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dikanda była rewelacyyyyyyjnaaaaaaaaaaaaaaaa

~iii (2007-10-27 12:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

gorąco polecam WIATRAKI, wczorja bawiłem sie znakomicie; brawa dla organizatorów!

~widz (2007-10-27 10:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

może to jest jakis sposób na frekwencje. Robic to za free? Wczoraj całkiem sporo ludzi, dzis pewnie bedzie jeszcze więcej, w końcu sobota. Pzdr!

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog