29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-10-22 00:00:00 Powiat Racibórz

"Węgiel, słońce, wiatr i woda" - to tytuł projektu trójstronnej wymiany młodzieży z partnerskich samorządów: Powiatu Raciborskiego, Hrabstwa Wrexham, Powiatu Märkischer oraz powiatu Elbe-Elster.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (66): "Węgiel, słońce, wiatr i woda" - międzynarodowa wymiana młodzieży Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~do Arteksa i A-F (2007-10-23 07:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Macie pretensje, że Lenartowicz nie dyskutuje na forum. A możecie podać kto w przeciwieństwie do niej z grona raciborskich posłów, radnych, prezydentów i starostów dyskutuje?

~kolega do A-F (2007-10-23 06:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dlaczego piszesz że Siedlaczek jeden, a Ryszard Zawadzki z Pszowa?

~A-F (2007-10-22 22:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wypada też Rybnikowi pogratulować 3 posłów w nowym Sejmie. Teraz poseł Siedlaczek jako jedyny z Ziemii Raciborskiej będzie musiał deptać ścieżki w swoim rządzie by w Raciborzu ruszyła gospodarka jak i powstał basen przy autostradzie:)))))

~A-F (2007-10-22 22:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak samo pomyślałem sobie Arteksie już po wyborach w zeszłym roku kiedy nagle przestała rozmawiać z internautami (na tym portalu jak i Nowin). Też myślałem, że nowa radna sejmikowa jak i sekretarzowa zechce w jakimś stopniu kontynuować rozmowy z internautami-wyborcami ( z korzyścią i dla nas jak i radnej). Niestety cel został osiągnięty więc dalsze dyskusje z mieszkańcami uznała radna za zbędne. Może teraz przyszło jej zebrać tego cierpki owoc.

~Arteks (2007-10-22 21:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zauważyliście, że Lenartowicz zniknęła jako dyskutantka z tego forum? Czyżby już straciła ochotę do rozmów z mieszkańcami na łamach raciborz.com.pl??? Jeśli tak to szkoda :( Pewnie sobie o nas przypomni przed następnymi wyborami samorządowymi.

~A-F (2007-10-22 21:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To straszne!!!! Normalnie jestem w szoku z powodu uświadomienia nadużywania słowa "gdyż". Prawdopodobnie będę miał z tego powodu bezsenną noc.

~Arteks do Czytelnika (2007-10-22 21:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wodzisław coś wygrał??? Przecież to miasto nie wprowadziło chyba w historii parlamentaryzmu ani jednego swojego posła. W tych wyborach również (Gawęda, Zawadzki są spoza Wodzisławia). A Racibórz ma doskonałego reprezentanta czyli Siedlaczka. Z resztą nie tylko Racibórz bo cały okręg. Polubiłem czupryniastego :)

~AntyAF (2007-10-22 21:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"GDYŻ" to Twoje ulubione słowo!!!!!!!!!

~A-F (2007-10-22 21:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I tak przy okazji jakie to słowo "Twoje ulubione..." skoro nawet je nie napisałeś?.

~A-F (2007-10-22 21:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oświeć nieoświeconego i ciemnego niczym mieszkaniec ciemnogrodu gdzie Ty widzisz błąd?.

~AntyAF (2007-10-22 21:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No to zechciej mi wyjaśnić co znaczy słowo "blaszakowa"? Nawet do błędu nie umiesz się przyznać? Tak chłopie pędzisz ze swymi mądrościami, gdyż ( Twoje ulubione słowo)jedyny wszystko wiesz, że palnąłeś błąd.Ale Ty przecież nieomylny jesteś. No to nie ma jak wyśmiać, zakpić. Byleby tylko twoje na wierzchu! Iście katolickie podejście. Gratuluję.

~A-F (2007-10-22 21:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No to siebie już musisz zapytać skoro cytujesz moją wypowiedź ze znakiem zapytania.

~AntyAF (2007-10-22 21:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A w czym problem?

~A-F (2007-10-22 21:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jesteś ciemnowaty czy tylko udajesz?

~Anty AF (2007-10-22 21:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"blaszakowa pijalnia piwa"?

~A-F (2007-10-22 18:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zdjęcie zostało zrobione na dzisiejszej ul.Mickiewicza idąc od Rynku w stronę PKP (w głębi widać stary dworzec kolejowy). Po lewej stronie widoczny jest pomnik Eichendorffa otoczony kamienicami (dzisiaj ich już nie ma gdyż stoi blaszakowa pijalnia piwa a bardziej na lewo jest obecnie budowana Galeria Młyńska. Kamienic po prawej stronie zdjęcia też już nie ma (buduje się teraz tutaj Galeria Zborowa).

~taki se historyk (2007-10-22 18:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to ulica mickiewicza od dworca patrząc! kiedyś nazywała się hitler strase czy jakoś tak

~olbrzym (2007-10-22 18:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

mam nietypowe pytanie na allegro jest kartka do sprzedaniao to adres http://www.allegro.pl/item256123597_raciborz_ratibor_adolf_hitler_strasse_bank.html   gdzie to jest?????

~sergo (2007-10-22 18:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

i tylko cieszyć sie, że lenartowicz zostanie w domu!!! Ufff, co za ulga.

~sergo (2007-10-22 18:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

może teraz siedlaczek zarobi na przyzwoitego fryzjera. Może zaczniemy podawac mu adresy, żeby nie musiał szukać??

~cameleonix11 (2007-10-22 18:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do sąsiada z cywilizacji. Kolego, jeśli ukończyłeś 21 lat, to masz bierne prawo wyborcze, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś i ty kandydował. Skoro przeszkadza Ci poseł Siedlaczek, to może ty spróbuj i pokaż, na co Cie stać. Swoją drogą wolę Siedlaczka, który coś robi w odróżnienia od Markowiaka, który zabiera głos raz na pół roku.

~ktoś (2007-10-22 17:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gratulacje dla Pana posła Siedlaczka

~ktoś (2007-10-22 17:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@Joanna skoro Pan Siedlczek jest mediatorem w sporze pracowników a posłem jest dalej to pewnie coś załatwi.http://www.raciborz.com.pl/wideorelacja75.html

~xxx (2007-10-22 17:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Cieszę się, że p. Siedlaczek jest naszym raciborskim posłem, sprawdził się a o tym świadczy też jego wysokie poparcie ( ponad 35000 głosów). Życzę p. Siedlaczkowi powodzenia!!!

~sąsiad z cywilizacji (2007-10-22 17:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brawo, wy i tak wykończycie swoich jak coś robią. Głosujecie jak zwykle na gaduły i nierobów. jak wy sie cieeszycie jak wam mydlą oczy a my bierzemy kasę, tylko tak dalej. Ciekawe co raciborzowi wasz kudlaty załatwił? Albo te Zielonki i Dudkiewicz? Że Piecha podpisze durny donos albo Motowidło da snopowiązałkę w lizing? Tylko tak dalej racek do rezerwatu!

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog