29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-10-22 00:00:00 Powiat Racibórz

"Węgiel, słońce, wiatr i woda" - to tytuł projektu trójstronnej wymiany młodzieży z partnerskich samorządów: Powiatu Raciborskiego, Hrabstwa Wrexham, Powiatu Märkischer oraz powiatu Elbe-Elster.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (66): "Węgiel, słońce, wiatr i woda" - międzynarodowa wymiana młodzieży Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~hak (2007-10-25 07:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kto Wam wmówił, że syn milicjanta, pochodzący z Marklowic, który przyżenił się do Rud jest Raciborzaninem???

~haha (2007-10-25 07:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

odezwał się znawca sejmu, hahaha

~Kojot (2007-10-25 06:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak już piszesz to rzetelnie. Siedlaczek pił piwo… i w dodatku z innymi posłami… I poczytaj jeszcze inne gazety niż jakiś szmatławiec szukający sensacji cudzym kosztem…

~ZapaśnikWagiCiężkiej (2007-10-24 13:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Generalny wynik jest ok. Dla tych co nie lubią by im władza smycz , w morzu i tak wielu męczących dyrektyw i zakazów, rozkazów - nakładała. Liczyć tylko by reprezentant nie "nasiąkł" tzw. "mieszczańską polityką" i ambicjonalnie odziwerciedlał ducha miasta , zachowując męską zasadniczość... 

~A-F do kolegi (2007-10-24 09:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak to nie pilnuję swojej kanciapy?. Przecież to właśnie w niej piliśmy wczoraj kawę:))) Wszystko jest pod kontrolą - chociaż czasami mój POwski kolega wyciągnie mnie na chwilkę do pobliskiego sklepu:))))Ojciec chrzestny pozdrawia SMO:))

~L.K. (2007-10-24 08:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na całym świecie tak jest że żadna nowa władza nie wywiązuje się z wszystkich obietnic przedwyborczych. Ciekawe skąd Tusk weźmie środki finansowe na obiecanki? Mierzmy zamiary na możliwości. Otrząśnijcie się  drodzy wyborcy PO z marzeń o drugiej Irlandii w Polsce. Już kiedyś miała być druga Japonia.Bądźmy realistami i nie wierzmy temu demagogowi świetnie przygotowanemu do kampanii. Ale co dalej? Trzeba się wziąć do roboty po dwóch latach krytyki i przeszkadzania rządzącym.

~Kolega do A-F (2007-10-24 08:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A poza tym ojcze chrzestny nie wypominajcie mi przerwy śniadaniowej na której załatwiam prywatne sprawy, skoro Ty postępujesz jeszcze gorzej,ponieważ nie pilnujesz interesu siedząc w swojej kanciapie. Pozdrawiam Cię PISowski kolego w tej naszej pięknej nowej POlsce :-)

~Kolega do A-F (2007-10-24 08:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

SKANDAL !!!

~ciekawski (2007-10-23 19:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W 10 sceptyku, własnie o tym mowa. Wygrało "wicie, rozumicie", tylko pod innym szyldem niż Kumitet Powiatowy

~sceptyk (2007-10-23 19:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przegrany przyznaje się do pomyłki, choć w duchu miał nadzieję, beznadziejną, że coś można zmienić w tym kraju. To stare, obiecało wiele, tak jak zawsze, i wygrało znacznie wybory, dla RAC-u, mamy Siedlaczka i PO. Wszyscy w RAC-u wiemy, że to nie najlepszy wybór. Tak mi się wydaje, za sprawą wyborców, że tęsknimy do PRL-u z obecnym LID-em na czele, taki będzie wynik wojny PO z PIS-em. Jak nie ma nadziei to grają wspomnienia.

~ciekawski (2007-10-23 19:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pako, dodaj jeszcze, że powiat wodzisławski ma teraz 3 parlamentarzystów: 1 w senacie - Motyczka (PO) z Czyżowic ,w sejmie 2 -  Zawadzkiego (PO) z Pszowa/Wodzisławia i Gawedę (PiS)z Syryni. Dziękinr 1 PO Siedlaczkowi z Rud. Racibórzanie dali popis - wygrała platforma, przegrał Racibórz

~pako (2007-10-23 19:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co wy z tym zawadzkim, przecież to wiceprezydent wodzisławia. To więc o co chodzi? To poseł z Wodzisławia, jak siedlaczek z Raciborza. Jeżeli kiedyś będą wybory większościowe to okręgiem niechybnie będą powiaty.

~A-F (2007-10-23 18:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Proszę nie podbierać moich ulubionych cytatów z reklam :)) Pszów nie jest tzw Ziemią Raciborską a Rudy należą do takowej. I ja muszę mojemu dobremu koledze, który zajmuje bardzo ważne i odpowiedzialne stanowisko pisać takie korygujące info?:)) ...... (tutaj proszę wpisać sobie moje ulubione słówko:))))))

~kolega do A-F (2007-10-23 18:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Twoje tłumaczenie jest bezsensu jak lokata. Piszesz o Siedlaczku jako o jedynym z ziemi raciborskiej, a jak wspomniałem o Zawadzkim to wyjeżdzasz z Wodzisławiem. Z tego co wiem to Pszów jest bliżej SRC niż Rudy. :-)

~A-F do kolegi (2007-10-23 17:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zapomniałem dodać, że mój kolega już był na swoim miejscu pracy o tej godzince:))) Musiał pewnie sporo nagimnastykować się przy napisaniu do mnie zapytania a jednocześnie udając, że spożywa kanapkę (jedną z licznych:)))Pozdrawiam;))

~wyborca (2007-10-23 13:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a-F/uj/ twoje miesce w kurniku,jesteś kurą a prawdę o niej sobie napisałeś już.sio!

~A-F (2007-10-23 11:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przeszedł Antoni. Czy naprawdę takie to skomplikowane przeczytać z uwagą 9 linijkowy artykuł?.

~maggot (2007-10-23 11:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

przeszedł :)

~kto wie ? (2007-10-23 11:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a ANTONI M  przeszedł  ?

~maggot (2007-10-23 11:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Sergo, naprawde nie masz większych problemów, niż przejmować się czy kogoś stać na fryzjera czy nie? Poseł nie ma Ci się podobać, tylko dbać o twoje interesy. Może poślesz nam swoje zdjęcie, żebyśmy mogli ocenić Ciebie? Pisać anonimowe złośliwe komentarze każdy potrafi. Nie jesteś ani orginalny, ani śmieszny.

~A-F do kolegi (2007-10-23 09:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

O posła z Pszowa równie dobrze mogą się "upominać" mieszkańcy Wodzisławia , Raciborza, Rybnika jak i Rydułtów. Już nie wspominając o mieszkańcach Pszowa:))))

~Frączek bez Rączek (2007-10-23 09:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ksem do sejmu!!!!!!!!!!

~rysiek 150 (2007-10-23 08:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dlaczego na mnie nie głosowaliście?????? buuuuuuuuu niewdzięcznicy!!!!!!

~do odp (2007-10-23 08:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Sorry,zapomniałem, że śledzenie to podstawowa działalność PiS

~odp (2007-10-23 07:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no jak to? przecież radny Tomasz Kusy sie udziela (w watku o hotspotach) a nawet jesli nie, jak sam pisal - sledzi forum!

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog