29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-08-28 00:00:00 Gry zespołowe

Odbywający się w sierpniu Memoriał znany jest z imprez sportowych. W tym roku zapasy nie były jedyną dyscypliną, która przyciągała raciborzan.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (13): Piłkarzyki na żywo Strony: 1Dodaj komentarz
~my (2007-09-21 20:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

też zagramy ...........i wygramy hehe

~leon (2007-09-21 12:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

czemu tak pózno te pikrzyki

~piłkarzyk (2007-09-21 10:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W sobotę 22 09 o godz. 16 przy okazji biesiady piwnej na zamku odbedzie się turniej piłkarzyków na żywo. Zapisy drużyn przed turniejem ok. 15.00. Zapraszamy

~racyi (2007-09-02 07:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ten zorro to jakiś debil gra była przednia, nagrody super organizacja na medal oby tak dalej P.Borowik

~no i (2007-08-31 20:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no i pogoda dopisała na 5

~grający (2007-08-31 20:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

impreza na rynku była naprawdę dobra, ja grałem cały dzień i nie żałuję, mam nadzieję że wystawią jeszcze boisko na jakiś turniej

~uczestnik (2007-08-31 20:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zorro,czy ty uczestniczyłeś w tym turnieju?  Bo łatwo oceniać przebieg gry zza bandy,ja uczestniczyłem w tym turnieju.Jakie rzuty karne,przy takich wymiarach boiska???Gumowa piłka-dobry pomysł.Punkty karne-bez sensu,bramki byś chciał odejmować?.  Kopanie piłki na pałę???To że piłka często wędrowała poza pole gry,nie oznacza że zawodnicy celowo tak mierzyli,nie każdy ma brylantową technikę :))

~zorro (2007-08-31 12:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pomysł może i świetny ale zasady  gry do du.. dlateczego ? kto nie oberwał piłką na rynku nie zrozumie. Wystarczyło przyznawać punkty karne za wybicie piłki z pola gry, przyznawać rzuty karne, usuwać z boiska np(1 min),zmienić piłkę na gumową  . A tak miieliśmy kilku buraków kopiących na tzw. pałe piłkę i tłum ludzi suszących zęby jak ktoś oberwał piłką.Pomijam picie piwa gdzie popadnie.

~rybak (2007-08-29 18:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

świetny pomysł z piłkarzykami! naprawdę dobry! Brawo dla organizatorów i prowadzących! Strażaki to równe chłopaki!

~Hm (2007-08-29 18:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A co teraz dzieje sie z tą skrzynią do pilkarzyków? To świetna zabawa i na pewno znalazlaby dużo zwolenników. Może zrobić jakiś klub? Może postawić na OSirze? Moze strażacy zrobią ligę?

~zbyszek (2007-08-28 19:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A co z innymi zawodami sportowymi na Memoriale.Rodzinny rajd rowerowy i inne. Gdzie zdjecia. Czyżby nikt nie mógł zrobić parę zdjęć i napisać małe sprawozdanie tak jak w tamtym roku ? Trzeba zachęcać do rekreacji na wolnym powietrzu. Moze po prostu na tym się nie zarabia. Ale tu przecież chodzi o nasze zdrowie. Może znajdą się jakieś pieniądze żeby dofinansować Portal jeśli chodzi o propagowanie rekreacji ?

~żywy piłkarzyk (2007-08-28 15:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

TAk to był swietny turniej. Żywa liga piłkarzyków byłaby bardzo oryginalnym pomysłem :D

~uczestnik zawodów (2007-08-28 14:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

świetny turniej, więcej takich imprez - może stworzyć ligę żywych piłkarzyków:)

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog