29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-08-17 00:00:00 Komunikacja w regionie

Prace mają się rozpocząć na przełomie sierpnia i września. Zmodernizowany zostanie odcinek drogi od ul. Solnej do ul. Wojska Polskiego.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (17): Rusza przebudowa ul. Browarnej Strony: 1Dodaj komentarz
~trawinsky (2007-08-25 22:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

bruk będzie dobrze położony. Pani (pan)A-F jedna realizacja ze wskazanych lokalizacji jest moja, wszystko zależy od ceny jaką jest w stanie zapłacić zleceniodawca, a co do brukarzy to Czesi są świetni.

~ser (2007-08-19 20:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

coz, do Lenka to chyba dalej nie dociera, a wlasciwie raczej do jego mocodawcy: wojnara.

~loko (2007-08-19 17:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Włodarze starzy, czy młodzi chyba chadzają tu tylko od święta i temu nie wykręcają sobie nóg. Albo chodzą tylko w słoneczną pogodę, bo podeszczu to ślizgawka zapeniona. Trochę pozwów o odszkodowania za urwane, zniszczone obcasy, zwichnięte i połamane nogi i nie tylko to i dbałośc o te kocie łby będzie większa - chodzi o wyrównwnie bruku i zapełnienie pustek.

~Kniprode (2007-08-19 17:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Po tym chorym mieście nie da się jeździć wózkiem dziecinnym i inwalidzkim, nie da się chodzić w butach na obcasach (ale R-rz to powoli miasto emerytów wię to może nie jest najlepszy argument)ale póki ktoś w magistracie dostaje w łapę od Trawińskiego tak długo będzie trwało zamienianie naszego miasta w jakiś niepraktyczny neośredniowieczny skansen.

~A-F (2007-08-19 15:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I nic się nie zmieni jeśli przetargi w mieście na bruki wygrywać będzie myślenie "ważna ilość a nie jakość".

~raciborzanin (2007-08-19 13:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zobaczcie, jak wyłożona jest kostka na targowisku miejskim, to po prostu skandal, można tam nogi połamać, nie wspominając już o częstym braku pojedynczych kostek. to przykład brakoróbstwa

~sergo (2007-08-18 16:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ania omineła zadane pytanie: mozna i tak. Jedno jest pewne: robota w wykonaniu trawinskiego bedzie jedna wielka fuszerka i niczym wiecej.

~Joachim (2007-08-18 15:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kiedys byl bruk potem asfalt teraz znow bruk za 2 lat zaleja to znow asfaltem i tak dalej. Tylko ze dawni mistrzowie brukarstwa  juz dawno nie zyja. Ze starych resztek szutki brukarskiej pozostaly tylko krawezniki przed sadem .A reszta wyglada jak wyglada, na Opawskiej idzie nogi polamac na placu Dlugosza nie lepiej. Najpiekniejsza brukowana ulice widzialem w Dubrovniku.Szczegolnie wieczorem wyglada to cudownie. Grützi

~A-F (2007-08-17 23:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Trawinsky tak wygląda szlifowany bruk, który jest ładny i funkcjonalny (dla przechodniów i dla pojazdów)   http://bi.gazeta.pl/im/4/3970/z3970864X.jpg       tutaj kolejna fotka     http://www.adrem-kruszywa.com.pl/rynek_small.jpg     i jeszcze tutaj    http://yeze.blox.pl/resource/DSCF0994.jpg      i to też   http://www.opole.pl/miasto/galeria/noc2/bruk.jpg   

~trawinsky (2007-08-17 21:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

asfalt jest wieśniacki, bruk jest trwały i piękny - vide Wrocław, Kraków, stare miasto w Warszawie i wiele innych pięknych miejsc w Polsce i Europie. Długa też będzie wybrukowana bo ta kostka cementowa to obciach. Równamy do najlepszych - to się na dłuższą metę opłaca. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i niezadowolonych Raciborzan.

~Ania (2007-08-17 20:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Sergo, to pokaż mi lepsze wykonanie w Raciborzu. A o moje szpilki się nie martw. Ja daje sobie doskonale radę. Mnie się bruk podoba, Tobie nie musi. Proste.

~sergo (2007-08-17 19:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

cała powierzchnia byla idelanie gładka. I tak robota w wykonaniu Trawińskiego będzie fuszerką, ale cóż: na układy nie ma rady....

~sergo (2007-08-17 19:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

brukowanie ulic jest najgłupszym pomysłem. Do tego marne wykonawstwo trawińskiego widać na Solnej, Chopina i w wielu innych miejscach. To jest totalny debilizm. A w Paryzu chodniki przy zabytkowych kamienicach sa wyłożone asfaltem: i jakoś nikt nie wpadł na taki debilizm jak władze Raciborza: ani to praktyczne, ani bezpieczne: pytanie do Ani: Jak pójdziesz po tym dziadostwie w szpilkach? Bo szczeliny maja czasem i 2 cm! Jesli juz to tak jest robione, to szczeliny powinny byc czyms wypełniane tak

~Ania (2007-08-17 17:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Drogi A-Fie przesadą było by, gdyby trzy ulice do skrzyżowania były wybrukowane, a jedna wylana asfaltem :) Poza tym to jest centrum miasta, a nie obwodnica. Skoro Rynek jest wybrukowany granitem, myslę, że bardzo estetycznie prezentuje sie kostka równiez w jego okolicach (drogach dojazdowych). Hałas nie jest wcale taki straszny (mieszkam w centrum).A z tego, co mi wiadomo kostka brukowa jest bardziej trwała niż nawierzchnia bitumiczna.

~R. (2007-08-17 15:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No to fajnie się zebrali. Nie ma co. Teraz będą brukować jak ruszyła budowa kamienicy Kampki. Za chwilę będą rozkopywać bo zapomnieli rury jakieś położyć, albo kable elektryczne. ot cała Polska. Zobaczymy czy tym razem tak nie będzie.

~A-F (2007-08-17 15:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z tym brukiem to już przesada. Czy nie można zrobić ładnej drogi z asfaltem? Przecież uliczki wykładane brukiem made in Trawiński to są dobre dla powozów konnych a nie samochodów. Czy pan Trawiński ma okna swojego domy skierowane na drogę z takim brukiem? Przecież każdy przejazd samochodu to straszny hałas. Ja mogę zrozumieć, że ładnie to wygląda ale jak już się wszędzie wciska kocie łby to należy je przeszlifować (tak jest np w Rzymie) i jazda samochodów po bruku jest o wiele cichsza.

~loko (2007-08-17 15:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Fajnie się na tej kostce ślizga po deszczu, a zimą jeszcze fajniej.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog