29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-06-21 00:00:00 Relacje z uroczystości

W Kamieniu Śląskim, w Eucharystii pod przewodnictwem Episkopatu Polski służyła młodzież z raciborskich parafii.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (31): Raciborska młodzież w Kamieniu Śląskim Strony: 1 2Dodaj komentarz
~A-Z (2007-06-27 19:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Już widzę jak Panie w okresie mrozów wcześnie rano idą odpalać  te autobusy, w tym celu biorą zestaw do odpalania tj. kanister z ropą, *** i rękawice, potem kładą się pod autobus i fachowo rozpalą małe ognisko w celu rozgrzania oleju. No i oczywiście za wynagrodzenie - czyli najwyższą krajową !!!

~tinka (2007-06-27 14:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Roko, to ty nie wiesz dlaczego prowadzą nabór na kierowców kobiety? Szukaja frajerów, znaczy sie frajerki, które za marną pensję poprowadza autobusy w miasto. Faceci sie zwolnili, to czas na panie.

~A-Z (2007-06-27 13:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Spoko Roko - Auchan uruchomi swoją linię a wtedy znajdzie się miejsce dla tych co na basen.  Na razie Racibórz jest odcięty od świata.

~Roko (2007-06-27 07:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Sa nierentowni? zamykaja linie? To czemu prowadzą nabór na kierowców autobusów (kobiety)? Z drógiej strony jak jedzie taki maly autobusik to mało i ludzi do niego wejdzie. Linia do obory to naprawde zyla zlota, basen i auchan a niedlugo castorama.

~oko proroka (2007-06-26 12:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wreszcie mnie olśniło i już wiem, co stało się z kursem nr 7: został on mianowicie przeniesiony do Rybnika! Jak wszystko...

~Kilazz (2007-06-26 11:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nie zanm trasy "7" ale nieraz mi się zdarzyło ze czekałem na autobus "9" jadąc na egzamin się nie doczekałem .. po kilku dniach czekania na autobus widmo domyśliłem sie, że on po prostu przestał kursowac ... tak o po prostu:D

~Racek (2007-06-26 11:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dajcie już spokój panu prezydentowi. Chłop nic nie zrobi , bo za dużo naobiecywał sitwie. A teraz po prostu spłaca dług wdzięczności jaki zaciągnął wobec wszelkiej chołoty która trzęsie tym miastem. Nikogo nie ruszy, nikomu sie nie przyjrzy. Dzięki temu że pomogli mu w wyborach to zachowane zostanie w tym mieście szubrawcze  status quo

~zyta (2007-06-26 06:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

popieram cyt.{Może zamiast zawieszać kursy zawiesić na stałe i skutecznie Kowalewskiego?}

~karin (2007-06-25 18:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zwracam się za pośrednictwem tego portalu do prezydenta M. Lenka: już po wyborach obiecał Pan, że przyjrzy się Pan miejskim spółkom i jak do tej pory nic Pan nie uczynił z Przedsiębiorstwem Komunalnym i komunikacją miejską w Raciborzu. Co Pan zamierza uczynić w tej kwestii? Proszę o działanie.

~A-F (2007-06-25 17:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kowalewski tam się nadaje jako dyrektor tak samo jak Renata Beger na rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego. Bóg jeden raczy wiedzieć dlaczego imć dyrektora trzymają na tym stanowisku mimo ewidentnego nie radzenia sobie z tą materią. Chyba, że nazwiemy to miejską polityką personalną na eksponowanych stołkach.

~**** (2007-06-25 17:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a co powiecie na zmiany w rozkładzie jazdy i braku tych zmian na przystankach? to jakaś paranoja! nie zdążyli wydrukować! kto za to odpowie? kierownik był dzisiaj nieosiągalny! zliwidować ten cały bajzel!

~Arteks (2007-06-25 16:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A jeśli chodzi o tłumaczenia PK co do rentowności to takiemu dyrektorowi-dyletantowi od razu należałoby powiedzieć, że komunikacja miejska nie ma być rentowną, ona ma służyć ludziom! Wojsko czy sądy też są nierentowne a chyba nikt o zdrowych zmysłach nie zakwestionuje sensu ich istnienia!!!

~Arteks (2007-06-25 16:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mało gdzie w Polsce znajdziemy super funkcjonującą komunikację miejską ale niestety ta w Raciborzu przedstawia obecnie obraz depresyjno-agonalny. Nie będę się wdawał w szczegóły ale jednym z pomysłów mogłoby być wydłużanie linii ale z głową bo nie rozumiem np. dlaczego linia 14 jedzie aż do Rydułtów skoro do Rydułtów jeżdżą często pociągi. Lepiej niech "obrabia" te miejscowości które nie mają połączenia kolejowego. Myślę, że linia miejska Racibórz-Wodzisław byłaby dobrym pomysłem.

~racja! (2007-06-25 14:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Poracha z tym miastem. Cholera, jesli nie ma sie tu wozu, to ruszyć sie nie sposób. Najlepiej jest w weekend, grrrr, autobusy jeżdżą co kika godzin (albo w ogóle) a ostatni rusza w okolicach 20. i potem to se dwójeczką można, znaczy się na nóżkach :D

~racek (2007-06-25 14:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ten ch..  który wpadł na pomysł zawieszenia autobusu na jedyny basen w mieście podczas wakacji nie powinien znaleźć pracy w promieniu 1000 km. Po prostu imbecyl do kwadratu

~M. (2007-06-23 21:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zrobcie cos z raciborskimi autobusami i to szybko. blagam!!

~M. (2007-06-23 21:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to jest przekomiczne. 7 przestala jezdzic,a pomijajac to, ze jezdzi przeciez na basen, obore i auchan to oprocz 3 jeste jedyna linia ktora jezdzi na ocice!! bo jedynka jezdzi tak, ze jej praktycznie zaliczyc nie mozna :/. mieszkam na ocicach i zlikwidowanie 7 skutecznie utrudnilo mi zycie. chociaz z miasta doocic daleko nie jest, to piechotka trace mnostwo czasu.. dobrze, ze teraz wakacje i mam go troche wiecej.. a poz tym, gdzie jakies ogloszenie o zawieszeniu linii nr 7? jednym slowem zenada.

~T (2007-06-23 18:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

LINIA NR.7 POWINNA KURSOWAC DO MOSTU REMONTOWANEGO I Z TAMTĄD JUZ MOZNA BY BYLO ISC NA BASEN ALE NIKT O TYM NIE POMYSLAL. SA WAKACJE JAK DZIECI ZACZNA JEZDZIC TEZ PRZEZ MARKOWICE AUTOBUSAMI TO BEDZIE HORROR PREZYDENCIE POMÓŻ

~asdf (2007-06-22 09:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Linia nocna, szczególnie w weekendy, to byłby dobry pomysł i myślę, że sporo ludzi korzystałoby z niej. Szczególnie w okresie letnim.

~aurelia (2007-06-22 08:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

cały czas likwidują jakieś kursy. to niemożliwe żeby nikt tymi autobusami nie jeździł.

~karin (2007-06-21 17:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Postuluję i to już od kilku lat likwidację prezesa PK Spółka z o.o. - i to tyle mojego komentarza

~misiek (2007-06-21 13:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

(cd...) komunikacja w soboty, niedziele i święta. Jest także linia nocna,z której nie korzystałem, ale widziałem kilka razy, że busik jest prawie zapełniony, choć cena biletu nie jest najniższa: 3,5 zł (brak ulg na tej linii).

~misiek (2007-06-21 13:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do A-F: masz rację z tą praktyką pana K. w Opolu. Gdyby pojeździł troche jako kanar, przekonałby się jak świetnie funkcjonuje tam komunikacja. Opole ma nieco ponad dwukrotnie więcej ludności od nas (128 000), ale nie sądzę, że to ma istotny wpływ na różnicę w funkcjonowaniu komunikacji w Raciborzu, a tą w Opolu. Tam nie trzeba spoglądać na rozkład, gdyz kolejny autobus danej linii przyjedzie w przeciągu 10-15 minut, na mniej uczęszczanych liniach 2-3 razy na godzinę. Świetnie funkcjonuje

~dodo (2007-06-21 13:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Może zamiast zawieszać kursy zawiesić na stałe i skutecznie Kowalewskiego?

~misiek (2007-06-21 13:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I jeszcze jedno... Możnaby wzorem linii 4 lub 14 wydłużyć trasę do Lubomii lub Rydułtów, a także wzorem "1" i "6" rozpoczynać trasę w Samborowicach lub Wojnowicach hahaha.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog