29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-06-15 00:00:00 Archiwum zapowiedzi

W sobotę 30 czerwca Club Ozon zaprasza na "Star Night". Gość Specjalny: DAVID CRYSTAL /włochy.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (15): STAR NIGHT Strony: 1Dodaj komentarz
~jadwiga (2010-03-11 09:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zyhdi cakolli zmarl 5 maja 2009r.Nie bede oceniala Jego tworczosci jak n.p.jedno wiem na pewno BYL CZLOWIEKIEM WYJATKOWYM

~svetlana (2008-03-06 13:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zdrovo kolega Zyhdi...videosam tvoje radove u internetu ,nesto nova radite grafike i dobro radite ...Ja sam Svetlana Rajevic, zajedno smo zaversili Akademiju Umetnosti u Beogradu ,to je bio odavno , a sada ja żivim u Kanadu, ima muża i 1 jednoga sina . Zyhdi imam 4 fotografije iz beograda tu smo ja i ti kad smo dobili nagrade ti i ja na konkurs ..pozdravljam ja i moj muz Milan. Imam tvoju adresu ,ja ću da piśem na tvoju adresu , nisam znao da żiviś u Polskoj..

~bazgroły (2008-02-06 14:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

za takie bazgroły 200 euro?. Małpa, która malowała w jednym z ogrodów zoologicznych miała podobne obrazy.

~svetlana (2008-02-06 13:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zyhdi videosam tvoje radove u internetu i mnogo se svidjaju, pozdravja svetlana sa mużom iz mabora

~mimoza (2007-09-18 16:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

shiqova ne internet veprat e Zyhdi Cakollit, per te kam ndie dhe kam pa punimet e tija por keto punime qe ka ne internet shume pom pelqejne dhe deshiroi suksese te mdhaja ne perspektive

~mirjana - beograd (2007-09-18 16:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zyhdi Cakolli poznajem ve preko 40 godina , vidim da on nasao sebe i dobro grafike radi nesto novo, mnogo mi se svidjaju njegove radove

~BRUM (2007-07-31 07:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Powiem tak.. nazwisko Cakolli w Raciborzu coś znaczy - nie mówcie.. Wartości artystycznej  akurat tych kompozycji komputerowych nie będę oceniał, bo ich nie czuje... Wiem tylko, że pomiędzy pracą 6 a 7 jest różnica jednego kliknięcia myszką w Photoschopie,którym bawi się każde dziecko. Pan Cakoli pewnie wie,że dzieciaki robią podobne prace pomiędzy obiadem a podwieczorkiem..Tylko pózniej je kasują,by zagrać w Tekkena. No ale.. któremu z dorosłych by się chciało ;) Po prostu - trzeba być artystą.

~ot do "ot..." (2007-07-30 22:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co mogą mieć? Te same IP?? Ty głupi jesteś i infantylny zarazem. A pewnie niech robi swoje, a jak robi czy świetnie czy nie to ja się na ten temat nie wypowiadałem. Wypowiadałem się na temat tego kłamstwa na forum że niby dwie osoby - jedna z kanady druga z australii - żenua... kto się tu tak kompromituje? W jakim kosowie? On tu jest od lat!

~do ot..i reszty (2007-07-30 19:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I mogą mieć. A tak w ogóle, to mało kto z was lubi sztukę. Cacoli ją lubi i niech robi swoje, bo robi to świetnie. A,ze kaze sobie płacić,a kto chce cokolwiek robić za darmo? Moze ktoś z was? Tymczasewm on tam w Kosowie wszystko stracił.Dziś nie ma nawet emnerytury.

~ot... (2007-07-30 18:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

problemy z tożsamością.... Ledija czy skender? Z Australii czy z Kanady? A może to sam Pan..... A może nie... w końcu w kanadzie i w Australii takie same IP mają!

~Ledija - Australija (2007-07-30 11:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Żivim u Australiju već puno 40 god.i dobro poznajem umetnika Zyhdi Cakolego, kao poznati umet nik Sveta i mnogo mije milo da vidim njegove radove u internetu, bih kteho da se kontaktiram sa umetnikom Sveta  , jer mnogo sam ćuo dobro o njego

~skender-kanada (2007-07-30 11:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zyhdi cakollin ne ne kanad njofim shum bukur , jo vetem ne kanad por ne tan bote, si piktor i njofur ne fushen e artit figurativ dhe shume kisha pas deshir te madh me pas nje punim te tije me nenshkrim

~gienek (2007-06-27 11:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Proponuje przenieść kolegę Zyhdiego do sekcji sportowej. Grafiki malo porywające ale za to ceny europejskie.

~Ania (2007-06-27 08:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wiem, moze nie znam się na "sztuce", ale prace, jakie zostały przedstawione w galerii potrafię zrobić sama na swoim komputerze. Wiec albo są cienkie, albo może ja też jestem artystką?

~111 (2007-06-25 13:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gościa lepiej omijać z daleka! Jego kapitał kulturowy jest skupiony w klimatach komercyjnych i nic więcej. Gra artystę a w sumie jest przeciętnym twórcą swojego egoizmu co jest hamulcem dla jego twórczości. Nic od wielu lat nie zrobił szczególnego. Jest naśladowcą tworzącym plagiaty bez rozważnego przekonania co do przesłania i idei, czy też celu. Typ mieszczańskiego powielacza mody.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog