29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-06-12 00:00:00 Wyższe

Raciborski "Medyk" odniósł sukces w etapie centralnym II Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Stomatologicznych.

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (50): Medyk na olimpiadzie Strony: 1 2Dodaj komentarz
~Krzysztof T. (2007-06-15 21:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie trzeba pytać internautów, wystarczy, żeby od czasu do czasu posłuchał pracujących z nim radnych ;)

~ciekawski (2007-06-15 19:50)

Słusznie. Odpowiedzialny jest tylko jeden-PKP. Tylko nam ci goście z PKP nastraszyli Prezydenta ,że będzie odpowiadał i ten zastraszony szybko zamknął Groblę. Teraz już wie ,że go nabili w butelkę i racjonalnie zadziałał. Trzeba było zapytać się internautów i by mu podpowiedzieli.

~ewa (2007-06-15 07:50)

jak to kto? winne jest PKP, gdyz to jego obowiązkiem jest zapewnienie bezpieczenstwa na przejazdach kolejowych. I tyle. Odpowiedzialny jest jeden, nie ma co tu dywagować.

~?....? (2007-06-15 06:47)

....a jak (oby NIE!) się coś złego wydarzy, to kto będzie winien też po połowie gmina i PKP?

~Justa (2007-06-14 20:23)

Czyżby ktoś mój komentarz przeczytał? To proszę wykreslić z niego te "marne grosze dla pracownika", bo mnie potem jeszcze bedzie ścigał.Super :) Fajnie, że można znaleźć rozwiązanie i choć trochę ułatwić ludziom życie.

~kedar (2007-06-14 09:04)

ciekawe ile dostanie ten gosciu z tych 60-tys???

~mi sio (2007-06-14 05:41)

a jak się jeździ przez Płonię ?Mam na myśli pojazdy samochodowe (bo rowery pewnie tak) Jeździ tam ktoś ?

~kaziu (2007-06-13 15:49)

No to mają w Rybniku "mały" pasztet. Czyżby król okazał się nagi? Zabawne jest to, że komentarze pod artykułem nie są przychylne Fudalemu. Ale nic się nie stało. Nasi kochani forumowicze szybko polukrują Fudalego i udowodnią, że to nie jest problem, tylko taki mały wybieg doświadczonego samorządowca.

~ciekawski (2007-06-13 14:22)

Dziś na grobli niebiescy,którym nie chciało się kierować ruchem na Markowicach kasowali mandaty od nieostrożnych kierowców.Muszą się wykazać w sprawozdaniach jak to sie nacharowali?

~o czizys (2007-06-13 13:06)

A na co tyle kasy? 60 tys na kolejarza machającego lizakiem+krótkofalówka?? Kiedy będzie casting do tej roboty, przylece jak na skrzydłach!

~do obserwator (2007-06-13 10:25)

Przepraszam, w poniższym komentarzu źle podałem adres artykułu prasowego. Podaję poprawny: www.wodzislawslaski.naszemiasto.pl/wydarzenia/732119.html

~do obserwator (2007-06-13 10:22)

Jeżeli jesteś taki dobry obserwator i polecasz naszym samorządowcom Rybnik bezkrytycznie,to co powiesz na no, że temu miastu grozi bardzo realna groźba zwrotu  do kasy UE 79 milionów euro, za skandaliczne wykonywanie planu budowy kanalizacji. Polecam artykuł, oto jego adres: www.wodzislawslaski.pl/wydarzenia/732119/html

~Kojot (2007-06-13 09:00)

no nareszczie ktoś zaczął myśleć... a może tylko czytać komentarze na portalu?

~R. (2007-06-13 06:57)

A dlaczego dopiero w poniedziałek 18 ? Co to kolejarz na urlopie ?

~A-F (2007-06-12 23:05)

Sprawdziłem i się okazało, że portal niczego nie usunął dyskretnie. Nadal istnieje pod tematem            http://www.raciborz.com.pl/art6347.html

~ciekawski (2007-06-12 21:46)

Trzeba było sponiewierać władzę by zaczęła myśleć i nie wyręczała z obowiązków PKP.Ale mnie nadal niepokoi chory pomysł oddania bibliotece salę widowiskową RCK.Portal dyskretnie usunął artykuł i cicho sza.A ja mam pytanie co się w tym temacie dzieje, czy ktoś może się orientuje?

~apacz (2007-06-12 20:49)

Panie Prezydencie  cięszymy się ,ze  sie Pan rozkręca  . Uff.a juz się bałem ,ze  żle głosowałem . Tak trzymać  . Alleluja i do przodu .

~no to (2007-06-12 19:31)

kolejarz ma prze****, chłop zaraz pierwszego dnia zbierze wyzwiska od kierowców. Dlaczego nie zaufać ludziom tak jak było dotychczas i otworzyć drogę bez ceregieli?

~ewa (2007-06-12 19:23)

najwyzszy q.wa czas! i to nie jest zaden sukces nikogo. to tylko wypełnienie obowiazków, które nakłada na samorządy ustawa. szkoda, ze myslenie dla naszych władz jest tak wyczerpująco bolesne i trwało takj długo, ale pewnie w urzędzie miasta od dawna jest intelektualna pustynia....

~przemo (2007-06-12 18:52)

Od 9 maja dumali i wydumali - z niewielka pomocą internautów. K... Monty Python to mało!

~nie bójta się wójta (2007-06-12 17:48)

Znaki zakazu ruchu na pewno się przydadzą. Choćby miały służyć jako tarcza strzelnicza na placu zabaw dla dzieci. Swoją drogą - pomyśleć trzeba jak je wykorzystać. Można by je pozostawić w tym samym miejscu i domalować na nich np. zaskrońca, tak dla żartu.

~obserwator (2007-06-12 16:12)

byloby taniej i korzystniej.A zobaczyc prezydenta W-wy mozna w TV.A Pan prezydent mowi ze bedzie taniej. Kot by sie usmial

~obserwator (2007-06-12 16:11)

Jakos mozna bylo zalatwic sprawe. Tylko dlaczego dopiero teraz. Czy nie szkoda pieniedzy na znaki zakazu postawione bez namyslu.To sie nazywa niekompetetnosc wladz naszego Raciborza. Naj[pierw czynia a potem mysla. A mozna bylo najpierw pomyslec a potem czynic. Przeczytalem informacje ze jada sie uczyc do w-wy nie qwiem po co. Wystarczyloby mysle do Rybnika   

~dodo (2007-06-12 15:39)

Chylę czoła przed internautami. którzy taką propozycję w komentarzach wysuwali. Uważałem ją za PKP fiction, ale nie. Podziękowanie dla Urbasa, który ostro reagował w tej sprawie. Może z Urbasa wyrośnie niezły samorządowiec, gdy uwolni się z pępowiny Frączka. Ale tak się chyba dzieje, gdy ten nie został nawet radnym.

~M-W (2007-06-12 15:00)

Lepiej późno niż wcale... Nie można było tak od razu?

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog