29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-06-05 00:00:00 Gimnazja

Sukces duetu piosenką Xaviera Naidoo na VI Wojewódzkim Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (315): Piosenka Xaviera Naidoo przyniosła nam sukces Strony: 1 2 3 4 … 13Dodaj komentarz
~grzegorz (2007-07-02 07:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie odzywam się bo na głupie docinki, nie ma co odpowiadać, wasz problem, przyjrzyjcie sie waszym opiniom to zobaczycie - jeśli potraficie- że sami tkwicie w własnej pysze i zarozumiałości. A co do przyszłości? Jak już wspomniałem wójt przyjął sobie w grono swych pochlebców p. K.L  jako konia trojańskiego (błyskotliwa pani sekr.) i niech mu służy jak najdłużej.

~fox (2007-07-01 04:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Może pojechali wreszcie do "sanatorium"? Po takich ciężkich przeżyciach jak utrata "koryta" i możliwości pomiatania innymi można się chyba pochorować? Zwłaszcza, jak się ma o sobie taaaakie mniemanie. Pozdrawiam wszystkich, którzy świętują odejście poprzedniej ekipy z DK i "ciotką" na czele!!!

~do henryka (2007-06-29 22:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeżeli pojawia się konkretny argument czy też zarzut to najlepiej nabrać wody w usta. Tak też jest w przypadku podejmującego tu dyskusję Grzegorza.

~henryk (2007-06-29 08:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widzę, że arek przedstawił tutaj konkretny przykład łamania prawa i niegospodarności i jakoś zatkało tych, którzy mogli by na ten temat najwięcej opowiedzieć.

~jajcodo arek (2007-06-29 08:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nie denerwuj się ,to moja opinia o wszystkich tych wypocinach poniżej opluwających ,szkalujących nieraz chamskich wystawiających złe świadectwo dla swoich autorów.Beznadzieja.

~do jajco (2007-06-28 20:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Masz rację. Trzeba być intelektualnie kompletnym dnem, aby pozwalać sobie na taką samowolę na jaką sobie pozwalał DK i liczyć przy tym na to, że mieszkańcy będą na tyle ślepi, głusi i tępi, że przepuszczą wszystko płazem.

~jajco (2007-06-28 20:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kompletne intelektualne dno

~arek do grzegorz (2007-06-28 20:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja nie odnosiłem się w swoim komentarzu do tego czy dr J.H. jest super lub nie. Nie znam go w ogóle i nigdy nie byłem jego pacjentem. Nie byłem również nigdy pacjentem dr M.D. i też nie wiem jakim on jest lekarzem. Mój komentarz odnosił się do D.K. i jego najbliższej świty, którzy zatrudniając dr J.H. na opisanych w moim poprzednim komentarzu zasadach złamali prawo i działali na szkodę Gminy Rudnik. Inną kwestią jest aspekt moralny akceptacji przez dr J.H. takich warunków.

~czytelnik (2007-06-28 19:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Żenada. Argumenty obecnej koalicji przebiły intelektualne dno. Wstyd mi za tych ludzi:(

~kujawy (2007-06-28 16:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zenada,jaki szum trzymaj się Dorota jestem z Tobą,pozdrawiam....

~rex (2007-06-28 16:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

masz rację grzegorz a wy się popytajcie starych ludzi to wam na pewno powiedzą

~jabol (2007-06-28 11:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ten facet grzegorz przekracza wszelkie normy.

~grzegorz (2007-06-28 11:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Macie racje ,  doktor D. jest super i wie jak i za ile głównie starsze osoby naciągnąć za ,, Bóg zapłać" jest w tym świetny.

~gnom (2007-06-27 20:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ciekawe czy JH strajkuje?

~doRudnikowych gnomów (2007-06-27 17:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

doRudnikowych gnomów     Rudniczanie nie zanudzjcie już nas . Załózcie sobie Bloga

~arek c.d. (2007-06-27 16:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jest to tylko jeden z przykładów samowoli i niegospodarności.

~arek c.d. (2007-06-27 16:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zapomnieli oni już chyba, że na stanowisko Dyrektora SPZLA i lekarza rodzinnego zatrudnili w pełnym wymiarze czasu pracy J.H. który jednocześnie w tych samych godzinach pełnił obowiązki z-cy ordynatora raciborskiego szpitala, przyjmował jako lek. rodz. na ul. Bielskiej w R-rzu i prowadził prywatny gabinet. Ponadto D.K. dał mu kilkadziesiąt dni pełnopłatnego urlopu i płacił mu delegacje co w przypadku zatrudnienia w ramach umowy cywilnej jest niezgodne z prawem.

~arek (2007-06-27 15:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Całe to urąganie bandy D.K. sprowadza się tutaj do wyszukiwania jakichś rzekomych uchybień obecnej władzy w Rudniku w celu odwrócenia uwagi od własnych problemów oraz dla ratowania resztek poparcia jakie mają jeszcze u niektórych mieszkańców. Jednakże w swoim zapędzie zapominają, że większość z tych zarzutów, które próbują przypisać Panu Pieruszce oraz Pani Lassak tak naprawdę tylko ich dotyczy.

~alecośty (2007-06-27 10:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kończcie dyskutować z tym facetem ,bo to szkoda czasu na takie bzdety,niech gada do muszli.

~Do grzegorza (2007-06-27 10:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a od kiedy gmina utrzymuje szkołę w Gamiowie i w Szonowicach. To są towarzystwa oświatowe któe utrzymują się tylko i wyłącznei z subwencji jakie państwo przekazuje na dzieci tam uczęszczające. Gmina jest tylko administratorem tych środków.

~do grzegorz (2007-06-27 08:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gdyby Pieruszka zrobił coś niezgodnie z prawem, to już dawno D.K. oraz ty ciociu wykorzystalibyście to, żeby go pogrążyć. Ale wy nic na niego nie macie. Możecie sobie najwyżej "poszczekać" na jakimś forum i "skoczyć mu na pukel". Zajmijcie się lepiej sobą bo już za niedługo maski z waszych twarzy zostaną zdjęte.

~grzegorz (2007-06-27 08:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a co do wójta Krzyżanowic - dzwoniłem i też kłamiesz

~grzegorz (2007-06-27 08:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mówisz nie do rzeczy, zadałem konkretne pytanie, czego sie tak denerwujesz niczego przecież nie stwierdzam jedynie szukam odpowiedzi

~do grzegorz (2007-06-27 07:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeżeli masz wątpliwości zgłoś to Wojewodzie, do prokuratury i gdzie tylko sam chcesz, ale nie podważaj publicznie w ten sposób praworządność Wójta wybranego w demokratycznych wyborach.

~do grzegorz (2007-06-27 07:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oświadczenie majątkowe odnosi się do przeszłości. Liczy się teraz.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4 … 13
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog