29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-06-05 00:00:00 Gimnazja

Sukces duetu piosenką Xaviera Naidoo na VI Wojewódzkim Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (315): Piosenka Xaviera Naidoo przyniosła nam sukces Strony: 1 … 11 12 13Dodaj komentarz
~??? (2007-06-09 11:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"ciociu" jakie wy mieliście pomysły po pół roku sprawowania władzy? W...lić wszystkich niewygodnych, niespolegliwych, mających swoje zdanie, wsadzić na stołki swoich lub pokornych i "trzepać" kasę! Ot cały sukces i polityka! Te inwestycje ww. wymienione prawie wszystkie dziś się sypią i wymagają ponownych remontów bo tak są s..one. Ale to jest ok. Na szczęście mieszkańcy naszej gminy to rozsądni ludzie i widzieli co się dzieje.

~??? (2007-06-09 11:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jak żebrok za lokalnymi szefami kół DFK i naganiał sobie publiczkę na pseudo spotakniach przy kołoczu (kołoczu za gminne pieniądze), później okazywało się, że gwiazdą programu jest DK, ale to jest zdaniem cioci ok. Wasza dwulicowość przekracza wszelkie granice! Macie szczęście (na razie),że macie takich pryncypałów. Jednocześnie mam nadzieję, że te szczęśliwe czasy niebawem wam się skończą!

~??? (2007-06-09 11:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie mogę nie wdać się w polemikę z "ciocią". Co dwóch sposobów sprawowania władzy to pani ekipa w d...ie miała jakiekolwiek głosy i opinie mieszkańców. Realizowała własne "świetlane" pomysły w stylu E. Gierka i tylko to się liczyło, co po was pozostało? Fasady za grubą kasę, na której niejeden nieźle się obłowił, a mieszkańcy będą płacić ciężko zarabiane pieniądze spłacając długi...ale to jest ok. Co do zadawania najgłośniejszych pytań wpływowym mieszkańcom to właśnie DK jeździł jak żebrok....

~??? (2007-06-09 11:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widać, że kuracja konowała "koguta" na nic się zdała. Nie pomogła nawet rehabilitacja w sanatorium. No cóż. Hipokryzji nie da się w ten sposób wyleczyć. Ciekawe, że do dnia dzisiejszego nikt nic nie sprawdził. Słysząc uzasadnienia nt. "kontrolowanego bałaganu" można tylko "boki zrywać". No cóż, myślę że wkrótce niektórzy będą musieli zweryfikować swoje stanowisko. Mamy na szczęście porządnego Prokuratora Generalnego.

~pimcioojc (2007-06-08 19:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No tak...,  do żłobu każdy trafi,  choć nie zna geografii

~grad (2007-06-05 19:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pani Doroto, to po co czyściliście dane?

~czytelnik (2007-06-05 18:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brawo Dorota! Bardzo dobry tekst. Może w końcu dotrze do wyborców "nowej władzy" jakich metod ta "nowa władza" użyła by wygrać. A tak wogóle za kilka miesięcy bedzie mijał rok od wyborów, a efektów "uczciwości i gospodarności" jakoś nie widać

~miki (2007-06-05 15:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

co ta pani bredzi o jakiejś elitarnej grupie ,kiedy chciano pozbawić 5 wiosek dostępu do własnej szkoły ,to sprzeciw mieszkańców posłał poprzednią ekipę na zieloną trawkę.

~laweta (2007-06-05 15:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czegoś tu nie rozumiem ,jeśli było tak dobrze i pięknie za poprzedniej władzy gminnej to dlaczego społeczność gminna dała im potężnego kopa już w pierwszej turze wyborów samorządowych .Z artykułu Pani Sochiery wynika jedno ,że tak naprawdę przegrana ekipa nic nie zrozumiała.Rządzenie każdą społecznością może odbywać się tylko realizując wspólne cele ,kto myśli kategoriami "jestem najlepszy i ja was najlepiej urządzę" ten szybko przechodzi do historii.Tak niestety było.Tak osądzili wyborcy.

~grzegorz (2007-06-05 12:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pani Doroto.Dodam jeszcze ze swej strony,że czytając obraźliwe artykuły na temat pani i ustępującego wójta,zadawałem sobie pytanie jakie prawo ma nowa wybrana władza do wypisywania w sposób bezkarny tych bzdur i,,paplaniny".Oczywiście zasadniczym kryterium pani oceny stało się pani powiązanie rodzinne.Ale prosze spojrzeć na obecną władze,może koligacji rodzinnych mniej,to nie znaczy że lepiej wywiązuja się z obowiązków.Mam nadzieje że za cztery lata wójt nie spojrzy pani prosto w oczy ze wstydu.

~mane (2007-06-05 12:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A dla reszty jest pani właśnie "ciocią", która brała udział w  machlojach Dominiczka.

~czonek (2007-06-05 12:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

niekoniecznie musieli mieć coś do ukrycia, mogła to być najszczersza bezinteresowna polska zawiść.

~QWERT (2007-06-05 12:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...cd Myślę,że prokurator nie wszynając postępowania nie popisał się czujnością a że obecne władze chcą dokopać poprzednim więc i cały ten problem.

~QWERT (2007-06-05 12:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie jestem mieszkańcem tych włości ale przeraża mnie głupota byłych włodarzy.Mam służbowy komputer i nie wyobrażam sobie aby w przypadku rezygnacji z pracy przeprowadzić format dogłębny.Jeżeli nie miałbym nic na sumieniu to skasowałbym pliki niewygodne a reszte przekazał następcy. Wygląda na to że byłe władze coś miały do ukrycia jeżeli przeprowadziły formatowanie dysków komputerów służbowych.Myślę,że prokurator nie wszynając postępowania nie popisał się czujnością a że obecne władze chcą dokopa

~elf (2007-06-05 11:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dorota jesteśmy jesteśmy zwami

Dodaj komentarz
Strony: 1 … 11 12 13
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog