29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-06-05 00:00:00 Gimnazja

Sukces duetu piosenką Xaviera Naidoo na VI Wojewódzkim Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (315): Piosenka Xaviera Naidoo przyniosła nam sukces Strony: 1 2 3 … 13Dodaj komentarz
~henrykr1946 (2007-08-06 05:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

DLACZEGO PORTAL RACIBÓRZ TAK  DŁUGO ,,CIĄGNIE,, TEN WĄTEK, CZYŻBY KUMOTERSTWO ,BĄDZ REKLAMA - CZEGO ???????

~Brdów (2007-08-05 13:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wracam,czytam końca nie widać...Pozdrawiam

~xxx (2007-07-31 11:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no właśnie, nie wiadomo o co chodzi.

~do (...) (2007-07-30 10:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wyrażaj się jaśniej.

~... (2007-07-30 09:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

sPRAWDZCIE ANNĘ ... Z GMINY rUDNIK,TA DOPIERO ROBI WAŁKI!!!!!!

~ (2007-07-27 08:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

~ (2007-07-26 21:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

~ (2007-07-26 17:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

~do ble (2007-07-26 09:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak robią (mówią)małe dzieci jak nie mają już żadnych argumentów.

~ble (2007-07-26 07:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ble,ble,ble ... i tyle.

~do ojciec c.d. (2007-07-25 19:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tutaj sprawa jest jeszcze bardziej klarowna ponieważ doktor J.H. nie miał umowy o pracę i w tym przypadku D.K. nie miał żadnych podstaw prawnych aby wystawiać mu delegacje. Odnośnie zapachu alkoholu w gabinecie "poprzedniego" drektora SPZLA, to dlaczego nie zgłosiłeś tego na policję? Przecież tu chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów. Jeżeli tego nie zrobiłeś to teraz śmię domniemywać, że wyssałeś sobię tę historię z palca w celu publicznego ubliżenia człowiekowi. 

~do ojciec (2007-07-25 19:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To, że J.H. dał się zatrudnić na warunkach niezgodnych z prawem, jest tylko i wyłącznie sprawą jego sumienia oraz osobistej godności. Za złamanie prawa polegające na nielegalnym dysponowaniu środkami publicznymi odpowiedzialność ponosi tylko D.K. Mam nadzieję, że zainteresuje się tym redakcja portalu. Mirosław L. oraz Adam H. mają postawione zarzuty i toczy się w ich sprawie proces w sądzie w związku z bezprawnie wystawionymi przez nich delegacjami.

~ojciec (2007-07-25 09:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

CO złego właściwie zrobił dr J.H? Że dał sie zatrudnic?? Przecież on dostał posadę bo poprzednik nie sprawdzał sie widocznie. Powiem tylko tyle: bywałem z dzieckiem w gabinecie poprzedniego dyrektora ZLA... czuć było alkoholem...ale to pewnie sprzątaczki popijały zaraz po tym jak on wyszedł z pracy. Zapytajcie pielęgniarki, które muszą znowu z nim pracować jak bardzo się cieszą z jego powrotu...

~kmicic (2007-07-04 18:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

byłem na wczasach,przyjeżdżam a tu dalej te idotyzmy ,życzę dużo zdrowia w opluwaniu bliżnich

~henryk (2007-07-04 05:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przypuszczam, że wgląd do papierów byłego Dyr. SPZLA miała tylko grupa trzymająca władzę. Dopiero teraz zaczynają wychodzić na światło publiczne niektóre "kwiatki". Mam nadzieję, sprawa angażu J.H. zostanie wyjaśniona i jeżeli było tutaj rzeczywiście łamanie prawa i działanie na szkodę interesu publicznego winni poniosą karę.

~senior (2007-07-03 19:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do edi: Gdyby DK rzeczywiście złamał prawo przy zatrudnianiu dyrektora zoz-n nie dał(a)byś mu nawet dotrwać do wyborów. Czasem myślę, czy ta osoba która doniosła DK na dawną kierowniczkę GOPS załatwiłaby go już wtedy, gdyby nie zgłosił sprawy do prokuratury? Dziś wygląda na to, że tak. A udawała wielką przyjaźń do nowego wtedy wójta…

~senior (2007-07-03 19:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ci którzy mają więcej kultury  dali sobie już spokój z tą przepychanką. Ale wy dalej sączycie jad… Przecież musi być wasze na wierzchu, nie? Nie jesteśmy naiwni. To, że zwolennicy DK nie odpowiadają wam tu na forum nie oznacza dla nas, że piszecie prawdę. Pozdrawiam Grzegorza. Zdaje się że wmawiają Ci cudzą tożsamość, ale to u nich normalne. Też to przechodziłem, jeszcze przed wyborami.

~edi (2007-07-03 16:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zwracam się z apelem do redakcji portalu racibórz.com.pl aby zainteresowali się i pomogli w wyjaśnieniu przedstawionych przez uczestników dyskusji nieprawidłowości związanych z zatrudnieniem byłego Dyrektora SPZLA Rudnik.

~edi (2007-07-03 16:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ciociu, Zigi, D.K. lub inny członku bandy D.K. występujący na tym forum pod pseudonimem "grzegorz"! Piszesz cały czas jakieś bzdury uciekając od ustosunkowania się do konkretnych przykładów łamania prawa i działania na szkodę gminy przez D.K. i jego najbliższych pomagierów, które zostały przedstawione w tym forum przez jego uczestników.

~grzegorz (2007-07-03 10:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wciąż mnie dziwi że zmieniacie mi płeć. Ja jestem i czuje sie facetem to albo wy jesteście ,,ciotami" że odpisujecie mi w osobie żeńskiej albo po prostu z czynnik psychologiczny coś nie tak w was funkcjonuje. A że pozdrawiam wójta to tylko oznaka że mimo dużych różnic poglądowych co do jego kiepskiego otoczenia jemu jako wójtowi i gospodarzowi gminy dobrze życzę. A co do was krzykaczy - zalecam spokój, bo straszniem i bebleniem nic nie zdziałacie. Pozdrawiam wójta.

~Sieńkiewicz (2007-07-02 18:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

... i po tych słowach Kmicica Wołodyjowski ciął go szablą w łeb, a ten padł jak nieżyw.   

~kujawy (2007-07-02 15:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kończ Waść! wstydu oszczęć...!!!!

~do grzegorz (2007-07-02 07:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pozdrawiasz wielce p. Alojzego, a jakby miałaś taką możliwość to by go "wdeptałaś w ziemię". Poza tym to co teraz wypisujesz nie ma nic wspólnego z poruszonym wcześniej tematem łamania prawa i działania na szkodę gminy przez D.K. Czyżby nie miałaś w tym temacie nic do powiedzenia?

~Z ukosa (2007-07-02 07:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Materiał tego forum  juz może  być przydatny do sprawy w sądzie . Pleccie sobie  tak dalej .

~grzgorz (2007-07-02 07:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nikt was nie zmusza do lubienia ,,cioci" ale obrażając ją w ten sposób jak sie czujecie podczas niedzielnej mszy. Czy pielęgnując taką nienawiść można sie uważać za chrześcijanina? Mam pewne wątpliwości, ale to wasza moralność jeśli można ją tak nazwać. Na szczęście czas wszystko zweryfikuje i miejmy nadzieje, że w dobrym kierunku dla naszej gminy. Pozdrawiam p. Alojzego.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 … 13
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog