29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-06-02 00:00:00 Archiwum zapowiedzi

Kolejne dwie kolejki ligowe w grupie III ligi okręgowej są zaplanowane na 2 - 3 i 6 - 7 czerwca. Lider RTP "Unia" Racibórz obydwa spotkania rozegra "u siebie".

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (41): Zapowiadają się piłkarskie emocje w Raciborzu na Srebrnej Strony: 1 2Dodaj komentarz
~Justa (2008-03-20 18:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Podróbki to raczej nie. Takie tam byle co. Za 100 ubrałam siebie i dziecko na najbliższy sezon. w sumie kupiłam chyba 11 rzeczy + skarpetki i bielizna. Od kwietnia sklep przenoszą do wiochy obok

~Paweł (2008-03-20 17:41)

jakie ubrania można tam kupić takie jak na stadionie 10-lecia czyli podróbki oryginalnych ciuchów??odpiszcie bo chcem sie tam wybrać a nie chcem jechać na darmo pozdrawiam

~agunia (2007-06-27 17:06)

Jeden wielki błąd. To jest WIETNAMCZYK nie koreańczyk....

~.... (2007-06-17 09:39)

przy takich cenach można sprawdzić twoją tezę.

~tinka (2007-06-16 18:05)

mnie ten artykul napewno nie zachecil do wyjazdu na tamtejsze zakupy do koreanczyka, wiadomo jaki jest chinski ciuch-jednorazowego uzycia, dopoki si ego nie upierze. ja wyznaje zasade: KTO TANIO KUPUJE-DWA RAZY KUPUC MUSI

~Marcin D. (2007-06-16 16:08)

Też tam byłem i nie mam zamiaru wicej wracać, towar jest robiony z niskich jakościowo materiałów. Zdecydowałem, że wolę wydać kilka razy więcej i kupić sobie ubranie markowe i ciszyć się nim przez długi czas. Zamiast bohumina polecam Silesia City Center:D

~kupuj (2007-06-14 14:34)

kupuj bracie, gdzie byle, z przodu, z boku, w tyle, kupuj co popadnie, to co przy ladzie i to co na dnie. Kupuj wanny akrylowe, stój w kolejkach po samochód i kawę, kupuj buty aluminiowe, kupuj prezenty z fajansu, kupuj łyżwy z margaryny, niech sprzedają s...syny!

~mhm (2007-06-14 13:13)

Prościutko za granicą, aż wjedziesz do bohumina, jak zobaczysz alberta skręć w prawo. To wlasciwie jest w starym remontowanym hotelu, taki paskudny 10-pietrowiec, widać z daleka.

~raciborek (2007-06-14 12:58)

czy ktoś wie jak tam dojechać ?

~kamila (2007-06-11 15:59)

też tam byłam i...trochę byłam w szoku, gdy to wszystko zobaczyłam. Nie przepadam za takimi domami handlowymi czy sama nie wiem jak to nazwać.

~koreańczyk (2007-06-05 09:57)

Jak się redaktorom zakupy "tak przy okazji i przypadkowo" udały?

~bezguście (2007-06-04 15:30)

W Raciborzu w PWSZ gościł prof. Miodek z ciekawym wykładem. W waszym portalu cisza o tym jak makiem zasiał. Może szanowne grono dziennikarskie o tym nie wie, bo w tym samym czasie było na zakupach u Koreańczyka. Proszę ja Was Państwo Redaktorzy podnieście poziom, bo tu nudą wieje, a ciekawe tematy opuszczacie.

~Obecny (2007-06-04 14:59)

O, i to jest świetna informacja!Świetnie,że za granicą, a dodatkowo że u Koreańczyków.A jeszcze taniej niż u kupców śląskich.Bosko bo nie zobaczymy tam raciborskich polityków.Brak rozmiarów dla Ryszarda F. i Tadeusza W.,za mało wykwintnie dla Henryka K...

~? (2007-06-04 13:06)

Czy to jest artykuł sponsorowany? juz lece i na Satrowiejska i do Koreańczyka. Auchan jest be. Wkrótce lud tam zatrudniony pójdzie an zieloną trawkę. w pierwszej kolejnosci ochroniarze.

~rozeznany (2007-06-04 05:40)

Tam nie pojedzie ktoś biedny. Jakie smutne? Jakie "na ich kieszeń"? Czy ktoś biedny, kogo nie stac na zakupy na miejscu, ma samochód? Stać go na to, by pojechać kilkadziesiąt kilometrów od swojego miejsca zamieszkania, po to, żeby kupić ciuchy? Bez jaj. Pojadą tam tzw. gównozjady. Niby przedsiębiorcy, niby biznesmeni, a ich tam najwięcej! Ale każdy z nich jedzie tam niby przypadkiem-"przy okazji przejazdu przez Chałupki" :D

~alek (2007-06-03 21:59)

Mało powiedziane. Kapitalizm w Polsce to eldorado wyłącznie dla kapitalistów.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog