29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-06-02 00:00:00 Artykuły

Targowiska, handel na ulicy, stragan z chińskimi T-shirtami. Tutaj jakby świat się zatrzymał.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (18): Tanio można kupić u Koreańczyka Strony: 1Dodaj komentarz
~do no i co? (2013-04-05 16:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

sama sie przyznalas, że bylas u koreanczyka i kupilas. widocznie cos cie skusilo, wiec sie dziw ze inni tez tam kupują.

~no i co? (2013-04-04 13:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przerażający jest fakt, że zamykają się nasze polskie, porządne sklepy (ostatio np. odziezowy Troll na Opawskiej), a otwierają tandetne chińskie sklep oferujace plastikowe buty i foliowe sukienki. Czy juz naprawdę nikt  wtym mieście nie zwraca uwagę na jakość? Niskie ceny to tylko ściema. Co z tego, że kupiłam u chińczyka buty jesienne za 40 zł (w normalnym sklepie pewnie dałabym 100zł) skoro rozleciały się po DRUGIM wyjściu (a normalnie mam buty na kilka sezonów). To tylko pozorna oszczędność takie zakupy u chińczyka.

~ewa_ (2013-04-04 06:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Witam. Czy hala nadal znajduje się w Bohuminie? Czy byłby ktoś uprzejmy i wskazał aktualny adres tego miejsca? Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

~Agusia198882 (2010-03-09 11:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

bardzo dobry sensowny i zrozumialy artykuł

Gelo (2008-11-14 14:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Takiej "chińszczyzny" nie ma nawet sensu kupować. Materiał kiczowaty, zamiast 3 t-shirtów wole kupić jeden a porządny. Kupiłem kiedyś bluzke tanią jakąś chińską to po pierwszym praniu zrobił się worek.

~Do Kokosza (2008-11-14 09:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bingo :)

~kokosz (2008-11-13 22:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Takie centrum chińskie ma powstać gdzieś na terenie po zakładach mięsnych Racibórz w tych halach. Tam gdzie istnieje już jysk Ok i inne

~Ktos (2008-11-13 22:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W Raciborzu też będzie takie centrum,ale nie powiem gdzie :)

pyzaty (2008-10-31 08:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak duże zakupy trzeba zrobić, żeby opłacało się przejechać w tym celu 170km? Przecież razem z zakupami zabierze to jakieś 4 godziny - nie szkoda wam czasu?

~mi (2008-10-30 12:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dalej jest w Bohumienie ale w innym miejscu, Jadąc główną drogą jak starego, nie skręcamy w prawo koło Alberta ale jedziemy prosto o koło czerwonej szkoły skręcamy w lewo. To jest na takim małym rynku czerwone drzwi metalowe , obok jest bar i sklep spozywczy.

~kokosz (2008-10-30 10:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przeniesiono sklep do Karviny 100m od Kauflandu

~Ania (2008-10-30 09:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

przenieśli go podobno do Marklowic ale nie wiem na ile informacja jest sprawdzona bo nie byłam jeszcze w nowym miejscu

~Monika ze Sląska (2008-10-30 08:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mam pytanie odnośnie tego sklepu w Bohuminie(U KOreańczyków).Czy może ktoś się orientuje gdzie ten sklep został przeniesiony?????
Robilismy tam zakupy całą rodziną,jezdzilismy aż ze Sląska,Katowic,by kupić dużo fajnych ciuchów a zapłacić mało :))) Brakuje nam tego sklepu,proszę o jakies wskazówki!!!
DZiękuje z góry.pa

~bianca26 (2007-06-05 06:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jest ladnie polozone, dookola lasy, wszedzie zielono,bedac tam ostatnio nie moglam sie nadziwic jak ladnie moze pachniec wiosna w takim miejscu. Ja pamietam to miasteczko z nieco innej perspektywy, kiedy bylam jescze mala dziewczynka, nie bylo ferii czy tez wakacji zeby cos sie nie dzialo (festyny, koncerty, kino)niestey z biegiem lat ja doroslam a wszystko to co powinno sie rozwijac wraz z nami stoi i niszczeje w miejscu (dworzec-masakra!!, kino-wlasciwie jego brak, zadnej rozrywki!)

~bianca26 (2007-06-05 06:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jest ladnie polozone, dookola lasy, wszedzie zielono,bedac tam ostatnio nie moglam sie nadziwic jak ladnie moze pachniec wiosna w takim miejscu. Ja pamietam to miasteczko z nieco innej perspektywy, kiedy bylam jescze mala dziewczynka, nie bylo ferii czy tez wakacji zeby cos sie nie dzialo (festyny, koncerty, kino)niestey z biegiem lat ja doroslam a wszystko to co powinno sie rozwijac wraz z nami stoi i niszczeje w miejscu (dworzec-masakra!!, kino-wlasciwie jego brak, zadnej rozrywki!)

~bianca26 (2007-06-05 06:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jest ladnie polozone, dookola lasy, wszedzie zielono,bedac tam ostatnio nie moglam sie nadziwic jak ladnie moze pachniec wiosna w takim miejscu. Ja pamietam to miasteczko z nieco innej perspektywy, kiedy bylam jescze mala dziewczynka, nie bylo ferii czy tez wakacji zeby cos sie nie dzialo (festyny, koncerty, kino)niestey z biegiem lat ja doroslam a wszystko to co powinno sie rozwijac wraz z nami stoi i niszczeje w miejscu (dworzec-masakra!!, kino-wlasciwie jego brak, zadnej rozrywki!)

~von Kniprode (2007-06-04 18:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A co jest śliczne wtym miasteczku ?

~bianca26 (2007-06-04 09:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to miasteczko kiedys tetnilo zyciem a teraz???niestety szanowne wladze zaprzepaszczaja szanse na rozwoj tego slicznego miasteczka,nie robi sie nic co mogloby spowodowac ponowny jego rozkwit (jesli takowy jest jeszcze mozliwy)

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog