29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-05-30 00:00:00 Archiwum zapowiedzi

Są to już czwarte targi organizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (34): Europejskie Targi Przedsiębiorczości, Pracy i Edukacji Strony: 1 2Dodaj komentarz
~do białego fartuszka (2007-05-30 19:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pana wypowiedź świadczy o dogłębnym poznaniu całej sprawy i wysokiej kulturze osobistej!przesyłam najszczersze wyrazy współczucia i życzę trafić do szpitala bez personelu medycznego!

~racek (2007-05-30 19:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A facet zmarł bo nie dał łapówy na dzieńdobry. Wiem od pielęgniarek jak poznać że pacjent dał łapówę na wejście. Poznać to po tym jakie leki ma zapisywane. Pielęgniarki od razu widzą że to jest dobry klient bo ma przepiusane inne leki niż wszyscy pozostali

~Racek (2007-05-30 19:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wszystko pod kontrolą. W nagrodę za zgon pan dyrektor zostanie wiceprezydentem, jak jego poprzednik który też swoimi decyzjami załatwił chorego na amen

~biały fartuszek (2007-05-30 18:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zwolnic wszystkich konowałów.W głowach im się poprzewracało od kasy.Jeszcze mają czelnosc strajkowac. Biedactwo głodem przymiera.

~grzymalow (2007-05-30 16:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

znam ryska rudnika tj fajny chlop z okolic grzymalowa i w jego rodzinie tez wszyscy po kolei jakos umierają q.mac !  od zawsze !!!

~jestem za (2007-05-30 15:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a co wy myslicie ze ten facet z całym szacunkiem miał zyc wiecznie?? Dlaczego nie mozna umrzec z przyczyn naturalnych np w szpitalu, wszedzie sie szuka podtekstów politycznych?? wszystko wina tych lekarzy, a dlaczego Religa poddaje sie zabiegowi w dniu jutrzejszym mimo ze to nei jest zabieg ratujący życie?? to przeicez tez naszym kosztem leczy sie "szlachta medyczna" ktos jest na tyle mądry zeby mnie oswiecić ?????

~czonek (2007-05-30 13:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Syn pacjenta za późno przypomniał sobie o ojcu. Próbował wymuszać na lekarzach różne zachowania. Ale było już za późno, człowiek był bardzo chory..." czy ja dobrze rozumiem??? gdyby syn denata wcześniej wymuszał "różne zachowania" lekarzy to pacjent by żył???

~ja (2007-05-30 13:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

oj oj panie dyrektorze!! cynizm i ignorancja przez pana przemawia.... kończ waść wstydu oszczędź!!!!! Broń mnie Boże przed leczeniem w takiej placówce...

~lol (2007-05-30 11:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Zdarza się, że pacjenci w szpitalu umierają. Głównie z powodu choroby..." :D:D Rudnik rulezzzz :D

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog