29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-05-21 00:00:00 Przedszkola

Dnia 16.05.07. nasze przedszkolaki już po raz drugi odwiedziły Teatr Muzyczny w Gliwicach i obejrzały jedną z najbardziej popularnych bajek w historii sceny przy Nowy Świecie.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (30): Kurtyna w górę już po raz drugi. Strony: 1 2Dodaj komentarz
~Hejka (2007-05-30 16:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ten cały klima to ma zawsze jakies "ale" ja nie pisze akurat o tej sprawie ale wogulee

~ŁEMKO (2007-05-25 04:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Było przydatne raz w roku do złożenia  kwiatów na mogiłach żołnierzy. No może trzy razy  z okazji innych ŚWIĄT. aLE  moda taka  że czas komunę zjada

~czonek (2007-05-24 20:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jaki jad?! odniosłem się do snutych, także przez Ciebie wizji przyszłości, co by było gdyby..? w tym wypadku awaria w zasypanym tunelu i o wyższości rozkopywania asfaltu nad rozkopywaniem piachu. Rozwiałem wątpliwości natury ekonomicznej. To wszytko.

~ciekawski (2007-05-24 19:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Radny Klima rozkłada ręce i jest bezradny.Po jego trupie- zapowiadał-to przejście będzie zasypane.Gdy zasypywali siedział cicho bo jest w grupie rządzących i nie chciał się wychylać.Już myślałem ,że go tam faktycznie zakopali i pytałem czy go kto nie widział. Patrzcie Państwo jak przejście zakopane to r. Klima się odezwał i jest zgorszony. P. Radny a gdzie to Pan był jak przejście zakopywali i podejmowali w tej sprawie decyzję?

~ziomek (2007-05-24 18:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wyobrazmy sobie w ogole ze buduja budynek mieszkalny i sie zawala, albo ze kupujesz telewizor i ci wybucha podczas wiadomosci. Az sie dziwie skad w Tobie tyle jadu. Wreszcie nie ma stojacego od 10 lat syfiastego przejscia (ktorym i tak nie chodzil nikt- i chyba Ty tez) a Ty marudzisz. luzu

~czonek (2007-05-23 21:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie. Roboty ziemne i budowlane w tunelach są nieporównywalnie droższe niż zwykłe rozkopanie i zasypanie drogi. Tym bardziej, że mowimy tu o awari rurociągu PECu, wyobraźcie sobie wyciek z niego pod ziemią w zasypanym żelbetowym tunelu, porażka, kto to błoto wykopie?. Nawet zlokalizownie wycieku będzie trudne.

~ziomek (2007-05-23 17:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

chyba lepiej rozkopac piach i naprawic niz w razie awarii rozwalic kawal drogi/betonu/asfaltu i naprawiac?

~do Marcina (2007-05-23 17:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dokładnie to samo miałem pisać. W razie awarii odkopią tą ogromna kupę piachu, ktora przejscie zasypali:)

~Marcin (2007-05-23 15:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Trochę inny wątek. Jestem ciekaw co zrobi PEC w razie awarii instalacji - rozkopie drogę? jakby pozostawili sobie wejście do przejścia ewentualną awarię można byłoby usunąć znacznie prościej

~ziomek (2007-05-22 15:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zgadzam sie z dodo. tak samo bylo z przejsciem byl tam tylko syf i smrod, dobrze ze ktos zrobil z tym porzadek. A wladze przez lata nic nie robily, a teraz po publiczke wielkie zdziwienie. niech radni sami wykopia nowe przejscie.

~czonek (2007-05-22 10:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Marcinie, przejście podziemne to przejaw wielkomiejskości więc jego istnienie w Raciborzu było nieuzasadnione.

~Marcin (2007-05-22 10:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szkoda tylko, że nawet jednego w mieście przejścia podziemnego nie udało się utrzymać - w innych miejscowościach buduje się nowe przejścia aby poprawić bezpieczeństwo, a u nas zamyka. Zresztą to nie pierwsze zamknięcie tego typu. Przypomnę przejście nad torami kolejowymi do Rafako. Jak nie było pieniędzy na remont to lepiej może zamknąć i poczekać aż się pojawią.

~matka (2007-05-22 08:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zasypano przejście niech zasypią szpital odmówiono pomocy choremu dziecku dyrektor ma zdrowie naszych dzieci w dupie

~dycha (2007-05-22 08:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wystarczy ,że  tym dziesięciu się  chciało ..to też smród  jest

~dodo (2007-05-22 08:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przypomina mi się "afera" z zamknięciem publicznego WC przy Polnej. Tygodniowo korzystało z niego średnio 10 osób. Jak go zamknięto (przy takiej frekwencji to chyba słusznie), to wszystkim nagle się zachciało sr...., no korzystać z tego przybytku. 

~Elfryda (2007-05-21 22:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Premier Kaczyński ma czerwone rajstopki.

~ziom (2007-05-21 21:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

bardzo dobrze ze to zasypali, tam byl jeden wielki syf od lat, a pewnie remont kosztowlaby wiecej niz budowa nowego

~egon (2007-05-21 19:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zasypać UM. A zwłaszcza te nory urzędasów z których nosa nie wyciągają poza swoje gabinety i niby wiedzą wszystko najlepiej co potrzeba w tym mieście.

~fagas (2007-05-21 19:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

miałem sentyment do tego miejsca........ alez tam imprezy robilismy :D Informacją o likwidacji jestem wstrząśnięty!!! Zlikwidować UM!

~czonek (2007-05-21 18:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak tak, oczywiście, menele nie mogli znieść, że jest tam tam mocno zniszczone i dlatego  sr*li i sikali żeby zwrócić uwagę odpowiednich czynników na stan tego miejsca - to była taka forma obywatelskiego sprzeciwu. Przyznaję - bardzo skuteczna:) Może zamiast tu pisać jak grochem o ścianę pójdę pod UM się wy****. Stwórzmy listę miejsc do oszcz****.

~ludź z Londzina (2007-05-21 18:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wiecie, chodze tamtędy conajmniej kilka razy dziennie. Ludzie tamtędy nie chodzili bo bylo mocno zniszczone, bo menele tam sr*** i sikali. Ale tak było kiedys. teraz gdyby to odnowić, ruch byłby wiekszy i BEZPIECZNIEJSZY. Nie macie pojęcia ile wypadków tam sie dzieje!

~law (2007-05-21 16:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I o to chodzi ,zakopać wszystko i będzie o key.

~BRUM (2007-05-21 16:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie, no wszyscy omijali ten tunel szerokim łukiem... ludzie wolął chodzić przez pasy albo koło stacji benz. Dobrze ruch  myślę..

~prez. (2007-05-21 16:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

od ponad chyba 8 lat przejscie nie bylo czynne i bylo ok, teraz nagle lament?  przeciez nie robi sie takich inwestycji bez udzialu wladz. ale najlpeiej komentowac po fakcie. fajnie

~Mirek G. (2007-05-21 15:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Podaję link strony,na której w poście z dn.27.09.2006r.godz.19:13 jest mniejwięcej przedstawione,dlaczego te przejście było omijane wielkim łukiem.http://www._reklama_/forum.php?id_top=206&showtopic=2782&begin=20&num=3&numBegin=1

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog