29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-05-17 00:00:00 Archiwum zapowiedzi

Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS w Rybniku organizuje bezpłatne szkolenie "Aplikowanie o środki publiczne - jak poprawnie wypełnić wniosek grantowy".

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (52): Jak wypełnić wniosek grantowy - szkolenie Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~zbowidek (2007-05-21 07:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

sceptyk , uspokuj sie , bo jest w kasie miasta nadwyzki 7,5 mln , tylko jak widac prezydent ma doradcow do kitu , powinien wywalic niektorych na zbity łeb !!!nie przygotowali miasta do remontu mostu !!!!!!! teraz tak to wygląda , a frycowe placimy my !!!

~sceptyk (2007-05-19 19:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Już dawno zauważyłem, że na tym portalu zabierają głos "psy" tych z UM aby wszystko negować, bo na nic nie ma pieniędzy. Za 30tyś to chyba w drodze przetargu MPGK ładnie pozamiata. Skandal, Lubomia pomaga a darmozjady z UM robią nam łaskę, że pomyślą. Lubomia twierdzi, że dziurawy mostek jest do zasypania bo to tylko wyrobisko żwirowni, która to może zasypać. Do cholery, to ja mam takie problemy załatwiać!!!Gdzie ten d... prezydent? Trefna kadencja, nie robimy bo nie ma pieniędzy ale jest dieta

~zbowidek (2007-05-19 11:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

i tj sprawa dla IPN niech badają , bo nic nie robia tylko kasa 200 mln/rok

~Joachim (2007-05-19 08:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ach skapneli sie drogowcy ze idzie ale jak Opa Joachim napisal ze za  moich czasow byla tam droga to po kilku probach sforsowania tej drogi przez niektörych odwaznych porzucono ten pomysl . A teraz raptem sobie o tej drodze przypomniano. Bardzo pozno . Bardzo. A propos co stalo sie z tymi przez nas pochowanymi zolnierzami niemieckimi pod mostem   na Ploni !! Jeden z nich  mial w masce Pgaz cygara !! Grützi

~darius (2007-05-19 07:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@Tylko,że: Nie mieszkam już w Raciborzu,parę miesięcy temu "zagłosowałem nogami" i się z niego wyniosłem,ale jak widać, po aktywności na forum, wciąż do niego wracam myślami i boli mnie,że nadal nic się nie zmienia w podejściu rzadzących do rozwoju miasta-dalej rządzi krótkowzroczność i polityczne korzyści...Mamy znakomitą koniunkturę w gospodarce i odnoszę wrażenie,że nie wykorzystujemy(cie) jej nawet w połowie.

~zbowidek (2007-05-18 18:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

faktycznie to my zawalilismy ! teraz zakumalem , poprostu tak wybralysmy itd

~Tylko że (2007-05-18 18:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

UM to my, "darius" i wbrew pozorom wiemy wszystko co trzeba wiedzieć, dlatego Wasze biadolenie tak rzadko może być impulsem do działania.

~zbowidek (2007-05-18 17:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ja dalej prosze o nazwisko dyrektora-zawalacza ! kto go zakapuje do publicznej wiadomosci ? czyj to pociotek ? kto go ukrywa i dlaczego ? ile taki zawalacz zarabia ?

~Kojot (2007-05-18 15:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ponieważ ten most jest dziurawy...

~Fan władz miasta :) (2007-05-18 13:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie dalej jak wczoraj starałem sie przejechać ta drogą od strony Nieboczów, dziury masakra no i niepodzianka zaraz za Nieboczowami ktoś wysypał na moście dwie wywrotki zimi i przejazd zablokowany :) niePOLECAM :) 

~darius (2007-05-18 11:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No i proszę - nawet nie minęło 5 minut i już ktoś wie coś więcej niż wiem ja i oczywiście ci w UM...Zabawimy się w jasnowidztwo.30 tys. droga wyrównana, ruch wzrasta, po czym nagle okazuje się, że most tego nie wytrzyma i zostanie zamknięty...

~Tylko że (2007-05-18 11:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

most na Uldze, w ciągu ulicy Sudeckiej lada chwila diabli wezmą, jeżeli zwiększy się tam ruch.

~darius (2007-05-18 11:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

30 tys zł...to pewnie będzie tak, jak wtedy,gdy planowali na obwodnice kolo Obory (0,5mln) a potem wyszło 5 razy drożej. Działania UM przypominają trochę muchę,która wpadła w pajęczą sieć i próbuje się z niej wydostać,coraz bardziej się pogrążając przez bezmyślne, chaotyczne ruchy...Przypominam, nadwyżka za ub.rok wyniosła 7,5mln.Zdaję sobie sprawę,że łatwo jest krytykowac,ale na obu portalach sprawy obwodnicy i wszelkich problemów z nia związanych były poruszane już rok temu!!

~wędkarz (2007-05-18 07:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brawo ! Moje orły z Urzędu !

~zbowidek (2007-05-17 19:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do pana prezydenta ! dlaczego na drodze do nieboczowy przez plonie nie ma tablic ? tam nie wiadomo ktoredy jechac i jak to wytlumaczyc np czechowi lub niemcowi ? prosze podac nazwisko tego dyrektora co to zawalił , bo to od 3 m-cy ciagnie sie , prosze tez napisac jak został ukarany oraz kiedy beda tam postawiona tablice informujace o kierunku jazdy , bo most jest w nieboczowach nie przejezdny ! trzeba przed mostem ok 300 m skrecic w lewo ! prosze jeszcze raz podac nazwisko tego dyr.zawalacza

~misia (2007-05-17 18:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy ten most bedzie jeszcze istniał gdy powstanie zbiornik czy przejdzie do historii  razem z nieboczowami?

~;) (2007-05-17 18:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

bo z nieboczów się zrobi duży staw... wedkarzom nie potrzeba asfaltu by dojechac do rybek

~misia (2007-05-17 18:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A dlaczego nie zajać sie tą droga na poważnie a nie tylko prowizorka.

~bobo (2007-05-17 16:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gmina Lubomia szybciej pomyślała niż "miasto" Racibórz. To wstyd.

~semi (2007-05-17 16:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przecież tu wyraźniegra się na zwłoke z tą drogą na Płoni aby  na Sudeckiej jak najdłużej   nie zagęścić ruchu. Ktoś wpłowy tam się maskuje .

~BRUM (2007-05-17 14:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Baranów z Urzędu Miasta, zwyczajnie remont mostu przerósł - nie czarujmy się - to nie na ich poziomie intelektualnym... Mamy władze  w postaci niedzielnych karierowiczów i zbyt  wymagający jesteśmy wobec nich.. Czekać kiedy skończą remont i tyle.. Ew. czekać na znakomity występ Gangu Marcela w Sylwestra... Ew. na koniec kadencji :D

~dodo (2007-05-17 14:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

szybkich decyzji przeprosić. Bo Pan także już jest winien temu, co się w tej sprawie dzieje i to co się ze strony magistratu nie dzieje.

~dodo (2007-05-17 14:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czyli głos gawiedzi jednak dotarł do magistratu. Ale dlaczego Lubomia już skończyła, a my się przymierzamy. Wkrótce jest otwarcie Auchan. Ten most będzie prawie wybawianiem. Powtórzę jeszcze raz: widzę wiele dobrych rzeczy, które Lenk pomału zaczyna realizować, ale most to jest jego kompletna porażka - nawet jako spadek po na szczęscie byłum Osuchu, bo kilka rzeczy (np. most na Płoni) mógł już on wcześniej zrealizować. Panie prezydencie, pomimo sprzyjaniu Panu, powinien Pan nas za brak

~irasiad (2007-05-17 12:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Improzwizują z mostem na Płoni zamiast wszystko zaplanować przed zamknięciem ul. Rybnickiej. PKP zamknęło wam drogę jednym pisemkiem?! O.... Krzyżek, ciebie sztyjc wiater w oczi!

~A-F (2007-05-17 11:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Właśnie wczoraj o tym pisałem. Miejmy nadzieję, że to będzie w miarę dobra droga a nie jeden przejazd walcem.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog