29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-05-10 00:00:00 Pozostałe placówki

Jak rozmawiać z dzieckiem o jego przyszłości, jak pomóc mu w podjęciu tej decyzji dowiedzą się Państwo na spotkaniu - wykładzie w dniu: 22.05.2007 r.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (167): AKADEMIA ŚWIADOMEGGO RODZICA Strony: 1 2 3 … 7Dodaj komentarz
~no śmiało (2007-05-25 10:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Odpowiedz: 1. pracujesz w urzędzie miasta? 2. jesteś spokrewniony z Mirosławem Lenkiem? 3. pracujesz w UM i jesteś spokrewniony z Mirosławem Lenkiem?

~Konsument (2007-05-25 10:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zoptymalizuje Twoje pytanie: Pracujesz? Czy tylko jesteś?

~pytanie (2007-05-25 09:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Konsumencie, pracujesz w UM czy tylko jesteś spokrewniony z Lenkiem?

~czonek (2007-05-25 08:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tu Konsument ma rację - po co szczekać. Może przyszedł czas stwierdzić, że cały objazd w świetle zamknięcia grobli to najzwyczajniej w świecie  niegospodarność, która naraziła gminę na bardzo duże straty i czas żeby zajął się tym prokurator.

~czonek (2007-05-25 08:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Konsument - demagodię uprawiasz. Droga drodze nie równa. Jako jedna zdróg na Markowicach była by wyremonotwane w niższym standardzie, przy dużo niższych kosztach. Jako objazd przystosowany do dużego ruchu, ma więcej wartsw podbudowy, wyższej klasy wytrzymałości asfalt, to wszytko odpowiednio więcej kosztowało, nawet projekt. Na Grobli gdyby nie objazd, wystarczyłby bity żużel albo muszor, a nie cement asfaltowy.

~Konsument (2007-05-25 08:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gdyby ktoś zadał sobie trud i zastanowił się jak będzie wyglądał ruch po skończeniu remontu na moście na Rybnickiej, to by pewnie sobie uzmysłowił,że: 1. Rozpocznie się przebudowa mostu na Rudzkiej,       2. Połączenie Markowic z Oborą dalej będzie kluczowe,     3. Skrót ulicą Grobla zupełnie straci znaczenie,      4. Grupa pyskaczy będzie obszczekiwać Lenka tym razem za wywalenie pieniędzy na modernizację ciągu Sudeckiej na Nieboczowy i brak utwardzenia Babickiej w kierunku Babic i Kobyli :))))

~Konsument (2007-05-25 08:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Skrót przez Groblę to nie pieniądze wyrzucone w błoto, tylko jedna z dróg na Markowicach, która i tak wymagała remontu (z czego paru miejscowych na pewno się cieszy). A że PKP się połapało dopiero po miesiącu co jest grane, to inna kwestia. Ja wolę stać w korku, niż ryzykować, że to właśnie na Twoje dzieci i Twoją żonę wjedzie pociąg, a Ty zapragniesz już nie tylko wyrzucenia mnie z pracy.

~podatnik (2007-05-24 14:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chodzi mi o bezsensowne marnotrawienie moich - podatnika - pieniędzy, a także improwizację, na jaką pozwalają sobie osoby odpowiedzialne za objazd. Konkret: skrót przez groblę to pieniądze wyrzucone w błoto, ponieważ nie można korzystać z tego skrótu.

~Konsument (2007-05-24 14:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Odnośnie ciągników siodłowych - przyzna się tu ktoś, że jeździ po Olimpijczyka i Drzewieckiego autem ponad 3,5t???

~Konsument (2007-05-24 14:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

OOOps Przypadkowo wkopiowało mi się coś z pogadanki braci mniejszych. Sorry. :)))

~Konsument (2007-05-24 14:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Drogi podatniku - rozumiem, że gdybyś remontował mieszkanie, to  zarówno sobie, jak i sąsiadom zafundowałbyś dwutygodniowe wczasy na Malediwach. Co mają narzekać na hałas, kurz itp. myśleć tylko w poprzednim systemie - z podobną nadzieją na sukces tej oczywistej mrzonki.

~podatnik (2007-05-24 13:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widzisz, konsumencie, nie stękam pod publiczkę, tylko z bezsilności. Wczoraj jechałem z Brzezia do centrum miasta ponad godzinę, głównie na pierwszym biegu. Jakiś tir rozkraczył się w Markowicach i był ruch wahadłowy, a kierowcy w obawie przed mandatem nie jechali groblą, tylko wjeżdżali do Markowic. Nasze talenty lub ich brak nie mają tu nic do rzeczy. Płacę podatki i wynajmuję urzędników do pracy. Wydajnej pracy.

~Konsument (2007-05-24 12:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak właśnie! Mieszkańcy są odpowiedzialni za indolencję buraków, którzy zarządzają tym miastem. Walnąłem się w łeb wiele razy, a zawsze wychodzi to samo. Że łatwo jest stękać pod publiczkę nie musicie mnie obaj przekonywać. Spróbujcie kiedyś stanąć po stronie dowolnej mniejszości - wtedy okaże się czy macie jakiekolwiek talenty.

~zbowidek (2007-05-24 11:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do konsumenta , a ty co po KULu ? robisz tu za popa ? takich wybralo spoleczenstwo i tak jest i bedzie !!! to wszystko nasza wina !!! tzn niczyja ?

~do konsumenta (2007-05-24 08:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ośle *! Mieszkańcy są odpowiedzialni za indolencję buraków, którzy zarządzają tym miastem? Walnij się w łeb ćwoku!

~Konsument (2007-05-24 05:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do urzędu, jak do księdza, może sobie przyjść każdy - i ten co ukradł, i ten co zabił, i ten co nigdy grzechów ujawnić nie zamierza, i nawet człowiek święty. Że obaj muszą wysłuchać najgłupszego debila? Prawda! Ale żeby od razu musieli zgadzać się z każdym durnym wywodem? Chyba sobie żartujecie "drodzy święci":)))

~Konsument (2007-05-24 05:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Racibórz jak esencja Polski. Zawsze, powtarzam zawsze za nasze popaprane życie odpowiedzialność ponosi ktoś inny, nigdy my sami. Żal mi Was, że macie takie problemy i takie szambo w łepetynach. Tak  mi się wydaje, że gdybyśmy poznali dokonania życiowe dajmy na to "rebiloka", "zbowidka" czy innego obszczekiwacza, to może znalazłoby się tyle samo osób, którym ich fachowość, rzetelność i pracowitość stanęła nieraz kością w gardle. Jednak za zasłonką ksywki internetowej można pluć do woli, prawda?

~Kopczyńska (2007-05-23 21:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Krziżyk zapłacisz mi za czas i paliwo, które tracę na objazdy!

~zbowidek (2007-05-23 21:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jezeli most bedzie kosztowal 3 razy wiecej niz planowano to beda aresztowania na 100% o premii nie ma mowy to budzet

~jeździec (2007-05-23 19:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

200 tysięcy na szlabany wydać to dużo, bo o tyle się premia z oszczędności zmniejszy panu prezydentowi!

~jeździec (2007-05-23 19:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tych ... nie interesuje w ogóle jak ktoś się dostanie do miasta lub z miasta.Jest już po wyborach, możemy im teraz skoczyć. Ich hasło teraz My.Komendant policji podaje łapę prezydentowi i się z nas śmieją.

~rebilok (2007-05-23 18:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy dzisiaj padł rekord?. Czy był większy korek?. Kiedy następny ?. A gdyby to nas dopadły takie ulewy jak dziś innych?. Współczucie dla zalanych my jesteśmy tylko zakorkowani o dzięki ci władzo to o wiele lepsze.   

~Pret Inter (2007-05-23 07:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do Z...ka - Ty coś wiesz?

~zbowidek (2007-05-23 06:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do pred inter , policja węszy i kuka kogo by tu jeszcze aresztowac !

~Pret Inter (2007-05-23 04:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a co policja  by na takowe nadinterpretacje  rzekła ?

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 … 7
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog