29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2004-07-22 00:00:00 Z mediów

W sprawę zamieszana jest dyrektorka Centrum Maria Wiecha.
Z anonimowego pisma, które trafiło w kwietniu br do rąk pięciu radnych i prezydenta miasta wynika, że pani dyrektor oszukała PFRON na sumę 312 tys. zł.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (63): Dyrekcja raciborskiego Centrum Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Caritas" Diecezji Opolskiej jest podejrzana o wyłudzenie 300 tys. zł z PFRON Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~ojoj (2005-06-04 17:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

przepraszam ajaj, ale co chciałeś powiedzieć, bo nie rozumiem?

~ajaj (2005-06-04 15:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wszystko to dziwne, ot takie zadziwiające, tajemnicze, niepewne,, nieprawdziwe, jakby oszukane, wirtualne i nieprawdopodobne. Ubolewam nad tym, że tak już jest. Władcy kłamą, ale tak, że wygląda jakby prawdę mówili - i dlatego jeszcze są u władzy. Winne społeczeństwo, któe milczy. Ja też milcze. Boję się mówić oficjalnie, bo wtedy władza się zdenerwuje i mnie spacyfikuje.

~michał (2005-06-04 11:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ludzie, o co chodzi?! Przecież już wiadomo, że Wiecha nic nie ukradła. Sprawa z PeFRONem, została wyjaśniona. Okazało się, że żadne pieniądze nie zginęły, były tylko błędnie zaksięgowane, i to wcale nie z winy pani W! PFRON odstąpił od sprawy oczyszczając panią Wiechę z zarzutów. Ten temat jest zamknięty! W końcu znamy prawdę!! Na szczęście!!! kolejne donosy zagorzałych oponentów pani W. się nie potwierdzają. …oj..wredna..ta..nasza..lokalna..polityka….,

~majatka (2005-06-04 10:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

milosc do pani wiechy mnie przeraza

~(...) (2005-05-16 09:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To dobrze pani jakiś tam Krucz, że głosu zabierać pan juz nie bedziesz. Nie panu dyktowac warunki a propos komentowania ważnych spraw. To wolny kraj i mamy prawo tu na formum raciborskim zabierać głos, równiez lub przede wszystkim w sprawie pani Wiechy. Fakty sa takie, że została dyscyplinarnie wywalona, więc sam pan widzisz że powody muszą ku temu być spore bo nawet caritas i biskup miłosierny juz byc nie mógł. I ma pan rację, to sąd osądzi w całej sprawie- ale tu u nas mamy prawo do zdania.

~anty-Frączek (2005-05-14 11:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No ciekawe słowa! Jakoś nie mogę sobie przypomnieć bym tak Hamskie słowa jakich Pan używa wobec mojej osoby maskując prawdę i tak już oczywistą, stosował określając pańskie wypociny!. To co sie dzieje w UM i w powiecie to jest jedna wielka powieść kryminalna!!!. Bardzo się cieszę, że już więcej apologetyki Wiechy w pańskim wykonaniu nie będę czytał ( taka jest panska pisemna deklaracja). Życzę udanego spotkania przy kawie z Wiechą!

~dr Krucz (2005-05-14 11:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

panie anty-frączek! gratuluję wiedzy historycznej jak i głębokiej lektury powieści kryminalnych, na których najwyraźniej opiera pan swą "mądrość". Niestety ani jedno ani drugie nie uprawnia pana, a przede wszystkim nie stanowi podstawy do wygłaszania oszczersw i tak wulgarnych opini. Jeżeli bawi to pana, najwyraźniej jest pan po prostu prostackim hamem! do tego z treści pańskich komentarzy wynika, że niezbyt inteligentnym. -piszę to tylko dlatego, że jest pan przecież anonimowy! Proszę więc dłużej nie uprawiać tej żenady! Radzę iść pobiegać, lub może zobaczyć dobry film..., byle nie kryminalny.:) powodzenia! /P.S.tego samego radzę redaktorowi powyższego tekstu jak również wszystkim tym, którzy ufają tej bałamutnej propagandzie lub stanowią jej część. /więcej na tym forum głosu nie zabiorę /Zrobiłem to tylko dlatego, bo wstyd mi za takich jak pan, panie anty!/ 

~anty-Frączek (2005-05-14 10:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

... przypominają właśnie reakcję ruskich!!!. I tak kolejna kompromitacja w ekipie Wojnara - drobnego złodziejaszka (Dzyndra) prześcignęła wielka złodziejka Wiecha!. Poczekamy parę lat to zobaczymy co się znów straci, na jaką skalę i w czyim wydaniu!!!

~anty-Frączek (2005-05-14 10:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wiem do kogo pije dr Krucz?!. Jeśli idzie o mnie to będę wyrażał swoją opinie o tych wszystkich darmozjadach z sali kolumnowej UM i tak się składa, że nie jestem z elit politycznych ( jeśli chcesz doktorku lub dyrektorku wiedzieć kim jestem to idź do wróżki). Śmiechu warta obrona złodziejki Wiechy! Przypominają mi się czasy kiedy to po wybuchu elektrowni w Czernobylu wszyscy wiedzieli co się stało ale ruskie ostro dementowali i krytykowali zachód za oszczerstwa!. Twoje słowa Panie Krucz ...

~dr Krucz (2005-05-14 09:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To, że zostaję okrzyknięty zstępcą prezydenta panem Sz., jest najlepszym dowodem waszej nieprawdomówności. jesteście żałośni

~*** (2005-05-14 07:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Slowo demagogia oznacza sposob wplywania na opinie publiczna, sprowadzajacy sie do efektownych ale zazwyczaj nie spelnianych obietnic.. Troche to nie pasuje panie Sz. Jesli ktos prawde mowi w oczy to juz jest nazwany przez pana wiceprezydencie demagogiem. Jak wiadomo uwielbia pan to pojecie nie tylko na tym forum. Wystarczy posluchac panskich wypowiedzi w miejscach publicznych.. Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow.

~*** (2005-05-14 06:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I TO PISAL SZANOWNY ZASTEPCA PREZYDENTA PAN SZ.

~dr Krucz (2005-05-14 00:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

szanowni komentatorzy! nie ośmielę się zgadywać jakie pobudki wami kierują, jednak nie sposób zauważyć, iż z drobnymi wyjątkami, stanowicie elitę polityczną tego miasta. Tak bezlitosnych oszczersw i pomówień  niepowstydzołby się niejeden z naszych radnych czy działaczy miejskich. niezmienia to jednak faktu iż są one dowodem niepohamowanego hamstwa i braku wychowania. wasze wywody karmione są tanią demagogią i nieuczciwą propagandą. krzywdzicie ludzi uczestnicząc w tej machnie kłamstwa. Dlatego proponuje wam nie zabierać głośu w sprawach, których nie możecie być pewni. Najlepiej poczekać na rozwiązanie sprawy! wasza wiedza na temat działalności CRON, jak również pani Marii Wiecha opiera się o informacje będące elementem gry politycznej skierowanej przeciwko niej. jest to głos szalenie nieobiektywny i radzę się z tym liczyć. Jeżeli chcecie pomóc temu miastu zróbcie coś dla niego! Ale nie bawcie się w tanią politykę na poziomie dziecka, które chłonie medialną propagandę jak cukierki !! to przerażające, co mogłem tu przeczytać! jesteście prymitywni i zakłamani! Życzę wam dużo szczęścia

~Mariusz (2005-05-11 12:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Lepiej, pisać bzdety i dawać czadu niż umrzeć z nudów w tej wiosce Racibórz.A TY drogi mieszkańcu okolic dalej wchodż bez mydła Wiechowej.

~anty-Frączek (2005-05-10 20:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do mieszkańca okolic! Przepraszam ale czegoś w Twoim komentarzu nie rozumiem:1)"wspaniale", "dajecie czadu" a za chwilę czytam "...piszcie sobie te bzdety" 2) gdzie jest wspomniane, że Frączek pojechał do Biskupa?. "WASZMOŚĆ PRAWISZ ZBYT ZAWILE, JA NIE JESTEM POJĄĆ W STANIE!" Myślę, że ten cytat z "Zemsty" jest bardzo trafny.

~mieszkaniec okolic (2005-05-10 18:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wstydźcie się tego co robicie!!! począwszy od R.Frączka po ........ . Nie sądziłam,że osoba z pierwszej ławki  w Kościele jest zdolna pojechać do Biskupa  w celu ...... .  Wspaniale P. Mariuszu i anty -Fraczku   dajecie czadu w pisaniau Aby dalej się Wam nie nudziło   piszcie sobie te bzdety. O .............. nic nie wiecie...

~AA (2005-05-10 16:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pani Wiecha jest dyrektorem na Rzeźniczej i dyrektorem stacji krwiodawstwa i radną? Jak ona to godzi? Tyle miejsc pracy zabiera bezrobotnym? 

~Mariusz (2005-05-10 13:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do anty-Frączka!cieszę się,że coś nasz łączy,a to napewno jest dobro naszego miasta i jego mieszkańców,tak jak Ty życzyłbym sobie aby w Raciborzu ludziom żyło się łatwiej i przyjemniej,żeby było poprostu NORMALNIE. Obecna władza nam w tym nie pomoże,ich interesy nie są zbieżne z interesem kowalskiego,ich piękne i fałszywe intencje są już widoczne gołym okiem ,iwiększość ludzi już ich poznała,dlatego piszmy ipokazujmy ich zakłamanie,prawda sama się obroni,jak komuna padła to i ta kloaka padnie

~anty-Frączek cd. (2005-05-10 12:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

u swoich szat i pcha się przed ołtarz a brak mu postawy skruszonego setnika, który bijąc się w pierś mówił "Panie nie jestem godny...". Frączek uważa, że jest godny wszystkiego!

~anty-Frączek (2005-05-10 12:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mariuszu mój tekst był odpowiedzią na Twój zarzut jakoby nie potrafię czytać! Myślę, że trafnie udowodniłem swoje zdolności czytania. Cieszy mnie bardzo, że ktoś podziela moje opinie związane z tym wszystkim co się dzieje w Raciborzu!. Moja radość będzie jeszcze większa jeśli wielu z użytkowników tego forum przekona się, że nie tylko Wojnar ze swoją ekipą niszczą to miasto od kilkunastu lat ale nic dobrego w tym kierunku nie robi wielki populista Frączek, który jak faryzeusz przedłuża fredzle

~terapeuta (2005-05-10 11:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

przecitajcie dzisiaj w N.R. jak pan poseł Markowiak broni Wiechę,obydwoje narobili w Caritasie siary,najlepiej niech jadą do Benedykta XVI,tam ich jeszcze nieznają

~Mariusz (2005-05-10 08:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

cd.-ludziom ,ktorzy stworzyli mafię raciborską,koalicja rządzaca może wszystko,ich działania są bardzo proste,podejmuja uchwały tkz. na pograniczu prawa,a wspierą ich lokalne media,które z tego też coś mają,normalny Kowalski z miasta jest tylko tłem i potrzebą raz na 4 lata ,tak jest teraz ,zróbmy coś bo może inaczej i normalniej.

~Mariusz (2005-05-10 07:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

anty-Fraczek!Ty walisz bez opamiętania,nie jestem analfabetą a rozumować też trochę potrafię,skupmy się na tym co nas łączy a nie dzieli,twoje posty przemawiają do mnie,w Raciborzu od dawna dzieje się żle,jest syf,brak pracy,rządzący myslą tylko o stołkach i o kapuści,piętnujmy ich i ujawniajmy ich afery ,ale myśle,że nie wszyscy u władzy to *y....Jedni by chcieli coś dobrego zrobić dla miasta,ale ich się niszczy i niedopuszcza do działań,czesto wystawiają swoje nazwiska i przecwstawiają

~anty-Frączek (2005-05-09 20:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mariuszu obawiam się, że to Ty masz problemy z czytaniem! Moje zapytanie co konkretnie zrobiła Wiocha było skierowane do "Skandal...", który zachwala Wiochę!!! Normalnie wtórny analfabetyzm ( zdolność czytania lecz brak logicznego rozumowania i kojarzenia tekstu!).

~ania (2005-05-09 18:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jola! zgłoś się do wojnara,on ci pomoże....

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog