29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-05-01 00:00:00 Archiwum zapowiedzi

1 maja w Domu Kultury "Strzecha" odbędzie się festyn z motocyklistami, oficjalnie otwierający sezon motocyklowy 2007.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (29): Majówka z motocyklistami Strony: 1 2Dodaj komentarz
~A-F (2007-04-28 10:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czyli znów dużo raciborzan pojedzie sobie na majówkę do Nędzy mając do wyboru albo kabaret i dobry zespół albo igły i chromoniklowane pojazdy.

~Wojtek (2007-04-27 23:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A-F, to ja ukułem to okreslenie (comment do felietonu M.Fity). Ale chodziło mi o coś innego. Tj. o to, że UM goni swój ogon i nawet imprezę za kupe kasy może spartaczyć. Tu sprawa jest zgoła inna. Motocyklisci się dogadali z ludźmi, z RCKiem (który zawsze krytykujesz) i sami szukują swoimi siłami imprezę pozarządową. Jak na pierwszy strzał - od razu plener, scena, fajne kapele, świetna gwiazda (zwycięzcy Rawy Blues) i impreza dla całego miasta (zazwyczaj sa to zloty zamknięte) - mój szacunek...

~A-F (2007-04-27 21:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czyli jak ktoś kiedyś trafnie określił imprezy w Raciborzu jako "raciborzowate". W Nędzy już od wielu lat jest ciekawa majówka (teraz Grabowski, "Kombi", Wrona) a u nas sensacja XXI wieku - motor w mieście a dla tych, których 2 kółka nie interesują to mogą się zadowolić oddaniem krwi. Proponuję by na czas organizowanych majówek zamienić nazwy z Nędzy na Racibórz a Racibórz zamienić na Nędza.

~pytanko (2007-04-27 21:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A brzydka gruba Kachna też świętuje?

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog