29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-04-12 00:00:00 Z gmin

O sprawie sformatowanych dysków pisaliśmy już na naszych łamach w artykule Czy poprzednie władze gminy Rudnik miały coś do ukrycia?. Pod koniec lutego sprawa trafiła do prokuratury, która odmówiła wszczęcia postępowania. Okazuje się, że zmieniła zdanie, po tym, gdy nowe władze gminy złożyły na decyzję zażalenie.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (61): Prokuratura zajmie się sprawą wyczyszczonych dysków urzędników Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~rudniczanka (2007-04-14 21:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"pekui" został trafiony i zatopiony? Kto nas teraz pouczy o niuansach i szczegółach informatyzacji ug? On wymądza się również na innych forach dyskusyjnych, proszę się nie przejmować! Tak to jest na co dzień "do pięciu nie umie policzyć" ale gdy ma możliwość anonimowego pisania to same popisowe numery. Może on by się zrealizował jako redaktor naszego biuletynu gminnego?

~do pekui (2007-04-14 13:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie martw się syneczku, nie trzeba być detektywem żeby cię zidentyfikować. Ponadto jesteś za bardzo wylewny. Jak DK ma coś na sumieniu, a ty o tym wiesz to już bym się bał na jego miejscu. Jak ci się zacznie palić d....pa to dopiero zaczniesz śpiewać. Widać DK oddelegował cię na swojego Goebelsa bo sam ma już duszno w Baborowie, podobno tamtejsi Radni stawiają już kosy na sztorc!!! Powodzenia .....     

~adam (2007-04-14 09:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

widzę,że Karina znowu się pojawiła - jako anonim oczywiście. A myślalem że jest zajęta szukaniem w Internecie jakiegoś pouczjącego tekstu, który w następnej gazecie gminnej mogłaby wydrukować i podpisać swoim nazwiskiem.

~pekui (2007-04-14 09:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

anonim: Stwierdzeniem, że wójt powinien dostać sprawne i działające narzędzie to Ameryki nie odkryłeś. Tylko niestety nic to nie wnosi do dyskusji, ponieważ ja wcale tego nie kwestionowałem. Wyrażałem tylko swoje zdziwienie, że "instalacja" programu do bankowości elektronicznej trwa 2 tygodnie. I jeszcze jedno: jak już bawisz się w detektywa-amatora to powiedz co konkretnie wskazuje, że pracuje jako informatyk w UG Rudnik?

~do "pekui" (2007-04-14 08:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z tego co tutaj wypisujesz jesteś na pewną tą gminną "informatyczyną". Wójt nie musi się znać na systemach informatycznych, powinien dostać gotowe i sprawnie działające narzędzia do pracy. Po to jesteś tam zatrudniony żeby wszystko dobrze działało. Jeżeli tak nie było lub nie jest to jesteś naprawdę marnym "informatyczyną". Zresztą już za niedługo będziesz się musiał prawdopodobnie spowiadać przed prokuratorem. Będziesz się mógł wtedy wykazać wszystkimi mądrościami, które nam tu prezentujesz.

~pekui (2007-04-14 07:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ja: aplikacja do bankowości elektronicznej przeznaczona dla firm jest z pewnością bardziej rozbudowana niż jej odpowiednik przeznaczony dla osoby fizycznej i pewnie wymaga w początkowej fazie działania pewnej konfiguracji. Ale przecież wszystkie te ustawienia muszą być zapisane po stronie serwera, więc jakiekolwiek czystki na komputerze wójta nie powinny wpływać na pracę tego systemu.

~Ja (2007-04-13 13:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jesteście amatorami. Gdybyście wiedzieli ile razy potrafi przyjść "fachowiec" z banku zanim coś ruszy, to inaczej pisalibyście... Bankowość elektroniczną w wymiarze mBanku to możecie dzieciom proponować (sam korzystam ale nie narzekam).

~zdziwiony (2007-04-13 13:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To już nie pani sekretarz a tylko pełniąca obowiązki sekretarza? 2 tygodnie na zainstalowanie programu? Pozostaje tylko pogratulować inteligencji. Żenada.

~;-) (2007-04-13 09:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zniknął im program do obsługi bankowości, bo pewnie nie umieli netu odpalić ;)A jak nie ma NAWET gg, to nie ma się kogo profesjonalnie popytać co i jak, no i jakie by tu hasla wpisać :)

~pekui (2007-04-13 08:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"zniknął m.in. program do obsługi bankowości elektronicznej". Dwa tygodnie zajęło im odzyskiwanie programu do bankowości elektronicznej? Czyżby pisali go własnymi siłami od podstaw :>? Średnio inteligentnej osobie instalacja takiego programu zajmie nie więcej niż 10 minut. O ile rzeczywiście był to osobny program, bo dzisiejszych czasach do obsługi konta przez internet używane są głównie aplikacje webowe, które wcale nie wymagają instalacji.

~STARY TESTAMENT (2007-04-13 08:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A co Raciborzan obchodzą diałania prokuratorskie w RUDNIKU ,niechaj prokuratorzy zajmą się sprawami Raciborza vide artykuł radnego FRĄCZKA

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog