29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-04-12 00:00:00 Z gmin

O sprawie sformatowanych dysków pisaliśmy już na naszych łamach w artykule Czy poprzednie władze gminy Rudnik miały coś do ukrycia?. Pod koniec lutego sprawa trafiła do prokuratury, która odmówiła wszczęcia postępowania. Okazuje się, że zmieniła zdanie, po tym, gdy nowe władze gminy złożyły na decyzję zażalenie.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (61): Prokuratura zajmie się sprawą wyczyszczonych dysków urzędników Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~rudniczanin (2007-04-23 21:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To już jest szczyt beszczelności albo szczyt głupoty aby podszywać się pod kogoś innego! Jak ci nie wstyd? No tak, nie każdy ma honor. 6 komentarzy niżej podpisujesz sie [do "pekui"] a tu nagle jako [pekui]. Żenada. 

~pekui (2007-04-23 20:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

oczywiście, że wiem o co chodzi. Chodzi o "być albo nie być" w życiu politycznym ekipy D.K. Ostatnio zrobiło im się bardzo gorąco.

~obywatel (2007-04-22 10:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy ktoś wie o co chodzi w tych komentarzach?

~Rzeźnik (2007-04-15 15:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przeczuwam niezłe "świniobicie". Chyba, że w Baborowie mają lepszych rzeźników i wszystko tam się odbędzie.

~rudniczanin (2007-04-15 15:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

co za różnica kto pisze? Wybitny mgr inż L. i jego żona prawie mgr, chcąc "rozszyfrować" kto pisze szukają tematów zastępczych. Pewnie to co zrobili w gazetce nie "podchodzi" pod żaden paragraf jednak wstyd i niesmak pozostaje. Zobaczymy jak rozwinie sie sprawa K.L. kontra D.K.

~pekui (2007-04-15 12:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oczywiście należy to wywnioskować jedynie z komentarzy mojego autorstwa. Taka mała podpowiedź: w Internecie raczej tego dowodu nie ma, trzeba niestety napisać to samemu.... Powodzenia.

~pekui (2007-04-15 12:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Grzegorz: nie mam na imię Damian, ale dzięki za poparcie. Widzę, że nie tylko mi obecne władze UG Rudnik kojarzą się z pewną partią będącą obecnie u władzy... anonim: post Grzegorza niestety nie może być zaliczony jako dowód. Więc nadal czekam na jakiś logiczne wnioskowanie pokazujące, że jestem gminnym informatykiem.

~do "pekui" (2007-04-15 11:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wygląda na to, że twoimu koledze Grzegorzowi coś się chlapnęło. Teraz już nie są potrzebne żadne dodatkowe dowody i poszlaki, żeby cię zidentyfikować jako tego "wybitnego" informatyka zatrudnionego w UG Rudnik.

~Grzegorz (2007-04-15 10:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do Pekui. Brawo Damian. Tak trzymaj. Nie daj się zaszczekać tym rudnickim moherowym kaczorom.

~student (2007-04-15 09:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do anonima: nie musisz mi „dwojać” jak to sie po naszemu godo. Widzę że jednak masz ciągotki do plagiatowania pracy innych, ale za leniwa jesteś żeby używać OCR-a. Choćby nie wiem jak to tłumaczyć to naprawdę wstyd podpisywać swoim nazwiskiem cudze teksty. Zawsze przecież można podpisać: „tekst pochodzi z …” skoro chcesz go zamieścić.

~pekui (2007-04-15 09:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

anonim: pochwal się, jakie to dowody lub poszlaki pozwalały ci błędnie wywnioskować kim ja jestem.

~pekui (2007-04-15 09:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

... z nimi robić wszystko co się nam podoba. Polecam dokształcenie się w tym zakresie.

~pekui (2007-04-15 09:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

anonim: nie pisałem, że jest to dosłowny przedruk, stwierdziłem tylko znaczne podobieństwo tych tekstów. Czy tak ciężko było napisać w całości coś samemu? I jeszcze jedno: ogólna dostępność tych tekstów nie oznacza, że można ...

~Radca (2007-04-15 09:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do anonimowego państwo L. mającego odpowieedź „do…” każdego: proponuję przed każdym zamieszczeniem komentarza na nowo łączyć się z Internetem. Przy neostradzie zmienia się wtedy wyświetlany numer ID i przynajmniej niektórzy nie będą mieli pewności, że zawsze to właśnie wy piszecie. Oświadczam, że zezwalam na zamieszczenie mojej wypowiedzi w gazetce gminnej jako tekstu edukacyjnego.

~pekui (2007-04-15 08:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

rudniczanka: No niestety pudło: ani nie jestem trafiony, ani zatopiony. Podaj może to forum na którym również się wymądrzam. Bardzo chciałbym zobaczyć co tam niby napisałem :) Redaktorem biuletynu nie planuję zostać - mam wiele innych bardziej twórczych i ciekawych zajęc.

~do "pekui" (2007-04-15 07:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niektórzy na forum, jak się im już wyczerpują argumenty zaczynają u drugich szukać błędów ortograficznych lub stylistycznych. Nie należysz tutaj do wyjątków.

~do "pekui" (2007-04-15 07:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niektórzy na forum, jak się im już wyczerpują argumenty zaczynają u drugich szukać błędów ortograficznych lub stylistycznych. Nie należysz tutaj do wyjątków.

~pekui (2007-04-15 07:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

anonim: Nie będę wnikał, czy trzeba być detektywem czy też nie, żeby dowiedzieć się kim ja jestem. Jednak widzę, że najwyraźniej bycie osobą która ma kłopot z poprawnym napisaniem słów których używa, nie wystarcza do przeprowadzenia takiego dochodzenia.

~do "antoni" (2007-04-15 07:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Trafiłeś w "dziesiątkę". Patron to bardzo dobre określenie. Tak się nazywa również szefów mafii.

~do "student" c.d. (2007-04-15 07:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Odnośnie ochrony środowiska, w Rudniku ludzie bardzo dobrze wiedzą kto nie ma nawet szamba i odprowadza swoje ścieki prosto do kanalizacji deszczowej. Jeżeli chodzi o digitalizację tekstów za pomocą OCR to potrzebny jest na to czas, a więc  również pieniądze. Proponuję Panu Pieruszce aby wycenił tą pracę. Na pewno będzie to wystarczająca kwota strat poniesionych przez UG aby pociągnąć sprawców do odpowiedzialności karnej (z tego co wiem wystarczy już 300 zł).

~do "student" (2007-04-15 07:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Sprawdziłem podane przez was teksty, z których korzystano rzekomo przy pisaniu owych felietonów. Stwierdzam, że autorzy korzystali z nich, ale nie jest to dosłowny przedruk. Po drugie są to teksty ogólnie dostępne, których wykorzystywanie nie jest zabronione. Wydaje mi się, że treść tych tekstów (szczególnie tekst o patologii władzy) niektórych bardzo zabolała. 

~student (2007-04-14 21:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy ktos mógłby potwierdzić, że pełniąca obowiązki sekretarza studentka raciborskiej uczelni i prawdopodobniej jej mąz (mgr inż. J.L.) w gminnej gazetce zamieścili atrykuły ściągnięte z Internetu i podpisali swoim nazwiskiem? Bo jeśli to prawda to rozumiem po co Pani L. wersja elektroniczna korespondencji swoich poprzedników… Gdyby sie z dyskami nie udało polecam OCR-a.

~antoni (2007-04-14 21:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie wójcie Pieruszka, nie zatrudnia się kapusiów. Kapuś prędzej czy później załatwi swego patrona. Przekonał się o tym pana poprzednik. Życzę dobrej nocy

~rudniczanin (2007-04-14 21:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dużo bym dał żeby widzieć wasze głupie miny jak prokuratura umorzy postępowanie:) Pekui ma rację co do gazetki i co do informatyzcji UG. Trzeba być nie w pełni sprawnym żeby instalować przez 2 tyg. oprogramowanie. Chyba K.L. zajęła się instalowaniem;) Mówi się że kto mieczem wojuje od miecza ginie.

~nowy (2007-04-14 21:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zastanawia dlaczego nowe władze cała parę puszczają w gwizdek. Przecież te zarzuty są wyssane z palca. W Raciborzu sekretarz powiatu dostał laptop ze wszystkim co tam miał, bo to jest normalne. I jakoś w starostwie dają sobie radę bez jego plików. Ta agresja do swoich poprzedników to chyba dlatego że nowe władze zdają sobie sprawę, że nie są w stanie zrobić nawet połowy tego co zostało zrobione w tamtej kadencji.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog