29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-04-11 00:00:00 Wiadomości

Ośrodek przy ul. Batorego 7 za cel stawia sobie wsparcie początkujących przedsiębiorstw i tych, którzy myślą o założeniu firmy.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (34): Rusza polsko - czeski ośrodek współpracy gospodarczej Strony: 1 2Dodaj komentarz
~Wojtek (2007-04-12 23:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wpisuj się za mnie koleżko, bo błądzisz. Choc Pan Kusy nie przesadza z aktywnością radnego, to fakt iż ma zamiar zorganizowac internet dla Raciborza i juz zaczal to robic - to ewenement w historii raciborskiej samorządności opozycyjnej na skalę 20 lat. I nie porównuj darmowego netu w mieście do jakiegoś hot spota na rynku, którego nie odbierzesz juz z tylnych pokoi mieszkań tam połozonych. Ja w kazdym razie skorzystam gdy tylko nadarzy sie taka okazja. Tylko umowa mnie trzyma na 2 lata...

~tez chce internet (2007-04-12 18:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do antyanty: taki krotki cytat dla Ciebie z Pana Kusego: "Obiecałem: darmowy Internet będzie niezależnie od tego czy zostanę prezydentem." A jesli nie kumasz co to jest ironia, to otworz slownik. Ani ja ani pewnie nikt na tym forum nie liczy na zaden darmowy internet zakladany przez Kusego. Juz go mamy, o czym swiadcza chociazby nasze wpisy (ze tak sie wyraze w imieniu innych piszacych).

~antyanty (2007-04-12 18:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No proszę... Wszyscy chętni na internet... Chce to, chcę tamto, mam nadzieję na coś... A co to Kusy wygrał wybory czy co??? Instytucja charytatywna? Idźcie do Lenka! Podobno to jedyna działka gdzie są jeszcze pieniądze z UE (ale na to trzeba mieć pomysł). Brawo Panie Kusy! Coś konkretnego, a nie p..nie o d.. Maryny jak 3/4 komentujących frustratów.

~tez chce internet (2007-04-12 17:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...wyposazonym w Wi-fi, wiec Obora to nie jedyny i nie pierwszy taki pkt w Raciborzu. Zyczylbym aby raciborski PiS moze nie uganial sie za czarownicami, aferami, teczkami, ubkami w Solidarnosci. Wezcie sie po prostu do roboty, zebyscie mieli co napisac w przyszlych ulotkach w dziale: "Czy wiesz, że... raciborski Pis" to i tamto...

~tez chce internet (2007-04-12 17:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak widze teraz Oblicza stały się  tubą propagandową raciborskiego PiSu. Faktycznie lapidarne te wypowiedzi, ale jak dla mnie wynika to po prostu z tego, że Pan Kusy nie ma sie czym pochwalić. Darmowy internet w Oborze... muszę to sprawdzić. Mam nadzieje tylko że to jakieś profesjnonalne rozwiązanie a nie router za pare złotych postawiony na dachu jego domu i wydzielanie okrojonego pasma potencjalnym zainteresowanym. Czy mi sie zdaje, czy na raciborskim rynku rowniez mozna posiedziec z laptopem

~Zainteresowany (2007-04-12 11:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czekam w takim razie na darmowy internet na Chełmońskiego. Cześć

~!!! (2007-04-12 07:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dosc gadania prosze pokazac co Pan robi dla tego miasta!

~111 (2007-04-12 06:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I tak powiedział chłop do chłopa.

~kniprode (2007-04-11 20:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Po co przejmować się PiSem - w następnych wyborach podzieli los AWSu - o ile ktoś jeszcze pamięta o takim ugrupowaniu.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog