29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-04-06 00:00:00 Podstawówki

W ostatnim dniu nauki przed przerwą świąteczną członkowie Szkolnego Koła Teatralnego wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego odwiedzili oddziały dziecięce raciborskiego szpitala.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (30): Wizyta w szpitalu na Gamowskiej Strony: 1 2Dodaj komentarz
~tak (2007-04-06 16:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

hm, znany raciborski restaurator jest znany ze swojego poczucia humoru. Żartowniś taki, no

~czonek (2007-04-06 14:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

niech sobie kierownik w organie Jacek Jankowski jaj nie robi bo dzisiaj wielki piątek i powagę zachować wypada. Albo dokument jest legalny albo nie, jeżeli kierownik z organu ma watpliwości to idzie do organu madtrzejszego (prokuratury) a nie pierdoły o dowcipach kierowcy opowiada.

~czonek (2007-04-06 13:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

bo to się teraz żart nazywa. Gdybym ja - szary obywatel - sobie tak zażartował to dopiero by mi organy pokazały co to znaczy repsektowanie prawa i już bym na dywaniku w prokuraturze skuty kajdankami leżał. Ale nie restaurator no bo jak??

~czonek (2007-04-06 13:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to znaczy tak - ci co wystawiali mandaty, aby je wystawić musieli sprawdzić, że dokument widniejący za szybą do niczego nie uprawnia, bo przecież nie chcieli się narazić posiadaczowi rządowego dokumentu. jest bardziej niz pewne, że w trakcie tego sprawdzania powzieli informację, że autentyczność dokumentu jest dyskusyjna (delikatnie powiedziane). a podopbno wprowadzanie organów państwa w błąd i to przy pomicy fałszywego dokumentu (a wtym wypadku mamy z tym do czynienia) jest karane. I co? i g**o

~dżimbo (2007-04-06 13:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Heh, jeśli wzrok mnie nie myli to to bryka znanego raciborskiego restauratora Romana :D

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog