29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-04-06 00:00:00 Podstawówki

W ostatnim dniu nauki przed przerwą świąteczną członkowie Szkolnego Koła Teatralnego wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego odwiedzili oddziały dziecięce raciborskiego szpitala.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (30): Wizyta w szpitalu na Gamowskiej Strony: 1 2Dodaj komentarz
~Antek (2014-01-06 11:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Znany raciborski restaurator ma 4 córki, a nie tylko 3?

~zbowid (2007-04-14 22:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

gazeta kiedys pisala , ze pobieranie oplat jest bez prawne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~gat (2007-04-09 06:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

O a ja chciałem zrobić imprezę w Brax...

[email protected] (2007-04-08 10:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To raczej niech wszyscy z tego biura się opamiętają bo dla nich to wszyscy są przestępcami ja dostałem dwa mandaty chociaż nimi nie są

~świadectwo (2007-04-08 07:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jeżeli ta przepustka nie jest prawdziwym dokumentem to właściciel tego pojazdu dał przede wszystkim świadectwo swej osoby, a jesli jest osoba tak znaną to to w ogóle jest to zaskakujące

~? (2007-04-08 06:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy firma zajmująca się pobieraniem płatności za parking nie powinna tego zgłosić na policję?

~QWERT (2007-04-07 20:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

napisz sobie jak to nazwałeś "Usprawiddliwienia od Pana Boga za parkowanie bez biletu" i zaparkuj jako zwykły obywatel a zobaczymy jakie będą konsekwencje!! Za krótko żyjesz na tym swiecie kolego . a jeżeli o tych przebranych gości chodzi to takie było żądanie prokuratury !! pod wpływem opini publicznej widocznie ktoś zmądrzał i udzielił tzw nagany - ja uważam że to również wyrok skazujący!!

~Wojtek (2007-04-07 16:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kompleksy macie i tyle. I do tyego ktoś tu strasznie kłamie - w temacie studentów, którzy przebrali się za milicjantów - nie grozi im żadne kilka miesięcy w zawiasach, tylko: a) tego z hełmofonem czołgowym zwolniono z zarzutów a dwóm pozostałym sąd wydał... karę... NAGANY ;) Słowami: UDZIELAM PANOM NAGANY!!! Więc nie ściamniaj, że Tobie czy mi ktos by cos za zrobił za wydruk "Usprawiddliwienia od Pana Boga za parkowanie bez biletu"

~A-F (2007-04-07 09:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Odpowiadam osobie, która zadała pytanie "jakie warunki trzeba spełnić...": 1) posiadać brata prokuroatora, 2) być właścicelem mercedesa, 3) przez kilka kolejnych lat z rzędu oszpecać rynek budą o kolorze "wściekły niebieski" 4) posiadać lokal gastronomiczny - najlepiej 2- gdzie mogłyby spotykać sie raciborskie vipy.

~fakir (2007-04-07 08:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no i co, ze dzierżawi. Czyli to go upoważnia do tego, żeby nie zwracać żadnej uwagi na to co tam wozi? A gdyby miał trupa w bagazniku, lub kilo hery w skrytce?

~aborygen (2007-04-07 08:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kiedys gdzieś czytałem o przypadku gdy koleś wystawił sobie jakiś kartonik z hasłem aborygen samochodowy. Żaden parkingowy tego nie doczytał myslac, że to abonament samochodowy więc go nie kasował. W końcu ktoś zwrócił na to uwagę i sprawa trafiła na policję a koleś powiedział tylko: o co chodzi? Przeciez pisze aborygen, nie abonament :D

~stary testament (2007-04-07 08:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Proponuję płatne strefy parkowania na wszystkich ulicach bez wyjątku,no może za wyjątkiem tych gdzie mieszka ,,władza,,Zalety:rozładowanie tłoku na ulicach, zwiekszenie ilości miejsc parkingowych,bardziej czyste srodowisko, zmiejszenie bezrobocia, wieksze zyski firmy parkingowej z Krakowa, większe wpływy do kasy miasta,dodatkowe diety za byle jakie spotkanie radnych,czy mam wyliczać dalej jakie są pozytywy.A jeszcze równość sprawiedliwoś,braterstwo!

~QWERT (2007-04-07 06:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

facet robi sobie fikcyjne zezwolenie czyli fałszuje dokumenty. Kiedyś w TV pokazywali kilku chłopaków którzy przebrali się w mundur MILICJI na andrzejki. oczywiście odbyły sie już 3 rozprawy i grozi im w najlepszym wypadku kilka miesięcy w zawiasach i grzywna - co na to Raciborska Policja i inne słuzby uprawnione do weryfikacji tego "zezwolenia"

~czonek (2007-04-06 22:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wojtek - tak, każdy może sobie wydrukować papierek z godłem, nazwą ważnego urzędu, podpisem i innymi cechami wskazujacymi na jego moc prawna, ale tylko pan M, może sobie z takim papierem niczym palestrant paradować po mieście, bo każdemu innemu kto wyjdzie z nim poza próg swego domu władze pokażą takie znaki na niebie i ziemi, że mu się dowcipów odechce. Nie Pan M jest tu nadczłowiekiem, tylko przedtsawiciele organów są  orangutanami, on na tym bazuje  (swoja drogą cwane).

~czonek (2007-04-06 22:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do qwert. Władza po to wyrabia mandatowe statystyki na obywatelach miernotach, żeby do tych bardziej kapitałowych nie musieć sie porzypie ** dalać. Zważ, że w artykule wyraźnie stoi - "pojazd jest dzierżawiony" a więc mandaty idą na konto właściciela, a kierowca którego mamy wszyscy na myśli może sobie kpić. Tym bardziej, że podejście przedstawicieli władzy do jawnej z niej kpiny jest rozbrajjące jak tego kierwnika J.J. : "ależ Pan dowcipny Panie R, no naprawdę się ubawiłem". Zresztą tak samo ..

~Wojtek (2007-04-06 22:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ale *** jak połamani. Po pierwsze - nikt nie wprowadza w błąd organów władzy państwowej - bo jakas firemka to żaden organ państwowy. Po drugie - ta firemka nie wystawia żadnych mandatów tylko prywatne wezwania do zapłaty. Więc nie ma się o co gardłować. Każdy może sobie wydrukować takie cudo na plujce w domu i dac za szybę. Jak sie jakiś debil nabierze to jego problem. A Wy tu juz robicie z Makula jakiegos Nadczłowieka. Jajcarz i tyle...

~QWERT (2007-04-06 22:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Istnieje takie prawo, że jak ktoś nie zapłaci mandatu to rekwirują mu samochód!! Pytanie kto odważy się temu panu zarekwirować i zlicytować samochód, który prawdopodobnie należy do banku?? Co na to nasza policja i i inna władza utrzymywana z moich podatków. Myślę, że cd nastąpi!!

~QWERT (2007-04-06 21:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To chyba kpiny z prawa! Kiedyś zapłacony mandat przezemnie nie został odpowiednio zafakturowany w Katowicach i Urząd Skarbowy - Komornik US powiadomił mój zakład pracy o nie wpłaconym mandacie i wobec tego włazi mi na wypłatę pomimo, że miałem termin na odwołanie się. Widać są równi i równiejsi - to jest prawo i sprawiedliwość - prawo wg Kaczorów jest dla ludzi którzy mają pieniądze a nie mają rozumu i zdrowego rozsądku . Tak trzymać PISuary!

~hiii (2007-04-06 17:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

haa haaa

~o co chodzi? (2007-04-06 17:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

;-)

~o co chodzi? (2007-04-06 17:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

przecież 1 kwietnia był niedawno i co zapomnieć wyjąć kartki nie można, czasu brakowało, i o co ten rwetes

~prokurator (2007-04-06 17:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wydaje mi się, że wcale nie wpadł i sprawa mimo powagi wcale nie będzie miała ciągu dalszego. Jest zbyt mało wyobraźni i derminacji u osób odpowiedzialnych aby kierowcy tego samochodu udowodnić popełnienie co najmniej dwóch poważnych przestępstw. Tyle tylko że sobie tutaj jak pieski poujadamy.

~prokurator (2007-04-06 17:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Fajna przepustka. I godło narodowe wykorzystano i barwy i autorytet jednego z najwyższych urzędów w kraju Urzędu Rady Ministrów. I wszytko po to aby aby Pana Jacka Jankowskiego z UM dowcipem ubawić. PKP. Piękie q ** rwa pięknie.

~hanka (2007-04-06 16:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oj panie BraxTon wpadłeś jak śliwka w kompot..tylko to nie te święta:))

~hanka (2007-04-06 16:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Znany raciborski restaurator chyba nie śmieje się w tej chwili ze swojego żartu:) Ale jajca!!

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog