29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-03-28 00:00:00 Komunikacja w regionie

Od dwóch dni kierowcy napotykają na utrudnienia w ruchu przy raciborskim rondzie.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (15): Łatają dziury na rondzie Strony: 1Dodaj komentarz
~Ja (2007-03-30 14:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z Wodzisławia, bo Raciborskie już wykończyli. A "swoi" mają ograniczony przerób.

~do Boryss (2007-03-30 14:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szanowny Panie, aby napisać trzeba przeczytać. Z artykułu dowiesz się, że ludziom hałas przeszkadzał w nocy.  W działaniach władz często mozna znaleźć wiele absurdu, ale często do niego posuwają sami obywatele, a konkretnie ich egoizm. A to, że robotę wykonuje firma z Wodzisławia, to wynika z prawa o zamówieniach publicznych - i tyle.

~Boryss (2007-03-30 14:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

hehehe najlepsze jest to że robi to firma z Wodzisławia zamiast naszym Raciborskim ludzikom dać zarobić śmiech na sali ps. takie remonty w nocy róbcie a nie w godzinach szczytu .

~arock (2007-03-29 20:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Troche z innej beczki. Zrobilo sie cieplutko i juz pojawily sie fotoradary na drogach powiatu, dzisiaj mnie zdjelo w Tworkowie. Przy wyjezdzie z Tworkowa w strone Raciborza stali sobie za ostatnim domem w krzaczkach. Ten kraj juz jest calkiem pier... nawet policja musi sie ukrywac!:)Moze by tak panowie z krzakow na droge wyjsc?

~ggg (2007-03-29 15:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nie chce mi się pisać, to przecież jeden wielki absurd

~czonek (2007-03-29 11:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

przechdziłem tamtedy między 12.oo a 13.oo i żałuję, że nie miałem ze sobą aparatu aby utrawlić jak zatrudnieni tam pracownicy pracowali leżąc na trawie schowani za samochód ze sprzętem. Tragedia, po prostu tragedia, tylko w państwowych firmach jest moźliwe coś takiego i tylko w państwowych firmach pracownicy są tak bezkarni, że  mogą sobie pozwolic na taką beszczelność.

~do barta (2007-03-29 07:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tu tez była o tym mowa w "ZDW zmieni skrzyżowanie przy ul. Olimpijczyka w rondo"

~bart (2007-03-29 07:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

w radiu slyszalem, ze w markowicach bedzie ze skrzyzowania zrobione niby rondo zeby bylo plynniej. w kweitniu. Ale to nie jest to rondo, o ktorym tu mowa.

~edek (2007-03-28 20:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

tak, jak przygotowano ten objazd, to woła o pomstę do nieba! Wszędzie pełno dziur! Czy nie można było najpierw przygotować drogi, połatać dziur (a te, które się pojawiają, łatać na bieżąco?) tylko czekać, aż sie coś rozleci? Panie Hajduk, podobno Pan tak bardzo zachwalałeś swoje talenty i zamiłowanie budowlane, więc pokaż Pan, że coś potrafisz zrobić! Bo jak na razie, to nic, nic i nic...

~heh (2007-03-28 18:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

rondo zostało już "przebudowane" - patrz co się zrobiło koło MsDonaldsa, ale tobie może chodzi o rondo w Markowicach pod kosciołem? - ponoć prace mają ruszyć jeszcze w kwietniu... pożyjemy, zobaczymy.

~zasmucony (2007-03-28 18:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rozumiem że skoro łatają dziury to nici z tegorocznej przebudowy ronda?

~obserwator (2007-03-28 14:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

bzdurami . Parcownicy UM miasta  sa tak zajeci walka o stolek, ze nikt ich nie wysle to sprawdzac. Tak samo w obecnej sytuacji swiatla na moscie zamkowym. Czy nie mozna wydluzyc zielonego rudzka most a skrocic Bosacka most.Ale poco zawracac sobie glowe. I tak dalej dalej.Zapraszam do Rybnika. Jak pieknie jest ukwiecony Rybnik/tam prace zaczeto jeszce w lutym/ a u Nas jeszce walcza z zima urzedasy UM. Nie mowiac o strazy miejskiej ktora tylko sie wozi d..na koszt mieszkancow , bo nic robi .

~obserwator (2007-03-28 14:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ja pisalem o dziurach juz miesiac temu , al nikt nie czyta i nieslucha glosu ludu. Bylo dp prfzewidzenia , ze jak sie zacznie objazd to wtedy zaczna latc dziury i podwojne utrudnienie. A tak nawiasem dlaczego sygnalizacja swietlna opawska  dzrzymaly i dzrymaly mickiewicza dziala od juz od 5 rano. nonsesn nad nonsensami. nic nie jedzie a trzeba stac i ogrzewac powietze na skrzyzowaniu.Moze sie ktos pokusi i zastanowi sie po co od 5 czy 6 moze wystarczy od 8 lub 9. Ale po co glowe zasmiecac takimi

~obserwator (2007-03-28 14:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ja pisalem o dziurach juz miesiac temu , al nikt nie czyta i nieslucha glosu ludu. Bylo dp prfzewidzenia , ze jak sie zacznie objazd to wtedy zaczna latc dziury i podwojne utrudnienie. A tak nawiasem dlaczego sygnalizacja swietlna opawska  dzrzymaly i dzrymaly mickiewicza dziala od juz od 5 rano. nonsesn nad nonsensami. nic nie jedzie a trzeba stac i ogrzewac powietze na skrzyzowaniu.Moze sie ktos pokusi i zastanowi sie po co od 5 czy 6 moze wystarczy od 8 lub 9. Ale po co glowe zasmiecac takimi

~czonek (2007-03-28 13:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Roboty drogowe nie są prowadzone w nocy bo nikt nie chce płacić robotnikom za pracę w godzinach nocnych.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog