29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-03-12 00:00:00 Komunikaty

Urząd Miasta w Raciborzu informuje, że w dniach od 12 marca do 13 kwietnia br. na terenie całego miasta prowadzony będzie proces deratyzacji. Jego przeprowadzenie jest wynikiem zapisów regulaminu o utrzymaniu czystości i porządku na terenie Gminy Racibórz.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (55): Wiosenna deratyzacja Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~BRUM (2007-03-22 09:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Możemy liczyć,że kobiecina z Lenkiem nawet o grosz nie przekroczą budżetu.  Nawet o ew.wpływy!! Bo po co? Odfajkować!!!

~BRUM (2007-03-22 09:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No to zagalopowało się towarzystwo.Mogło ich ponieść,skoro pierwszy raz potraktowano się inaczej niż za Gierka-Macie 90tyś i zorganizujcie Dni Raciborza!Powariowali chłopaki z wrażenia i chcieli dogodzić tysiącom raciborzan!Trochę trudu,ale poradziliby sobie.Nauczyliby się-jak Borowik.Na szczęście nad wszytskim czuwa Piasecka z Lenkiem.Rozwój instytucji zakazany!Mają być tumany,jak zawsze.. Za to,już we wrześniu, za 90tyś.zobaczymy ulubione dziewczynki z Plesnej!!

~A-F (2007-03-22 01:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tylko nie zapominaj BRUMie, że to nawaliła czwórca z RCKu. Dostali 90 tys zł i jękali, że tak dużo, że nigdy tyle nie mieli, że tyle idzie rzeczy za to zorganizować i jak zaczęli mając wolną rękę wymyślać "imprezy" na Dni Raciborza łącznie z dwoma wariantami terminów przed wakacjami to z 90 tys zrobiło się 215 tys. A zaproponowane imprezy składem przypominały groch z kapustą (już nie wspominając Wiśniewskiego i 20 ton piachu na Placu Długosza). Więc nie dziwota, że była reakcja UM.

~BRUM (2007-03-22 00:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I jeszcze jedno... Dzieci z Pleśnej wykonują jeden z ważniejszych punktów programu Dni p.Piaseckiej - występ mażonetek. Nie może ich zabraknąć, dlatego tylko wrzesień....  I w zasadzie powinniśmy się cieszyć,że nie listopad. Dziekujemy

~BRUM (2007-03-21 23:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zobaczysz Kult jak świnia niebo.O Arce też zapomnij. Zapomnij też o słońcu,więc wez peleryne-może padać we wrześniu. Dzieci z Plesnej już też wrócą.. Dopóki p.Piasecka odpowiada za kulturę w UM,Racibórz pozostanie skansenem.Kompleksowa obsługa tej pani jest tragedią tego miasta.Wizja stagnacji,spokoju odpowiadać może Lenkowi,ale nie raciborzanom.Najgorsze,że kobiecina jest nietykalna,niereformowalna,nieskuteczna,niedzisiejsza i ma wizje.I najważniejsze - do emerytury jeszcze sporo!

~Ginio der Krokodil (2007-03-21 22:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja chciałbym zobaczyc Kult... ale szanse na to marne -przy takich kiepskich organizatorach to czlowiek i z arki noego sie ucieszy :/

~Brutus (2007-03-19 17:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

der - nie pier..ol! Sylwestra organizował Urząd Miasta, on nie załatwił pozwoleń, on podpisał ferelne umowy, on dopłacil do imprezy, on przeniósł impreze do RCK, on nie załatwił plakatów ani szczekaczek, które by zawiadomiły ludzi o zmianie miejsca sylwestra. Więc wara od Wyki i RCKu - przynajmniej w tym temacie kłamco, sciemniaczu i czasopowstrzymywaczu...

~der (2007-03-19 13:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wyka on nie wie że żyje. dla niego ich troje to cud to jego propozycja. Jest totalnym nieudacznikiem a pokaz sylwestra to tylko jego sprawka.a obarczanie innych to jego taktyka taki to pierdoła wyka.!!!!!

~Huck (2007-03-17 18:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dajcie spokój z Arka Noego Czy wy naprawde nie macie gustu muzycznego????

~rzep (2007-03-16 12:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

KTO TO KURDE JEST FRANCESCO NAPOLI????!!!!

~Józef (2007-03-16 07:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mam wiele pomusłów na dni Raciborza i to bardziej mający charakter lokalny i zapewniam, że mieszkańcy mieliby świetną zabawę, jak i wiele innych wpływających i pozytywnych aspektów życia społecznego i nakładających sie na to różnych elementów. Dni naszego miasta zostają zdominowane przez koncerty, która mają być(moim zdaniem)uzupełnieniem do całości. Brak wam pomysłów p/panie, bo jesteście słabeusze bez jaj/jajników.

~smut (2007-03-14 23:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

w te dni raciborza to zawsze byla lipa i malo kiedy w ogole dawalo sie to odczuc ze one w ogole sa.. tutaj to jest dziura i nie potrafia niczego dobrze zorganizowac jak nalezy zeby bylo ciekawie i w ogole ktos to zauwazyl w innych miastach to sie troche inaczej odbywa bo tam jest przy czym sie bawic itp.. wkurza mnie to wszystko i niech lepiej nie organizuja niczego niz taka lipe bo sie wstydze.. ;/

~A-F (2007-03-14 22:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy już dokładnie wiadomo kiedy odbędą się Dni Raciborza?

~A-F (2007-03-14 12:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

BRUM ten tekst z "pierdnięciem motyla w noc świętojańską" jest rewelacyjny:)) Jeszcze do tej pory się śmieję kiedy sobie to przypomnę:)))

~Asia (2007-03-14 08:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Sprwadziłem. Wolne terminy: Dżem, TSA, Lady Pank !

~Zośka (2007-03-13 22:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Za "moje pieniądze"..........śmiech na sali. Dzięki Panie sponsorze za dobroć twego serca, bez "twoich pieniędzy " memoriał szlag by trafił....kolejny Kulczyk podatnik. Dobranoc .

~Wojtek (2007-03-13 22:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zośka - po pierwsze - sie nie dostał. Po drugie - mało mnie obchodzi borowik i jego dobre serce, bo w nie po prostu nie wierzę. Nie dziwi Cie przypadkiem, że np. w Notrburgii, gdzie sie pokazuje regularnie w mundurze - dostał 60% wszystkich oddanych głosów? To precedens w skali kraju, który zostal skierowany zreszta do sądu. Wg mnie to prosty, najcześciej zapijaczony chłopek-roztropek, który ma prosty aczkolwiek cenny talent organizacji jednej dużej imprezy rocznie za m.in. moje pieniądze. Tyle!

~gąska Balbinka (2007-03-13 22:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A do tego należy dodać ścisły krąg wzajemnej adoracji gdzie Rapnicki co roku opanowując sztukę elokwencji opowiada w ramach almanachu gdzie i jak spędził urlop. Grono adoratorów podnieca się jego prelekcją następnie jest to wszystko *** w drukowanych zeszytach almanachu, w które tylko zaopatrywują się uczestnicy owego kręgu.

~Zośka (2007-03-13 22:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Krzysztof T. - swięte słowa. Jedna duża impreza a nie małe piwniczne koncerciki dla garstki darmozjadów i seanse kinowe w Przemku przy 3 osobowej widowni. Tego nikt nie rozlicza?????

~Zośka (2007-03-13 21:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Borowik rozdawał ciastka  dzieciakom na basenie i w szpitalu  i dlatego do rady sie dostał. Gdyby głupota mogła latać to mamy nowy model śmigłowca : MI-Wojtek. J.K. jak nie wiesz ile kosztuje np. Myslowitz to nie siej zamętu z kwotami które podałeś. Najpierw sie obudź i później do komputera siadaj.

~Wojtek (2007-03-13 20:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ela i partycja (ew. jedna w dwóch osobach): mam jedno proste pytanie? A co to o czym piszesz ma do rzeczy? Mówimy chyba o Dniach Raciborza a nie o prezentach, które Borowik rozdaje licząc na wejście do rady. A zresztą - nie wiem czemu je rozdaje, ale wiem, że to nie ma znaczenia dla tej sprawy. Bedziemy tu pisać o Caritasie, Orkiestrze, fundacjach, hospicjach, kołaczykach Malcharczyka i dzieciach Marii Wiechy? Niech chłopina robi tą swą imprezę dla fanów RTLu i Polsatu i daj mu boże zdrowie!

~Dzyndzel (2007-03-13 19:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja mysle, ze tym powinna sie zajac prywatna instytucja...ROSYNANT- udany koncert pidzamy, lao che i wiele innych. Oby tak dalej :P

~patrycja (2007-03-13 19:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

czytam te komentarze i myślę sobie aby p.borowik i p.wyka dogadali się aby za plecami lenka i wojnara zrobili dni raciborza i memoriał dla wszystkich raciborzan aby te dni były dla nas wszystkich i dla wiele osób z całego powiatu.

~Krzysztof T. (2007-03-13 18:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Sz.P. J.K. Lud chce nie tylko chleba, ale i igrzysk. Na ważne i potrzebne ;)remonty USC już poszła kupa szmalu...  Marzyło by mi się by kiedyś zawitał na naszą imprezę "Kult", "Farben Lehre" albo "Strachy na lachy", ewentualnie żeby się znowu "Łzy" pokazały, a nie ciągle tylko jakieś przez nikogo nie chciane discopolopodobne  zespoły. Ale pisać to sobie mogę i tak będzie po staremu, czyli nijak...

~BRUM (2007-03-13 16:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wszystko zostało powiedziane. Mam nadzieje, że otwarty prostest Michała Fity- animatora kultury RCKu, poruszył wystarczająco temat. Pozdrawiam go serdecznie,bo pewnie nie ma łatwych dni. Jeżeli władze wykarzą zrozumienie dla poruszanej materii - może coś ruszy... Na ruchy wyborców przestałem liczyć, więc wszystko w rękach Pana Boga i Wojnara. Przepraszam.... i Lenka.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog