29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-03-09 00:00:00 Komunikacja w regionie

Wykonawca planowanego remontu mostu przy ul. Rybnickiej informuje, że stwierdzona kolizja oznakowania objazdów drogi krajowej nr 45 z odcinkiem drogi wojewódzkiej przeznaczonej do zamknięcia, została usunięta.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (17): 12 marca zamykają most przy Rybnickiej Strony: 1Dodaj komentarz
~heh (2007-03-12 10:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

most zostanie zamknięty między godz. 12 a 13

~? (2007-03-12 10:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zamknęli już?

~Ulga (2007-03-12 06:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A i ja się cieszę ,że Uldze ulży..

~??? (2007-03-11 20:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ja to się cieszę, że wreszcie zaczyna się remont, bo most był rzeczywiście w fatalnym stanie. Ciekaw mnie tylko, czy na światłach koło mostu zamkowego zostanie zmieniona faza, bo chyba zielone na Bosadzkiej nie będzie już potrzebne przez taki długi okres czasu. A co do utrudnień i korków, to proszę nie narzekać. Tych co najwięcej narzekają zapraszam do Wrocławia, to zobaczą co znaczą inwestycje drogowe i związane z tym korki.

~M.Mostowiak (2007-03-11 14:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeśli  się  komuś uda namierzyc godzinę  "G" zamkniĘcia mostu niech ją  tutaj  zakomunikuje  gdyż  wraz z nia przejdzie do historii remontu  TEGO  MOSTU  .Będziemy  to długo pamiętać ....

~Ktoś (2007-03-11 07:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

może ten most zamkną tak jak zamykali do tej pory. Pozdrawiam

~AXZ (2007-03-10 13:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ale ja właśnie pisałem zeby nie korzystac z objazdów, nawet jak jest się osobowym. Jak już się jest w Markowicach to do Obory sensu nie ma jechać - szkoda czasu. Natomiast jadąc cieżarówką to jeśli na Zebrzydowickiej pod waduktem za ciasno (a zazwyczaj się zmieści) to można jeszcze skręcić w Lyskach w prawo i dojechać do Czernicy i Rydułtów, albo w Suminie i przez Gaszowice do Rydułtów, ale pewny nośności tych dróg nie jestem. Ale to ma taki sens jak jazda przez Pstrążną i nic w sumie nie daje.

~Radek (2007-03-10 12:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do AXZ - objazd dla osobowych nie jest aż do Nowej Wsi, tylko w Markowicach w prawo do Obory i dalej po staremu. Ciężarówki niestety muszą skręcic w Nowej Wsi w prawo na Rzuchów, bo nie przejadą pod wiaduktem w Rybniku na Zebrzydowickiej (max. 3,5 metra wysokości). Pozdrawiam.

~"żwirek" (2007-03-10 12:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do " maniek"- O ile  wiem to  nadzoruje Pan Jurek. Dzięki za "post " bo własnie miałem tam jechać . Szczęscie że zajrzałem  do Portalu - Hej .

~maniek (2007-03-10 11:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ulica Brzeska to jest jakieś kompletne nieporozumienie!!! Tą drogę cały czas tylko otwierają i zamykają. Teraz znów postawili z dwóch stron zakazy ruchu nie wiadomo po co?! Jestem ciekaw czy koś wogóle nadzoruję remont tej drogi, bo firma która ją remontuje kręci tam niezłe wałki!!! 

~"żwirek" (2007-03-10 10:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ale potrzeba matką wynalazków .W Brzeziu juz  na poważnie rozważa się uruchumienie  przjazdu  przez  żwirownię i Płonie  .I to jest branie swoich spraw w swoje ręce  - Panie Jurku ..

~JA (2007-03-10 08:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No jak beda ten most remontowac tak jak "Brzeska "to trzeba kupic smigłowiec :):):)tam 100m prostej drogi remontuja juz chyba 7 miesiecy a most jest bardziej skaplikowany.Pozdrzwiam

~Racjonalizator (2007-03-10 07:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A może wszyscy codzienni "wachadłowcy ", którzy będą  tym remontem najbardziej  utrapieni założą  "białą księgę remontu" jak by sie dało na tym Portalu ,i może to by dopingowało wykonawców i pomagało jeżdżącym  i mieszkańcom przy trasie  objazdu ?

~mika (2007-03-10 07:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie M.Mostowiaku z wcześniejszych informacji wynika ze remont potrwa 8 miesięcy.(czyli do października). a za 7 miesięcy to będzie dopiero wrzesień;) nie listopad;)...  hmm ciekawe jak długo będzie trwać ten remont... bo planować to jedno a wyrobić sie w czasie to drugie.. ;/ a mi ten remont akurat utrudni życie;/ .....

~M.Mostowiak (2007-03-09 18:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak wynikało z wczesniejszych informacji to potrwa to do ok listopada ( 7 m-cy) czy dobrze  kojarzy mi sie?

~AXZ (2007-03-09 17:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No pewno że się stalo. Doam tylko, że jeśli chodzi o sam dojazd do Rybnika, nie warto korzystac z tych objazdów i zamiast w Nowej wsi skręcać na Pstrążną i Dzimierz, żeby dojechać do Rzuchowa lepiej pojechać prosto i przez Jejkowice dojechać do Rybnika.

~M.Mostowiak (2007-03-09 14:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No jednak i stało sie ...

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog