29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-01-29 00:00:00 Przedszkola

Dzieci pięknie przebrane, wesoło bawiły się i pląsały w przystrojonej serpentynami i balonikami sali.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (10): Bal przebierańców w Przedszkolu nr 15 Strony: 1Dodaj komentarz
~rybak (2007-02-18 20:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ludzie nie róbcie komedii,np. przy ul. starowiejskiej czy mariańskiej dzień w dzień jeżdza samochody i tiry!

~Stach N (2007-02-15 21:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"... Kierowcy na tym odcinku poruszać się mogą nie szybciej niż 20 km/h, zaś ciężarówki powyżej 3,5 tony nadal muszą korzystać z objazdu. Starostwo informuje, że gdy tylko warunki pogodowe się poprawią, wykonawca wróci do robót. Ich ciąg dalszy odbywać się już ma przy zachowaniu przejezdności co najmniej jednego pasa drogi. ....." Niestety dziś jechałem a właściwie chciałem jechać tym odcinkiem drogi - niestety ruch był całkowicie wstrzymany.

~bk (2007-02-15 19:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jestem mieszkanka osiedla obora i nie wyobrażam sobie ze moje spokojne życie na tym osiedlu w najbliższym czasie  zmieni się w piekło. codziennie pod moim domem będą przejeżdzać setki samochodów!a co z bezpieczeństwem dzieci mieszkających na tym dotąd spokojnym osiedlu!?

~??? (2007-01-30 17:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No urbanistą to z zawodu nie jestem, aczkolwiek architektura i urbanistyka zawsze kręciły i kręcą nadal. Dzięki więc za taką nobilitację:]

~ala (2007-01-30 08:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a mi też wydaje się, że tam są zrobione skrzyżowania, przynajmniej tak z oznakowania wynika, a jest ich dokładnie 2 na nowej części drogi

~KK (2007-01-30 06:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Propozycja Pana Szydłowskiego jest jak najbardziej słuszna. Ponadto budowa nowego mosto byłaby najlepszym rozwiązaniem, a rejon marketów mógłby zostać wdzielony. Objazdówka do Markowic jest beznadziejna! Jesli chodzi o Podwale to faktycznie zwiększono bezpieczeństwo przy wjeździe na rondo, ale rozwiązanie zakorkowało właśnie Podwale!

~do ??? (2007-01-29 20:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Odezwał się główny urbanista Raciborza... Rzeczywiście pomiędzy Oborą a Markowicami to jest tyle skrzyżowań, że warto pomyśleć o bezkolizyjnych. Co za młotek...

~qwerty (2007-01-29 18:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Po pierwsze to Brzezianie, a nie jak jest w artykule napisane "Brzeźnianie". Po drugie caly zament robi tylko kilka osób...

~??? (2007-01-29 17:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Droga pomiędzy dzielnicami Markowice i Obora byłaby o wiele lepsza, gdyby nie zakręty o kącie prostym. W lecie przynajmniej kukurydza była, a po opadach śniegu nie jeden kierowca wyląduje na polu " Panie Kusy, to nie są zakręty, tylko na tej drodze są skrzyżowania, gdzie droga z pierszeństwem przejazdu skręca o 90 stopni. Takie pierdoły Pan na sesji wygaduje, że aż strach pomyśleć jak by to była, gdyby Pan wybory wygrał. Z dwojga złego już chyba lepszy nauczyciel Lęk niż tępak Kusy

~Bolek (2007-01-29 16:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Taaa jasne droga na Grobli niedostosowana do ruchu! ci Brzeznianie nie wiedza co mowia!!! ja t droge budowalem!pracowalem tam w wakacje i maja piekna trase i lepszej nie znajda...wiec niech nie marudza.most rzeba wyremontowac!tak czy siak...A od Grobli to sie odpieprzcie

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog