29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-12-29 00:00:00 Wiadomości

Od 1 stycznia wchodzą w życie nowe przepisy, które likwidują znaczki opłaty skarbowej.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (80): Zmiany w opłacie skarbowej Strony: 1 2 3 4Dodaj komentarz
~Szymon Majewski (2007-01-10 21:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jan-ie, proponuję kandydaturę na wszystkie stołki w tym waszym raciborzu Dodę - w tym czasie jak inni stali po rozum i stołki ona pracowicie czekała na rozkwit walorów. I doczekała się! Wy też się doczekacie!

~Wojtek D. (2007-01-10 20:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gratuluje poczucia humori janowi! A co do fellowa i bajubaja. Wybór GL jest prosty i oczywisty i nie ma co zawracac dalej Odry kijem. G.L. jest "ich" a pozostali nie są "ich". I tyle. Koniec kropka. Nie ma tu znaczenia młodosc, kompetencja, zaoczne prawo (i tylko prawo, nic więcej - zero stazu, aplikacji, doktoratu, specjalizacji) itp. Sciema na resorach. No ale to tez nie znaczy, że to zły kandydat. Myslę, że całkiem dobry. Ale gra w fatalnym stylu...

~jan (2007-01-10 19:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

czy wiecie dlaczego pani Lenartowicz urodą nie grzeszy?     Bo jak Pan Bóg urodą dzielił, to  "Lena" w kolejce po stanowiska stała!!!  hahahahahahahahahahahahahaha

~fellow do y (2007-01-10 14:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

procz pytania z ostatniego posta- Twoje podejscie pokazuje,ze o ile tak myslalaby wiekszosc raciborzan to miasto to nigdy nie wyjdzie z tej dziury, w ktorej siedzi-nie staraj sie za bardzo bo rozczarowania sa bolesne-recepta na kleske, ktora raciborz ponosi pod kolejnymi rzadami.Y-male myslenie malych ludzi w mentalnym grajdole

~fellow (2007-01-10 14:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to ile tych etatów ma ta Lenartowicz, hę? trzymajmy się faktów

~bajbaja (2007-01-10 12:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

NIE WIERZE ,ŻE KONKURS ODBYŁ SIE "FAIR" I WYBRANO NAJLEPSZĄ OSOBE. POPROSTU RĘKA RĘKE MYJE...NIKT NIE JEST NIE ZASTĄPIONY-5 OSÓB SIE STARAŁO A NAJLEPSZA OKAZAŁA SIE P. LEMARTOWICZ, KTÓRA NIEDAWNO SKOŃCZYŁA ZAOCZNE PRAWO...NA PEWNO Z POZOSTAŁYCH KANDYTATÓW BYŁ KTOŚ LEPSZY I MAJĄCY TYLKO 1 POSADĘ-, TYLKO CO Z TEGO...?NIE MA PONOĆ LUDZI NIEZASTPIONYCH-TYLKO TEORIA TEORIĄ A PRAKTYKA (CZYTAJ: KUMOTERSTWO)PRAKTYKĄ..

~y(grek) (2007-01-10 11:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nawet jeśli nie ma żadnych nieprawidłowości przy "zatrudnieniu" Lenartowicz na tylu stanowiskach, to pojawiają się wątpliwości, czy Gabi sobie poradzi. Bo jest stare powiedzenie, kto chce za dużo, ten nie ma nic. I niech pani Gabrielo pamięta o słowach jakiegoś mądrego człowieka, który powiedział: IM WYŻEJ WZLECISZ , TYM Z WIĘKSZYM HUKIEM zlecisz. A ja dodam, że prędzej czy później zlecisz :)

~fellow do bajabaji (2007-01-10 11:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

na prawde nie musisz sie powtarzac-choc niektorzy twierdza,ze glupota powtarzana iles razy staje sie obowiazujaca prawda...nie pracuje w zadnym urzedzie-raczej nikt mnie do takiej pracy nigdy ie zaciagnie-podrzednosc stanowisk i za male pieniadze...poza tym bylbym przerazony, gdyby pracownicy urzedow pisali na forach internetowych w godzinach pracy.pani bb tez radze wziac sie za edukacje.nawet nie jestem praktykujacym katolikiem- wiec...pudlo..pasmo niepowodzen

~BAJBAJA DO fellow (2007-01-10 10:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mr Fellow-to,że parcujesz w Starostwie, i zarabiasz dużą kasę nie znaczy,ze jesteś odpowiedni na tym stanowisku. Siedzisz przy korycie i nawet ci to pasuje..do twarzy. Jako "praktykujący" katolik masz ładny język...taki chrzescianksi. Radze Panie hipokrtyo zajrzec do swojego wykształcenia bo przy młodych to jest ono mizerne, oj mizerne...Co zreszta słychac, po pseudo wywodach prawniczych...Ale jakie wywody moga wypłuwac od ludzi , którzy patrza tylko na sowje stołki a nie na dobro miasta...

~BAJBAJA DO fellow (2007-01-10 10:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mr Fellow-to,że parcujesz w Starostwie, i zarabiasz dużą kasę nie znaczy,ze jesteś odpowiedni na tym stanowisku. Siedzisz przy korycie i nawet ci to pasuje..do twarzy. Jako "praktykujący" katolik masz ładny język...taki chrzescianksi. Radze Panie hipokrtyo zajrzec do swojego wykształcenia bo przy młodych to jest ono mizerne, oj mizerne...Co zreszta słychac, po pseudo wywodach prawniczych...Ale jakie wywody moga wypłuwac od ludzi , którzy patrza tylko na sowje stołki a nie na dobro miasta...

~fellow (2007-01-10 10:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

mlodych i inteligentnych- bajbaja- w Twoim przypadku brzmi dokladnie odwrotnie...

~fellow (2007-01-10 10:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

bajbaja- co to za bełkot straszliwy- brzmi jak wywod prawniczy studenta 2 roku po pijaku-frustracja nie wybranych nie uzasadnia mylenia starostwa z miastem...radze powrot do szkoly

~BAJBAJA (2007-01-09 12:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

PANI LENARTOWICZ Z RACJI SPRAWOWANIA URZĘDU RADNEJ SEJMIKU NIE POWINNA ZOSTAC WYBRNA SEKRETARZEM ( NIE MYSLIĆ Z MOZLWIOSCIA REZYGNACJI ZE STANOWISKA FUNKCJI RADNEJ , BO WYBIERAJAC JA NA SEKRETARZA BYŁA RADNA I W ZASADZIE OD MOMENTU WYBORU JEST TO AKT NIEWAŻNY). KIEDY TA PANI ZNJDZIE CZAS NA DZIAŁANIE-MAJAC KILKA POSAD. A CIEKAWOSTKA TO TAKA-PANIO LENARTOWICZ NIE BYŁA NAWET NA ROZMOWIE ( NAWET NIE ZACHOWANO "PRO FORMY"). KIEDY WŁADZE MIASTA POSTAWIA NA MŁODYCH I INTELIGENTNYCH LUDZI ..?

~fellow (2007-01-07 21:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jak masz inne info to daj do prokuratury

~zorbas (2007-01-07 16:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ales ty, fellow, naiwny. Naprawde myslisz, ze z tych oswiadczen dowiesz sie prawdy??

~fellow (2007-01-06 21:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ale czego wy oczekujecie po niespelna 2 miesiacach? i paru tygodniach faktycznego urzedowania?sejmik mial chyba 1 czy 2 sesje- na razie to docinanie i nic wiecej.do jednej pracy sie przyjela- z 2 zrezygnowala-taki efekt-co do kasy to sie tak sklada ze bedzie musiala opublikowac- wszyscy zobaczymy-a za dzialania bedziemy rozliczac

~donatien sade (2007-01-04 16:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a jak tu nie być sfrustrowanym, kiedy ktoś ci coś obiecuje, a potem ma cię totalnie gdzieś? ja  głosowałem na Lenartwoicz, dlatego MAM PRAWO OD NIEJ WYMAGAĆ DZIAŁANIA. I będe wymagał. A Lenartowicz jedyne co na razie robi, to zapewnia sobie dobrze płatne posadki. I będę coraz bardziej sfrustrowany.

~Wojtek D. (2007-01-04 16:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do grada i fellow: chamstwa nie można usprawiedliwiać, ale tez to, że ktos zdobył 10 tysiecy głosów nijak go nie myje, nie uwierzytelnia ani nie sprawia, że jest lepszy niz był. Putina wybiera cała Rosja i co - to cos oznacza? Leppera, Kaczyńskiego, Girtycha i innych - tak samo. Ludzie tylko pytali o konkrety. Ja znam jeden - własna Pro Europę. Chyba też miała cos wspólnego z zamkniem (brak akcji) i przebijaniem pocztowej (ale to była bodajże robota Hajduka jeszcze). Innych nie znam...

~zegar (2007-01-04 15:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chcę poznać tu i teraz konkrety działania p.Lenartowicz.

~Lech K (2007-01-03 20:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Spieprzaj dziadu! Własnie szukam kogoś na NBP..

~Putin (2007-01-03 20:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Daragije druzia, wy paznakomtie mienia z toj to żenoj. Mnie  nużna taka bolsze sierjoznaja żena, katoraja wsie wraże siły unicztoży. I rabotu zdeła na primier ogaromnuju. Wot. Pazdrawlajem. Prezidient.

~CD (2007-01-03 20:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zaglądam czasem na ten portal i sie już niczemu w Raciborzu nie dziwię. Rynsztok i pomyje.  Zdziwię się  tylko jak komuś się jeszcze zechce o coś miasta powalczyć. Pani Gabrielo, radzę ogłuchnąć i robić swoje, bo ci frustraci to bardziej dom publiczny niż opinia publiczna. A jeśli nie, to znam kilka miast, które juz dziś biją się o takich ludzi jak pani.Pozdrowienia.

~grad (2007-01-03 19:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Sprawiają wrażenie, jakby po prostu musieli się na kimś wyżyć, kogoś oczernić i znieważyć, po to by na siłę "wcisnąć" ludziom kit, że istnieje ktoś gorszy od nich. Zróbcie coś pożytecznego - a skoro, w przeciwieństwie do Lenartowicz, nie potraficie nic mądrego zrobić dla miasta i powiatu, to przynajmniej nie wypisujcie oszczerstw. Już raz pojawiła się tu z mojej strony sugestia, żeby sprawdzać prawdziwość tego, co się wypisuje, a nie starać się po prostu dogryźć. Fellow ma rację-banda frustratów

~fellow (2007-01-03 18:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

banda frustratów mających czas na pisanie po forach internetowych zamiast wziąć się do roboty- baba zdobyla prawie 10000 glosow i z tego co mi wiadomo jedyna jej praca jest sekretarzowanie- bo z przyczyn prawnych musiala zrezygnowac z pozostalych funkcji- polecam oswiadczenia majatkowe publikowane na oficjalnych stronach urzedow...a co do rodziny to wylewanie oszczerstw na wdowe z 2 synow jest bardzo katolickie...

~zegar (2007-01-03 17:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pytanie ile? środków z UE pozyskała Pani Lenartowicz dla miasta Raciborza. Doświadczenia brzmią jak za dawnych czasów. "Pracownik KC PZPR, Członek partii itd..." Nic mylnego. Ta Pani potrafi liczyć, ale chyba własną kase i dla siebie.Mam takie odczucie.Pracuje wszędzie i prawdopodobnie nigdzie nie robi dobrej roboty a już napewno nie dla Raciborza.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog