29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-12-29 00:00:00 Wiadomości

Spośród szóstki kandydatów chcących zastąpić Mirosława Lenka na stanowisku sekretarza powiatu wyłoniono trójkę: Beatę Bańczyk, Waldemara Tańskiego oraz Gabrielę Lenartowicz. Starosta postawił na tę ostatnią.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (4): G.Lenartowicz nowym sekretarzem powiatu Strony: 1Dodaj komentarz
~Michał/Kurde (2007-01-03 14:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dzięki za pozytywne reakcje... Zapraszamy na nasze witryny - kurde.art.pl i moloch.republika.pl Oczywiście z chęcią pojawimy się kolejny raz w Raciborzu :) pozdrawiam!

~widz (2007-01-01 22:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No, kurde-moloch to jakiś odjazd . Częściej powinni w Racku bywać

~Dawid W. (2007-01-01 21:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ciesze się, że takie imprezy moga sie dziac na końcu swiata i że ma je tu kto organizować (ASK). Mnie najbardziej podobał się drugi wspólny koncert grup kurde i moloch, będący improwizacja do własnoręcznie nakręconego filmu niemego. Nowy motyw, choć oparty na starym korzeniu (film niemy nawiązujący do horrorów z poczatków kina) - świetna hybryda. Nie wiedziałem, że tak blisko nas mieszkają i tworzą artyści takiego ducha, którzy niczyn nie ustepują artystom z krakowskiego art-audio festivalu...

~wyga (2006-12-29 20:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Spoko filmik i muza tez spoko. Poza kilkoma problemami natury technicznej impreza udana,podobala mi sie i jestem zaskoczony mile frekwencja.Musze przyznac,ze Koniec Świata staje sie naprawdę fajnym miejscem spotkan kosmopolitycznych ludzi.Bardzo mi odpowiada ta amtosfera.Spoko był Kurde/Moloch i spoko Iwulsky.Brakowalo w Racku takiego świeżego tchnienia. 

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog