29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-12-05 00:00:00 Przedszkola

W dniu 28.XI.2006 odbyły się zabawy integracyjne dzieci trzy i czteroletnich z uczniami pierwszej klasy Gimnazjum nr 2 w Raciborzu.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (56): Jak maluchy bawiły się z gimnazjalistami. Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~y(grek) (2006-12-06 09:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

edek, nie martw się! W raciborzu będzie rozwój. Będzie rozwój o którym nikomu się jeszcze nie śniło. Będzie WIELKI ROZWÓJ BEZROBOCIA! taki rozwój to też rozwój, nie? A przecież "nawet papier toaletowy wie, że aby trzeba się rozwijać". Szkoda tylko, że RAcibórz tak jak rolka, bedzie się kurczył i kurczył :(

~Krzysiek Ż. (2006-12-06 09:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie będzie wzrostu bezrobocia, na pewno! Co najwyżej wzrost czynnika migracji zagranicznych ;)

~edek (2006-12-06 09:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no fakt, powstały dwa "nowe" miejsca pracy, ale co bedzie za cztery lata: wzrost bezrobocia? O kurde...

~Krzysiek Ż. (2006-12-06 09:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

tak własnie - 2 nowe miejsca pracy, które mają ponad 100 dni wolnego (w którym im trzeba płacic), kórzy maja wczesniejsze emerytury (za które tez musimy płacić) itd. Jeśli miasto będzie wyglądało tak jak szpital, w którym nie ma nawet stołka dla odwiedzających i gdzie dyrektor nie umie się dogadać z ludźmi, to pięknie. Bardzo pięknie...

~y(grek) (2006-12-06 08:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

oł dżizus, wszyscy krytykują "nauczycielską" kadre nauczyciela Lenka! Niepotrzebnie. Dzięki temu dwa etaty w szkołach będą wolne, skoro dwóch nauczycieli odeszło pełnić ważne funkcje. Właśnie w ten sposób pan Lenk realizuje rozwój miasta! Właśnie stworzył 2 NOWE MIEJSCA PRACY!! Czy to nie piękne? Dla mnie bomba :D

~Heks (2006-12-06 08:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Lenk czy jest Pan tak obłudny czy naiwny ? A może jedno i drugie.

~edek (2006-12-06 08:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przysłowie mówi: jaki pan, taki kram! Co się więc dziwicie? Nauczyciel, z całym szacunkiem dla tego zawodu, nigdy nie zrozumie zasad wolnego rynku i wolnej konkurencji. Najwyżej Racibórez nam znowu troche po*dnie i tyle. Zawsze można przecież skoczyć do Rybnika! I po sprawie!

~Józef (2006-12-06 07:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak to możliwe, że na każdym stanowisku pan Krzyżyk zrobi taki bajzel, który go wywinduje na lepsze, spokojniejsze i dość dochodowe stanowisko.Dla mnie ta nominacja jest nieporozumieniem z racji bytu pana Krzyżyka, czyli reguł którymi się kieruje w życiu."Jakoś to będzie" jest jego regułą nie zważając na skutki jego decyzji.Panie prezydencie, czy wie Pan co robi? Ciekaw jestem kto zostanie dyrektorem szpitala, może St. Hajdyk już ma kandydata wybranego wspólnie z Prez. Lenkiem.Och te nawyki?

~j (2006-12-06 06:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

za dużo polityki na tym portalu, zdecydowanie za dużo

~jo do A-F (2006-12-05 21:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widzę, że jesteś gentelmanem i pierwszeństwo oddałeś kobiecie ;)Tylko na pierwszy rzut oka, to mi wyszło: lwica ;D Kto wie, kto wie ?;))))))))

~loko (2006-12-05 20:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oj niezłe kawały!!

~POpka (2006-12-05 20:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czyli szanowna panie doktor nauk  humanistycznych nie będzie już uczyć w g2 :):) będzie luzik... jak dlamnie :P:)JUPI

~do bz (2006-12-05 20:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zgodzę się z bz I kadencja była dobra

~ewcia (2006-12-05 19:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

krzyzek wiceprezydentem to mamy jednym slowem przej.... ten oszust najwiekszy z raciborza.juz po nas

~loko (2006-12-05 18:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wice to po śląsku kawały!

~A-F (2006-12-05 18:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co do zdobywania doświadczeń pana Wojciechowicza w Raciborzu to wolę je przemilczeć bo jeszcze wielu pamięta te jego "doświadczenia" i mogę jedynie ubolewać, że nie zajmował się pracą w Raciborzu tak jak teraz robi to w Warszawie. Może "jo" by nie podpaść feministkom to lepiej będzie jak zastępców prezydenta w obecnym składzie będziemy nazywali "I wica" i "II wice":)))))

~jo (2006-12-05 17:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak na mój gust językowy, to jak prezydentowa, to koniecznie żona prezydenta, jak prezydentka- to kobieta sprawująca fukcję prezydenta. Ale uwaga, jako że feminizm walczy, może mówić po prostu: (wice)prezydent Nowacka :))))))))? Chyba że A-F chce wylewac swoje czułosci w stronę płci pięknej:) (a że to umie, świadczy pewien obraz...) Można by tez ich nazwać numerkami:) I wice i II wice ;)?????

~bz (2006-12-05 17:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A mnie bardziej cieszy to, że w Warszawie pierwszym zastępcom Pani Gronkiewicz został Jacek Wojciechowicz, który doświadczenie zdobywał w Raciborzu w pierwszej i bezwzględnie najlepszej kadencji samorzadu.

~edek (2006-12-05 16:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to cała trójeczka będzie miała za co żyć przez najbliższe cztery lata. A Racibórz i tak szlag trafi!

~A-F (2006-12-05 15:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A gdzieżbym śmiał tak zacnego profesora zastępować i wykładać zasady pisowni i wyjaśniać zawiłości języka polskiego?:) Może by pogodzić określenie żony prezydenta z panią piastującą funkcję prezydenta będę pisał tak "pani prezydent(owa)":))))

~^_^ (2006-12-05 15:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

yyy... kariery miodka to ja ci af nie wróże... chociaż raz mógłbys przyznać że palnąłeś głupote z tą prezydentową, ale ty jak zwykle odwracasz kota ogonem... więcej samokrytyki zalecam...

~Winetooo (2006-12-05 14:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No cóż , sitwa nauczycielska będzie rządziła miastem wspólnie z sitwą nauczycielsko-sekciarską Dobrze że moje dziecko chce już do szkoły średniej jechać poza to miasto

~A-F (2006-12-05 14:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A czy królowa jest zawsze żoną króla? Sięgając przykładu Elżbiety II widzimy, że nie:) On "król" a ona "królowa", on "prezydent" a ona "prezydentowa":)))) Pozdrawiam:)

~A-F (2006-12-05 14:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zgadza się ale ja tak sobie nazwałem panie prezydentki. Wszak mówimy dyrektorka na niewiastę na stanowisku dyrektorskim a prezydentka byłoby dziwacznie więc pozostałem przy prezydentowej:)

~tylko czytam (2006-12-05 13:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@AF: prezydentowa to żona prezydenta.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog